Питання-відповідь

Як здійснити переказ

Щоб скористатися послугою «Переказ з картки на картку», необхідно:

1.  Заповнити поля, необхідні для переказу:

  • номер картки відправника;
  • строк дії картки відправника;
  • сума переказу в гривнях;
  • CVC2/CVV2;
  • номер картки одержувача;

2.  Ознайомитися та погодитись з умовами надання Послуги (проставити "галочку" у відповідному полі).

3.  Перевірити всі введені параметри, якщо вони вірні, натиснути кнопку «Здійснити операцію».

Система автоматично розрахує і покаже на екрані суму комісії та загальну суму, яку буде списано з картки відправника.

4.  Пройти процедуру ідентифікації користувача, за однією з технологій:

  • за технологією look-up.

Якщо Картку Відправника не підключено до технології 3DSecure, і Ви не проводили успішної операції переказу з реєстрацією номера мобільного телефону на cайті IPay.ua протягом попередніх 3-х календарних днів - для підтвердження операції необхідно ввести одноразовий цифровий пароль.

Одноразовий цифровий пароль Ви можете дізнатися, звернувшись до колл-центру банку, що випустив картку або з SMS, отриманої від банку, що випустив Картку відправника - якщо карта підключена до M-банкінгу.

Рекомендується при завданні параметрів переказу вказати номер Вашого мобільного телефону для реєстрації - в такому випадку всі наступні перекази протягом 3 діб з моменту реєстрації Ви зможете проводити за технологією одноразового SMS-пароля.

  • за технологією 3DSecure (Verified by Visa / MasterCard Secure Code).

Якщо Карта Відправника підключена до 3DSecure в банку, що випустив карту - для підтвердження операції буде запрошено введення Одноразового пароля, надісланого вам на номер мобільного телефону банком, що випустив карту.

  • за технологією Одноразового sms-пароля.

Якщо Картку Відправника не підключено до технології 3DSecure, і Ви успішно отримали послугу з реєстрацією номеру мобільного телефону на даному Сайті протягом попередніх 3 календарних днів - для підтвердження операції вам необхідно ввести одноразовий цифровий пароль, який буде надано у SMS на вказаний при реєстрації номер мобільного телефону.

5.  Система перевірить всі ваші дані і виведе на екран інформацію про успішність або не успішность здійснення операції через кілька секунд після натискання кнопки «Підтвердити операцію».

6.  У разі успішності операції термін коштів з Карти Отримувача визначається правилами банку, що випустив карту.

Як правило, кошти стануть доступні на картах Visa / Mastercard вже через 30 хвилин з моменту завершення Переведення з карти на карту. У деяких випадках термін переказу коштів може скласти кілька днів: від 2 до 5.