Безпека платежів

Всеукраїнський сервіс прийому платежів iPay.ua сертифікований міжнародним стандартом безпеки PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard).

PCI DSS (Payment Card Industry Data Security Standard) - стандарт безпеки даних індустрії платіжних карт, розроблений Радою за стандартами безпеки індустрії платіжних карт (Payment Card Industry Security Standards Council, PCI SSC). Будь-яка організація, яка планує приймати і обробляти дані банківських карт на своєму сайті, повинна відповідати вимогам PCI DSS..

Сертифікація PCI DSS свідчить про те, що Всеукраїнський сервіс прийому платежів iPay.ua реалізував всі необхідні заходи щодо забезпечення відповідності вимогам платіжних систем Visa і MasterCard щодо інформаційної безпеки даних платіжних карт.

Visa і MasterCard. Всі оплати з використанням банківських карт Visa і MasterCard здійснюються з урахуванням заходів безпеки міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard.

Sysnet Global Solutions. iPay.ua регулярно привертає незалежні аудиторські компанії для контролю якості та надійності свого сервісу. Зокрема, аудит іPay.ua проводила міжнародна компанія Sysnet Global Solutions.

  • До переказу коштів з картки платника на рахунок постачальника iPay.ua перевіряє наявність платіжної картки клієнта в т.н. стоп-листі. Стоп-лист містить інформацію про заблоковані карти у зв'язку з їх втратою. Це дозволяє відхилити запит про оплату, якщо платіжна картка клієнта несанкціоновано використовується третіми особами.

Протокол HTTPS. забезпечує отримання ідентифікації від віддаленого комп'ютера. При вході в систему звертайте увагу на адресний рядок Вашого браузера. Так як веб - вузол сервісу iPay.ua має справжній і дійсний сертифікат безпеки, то при вході в адресному рядку браузера повинні відображатися перші символи адреси https:// замість http://.

Детальніше про безпеку платежів https://www.ipay.ua/ru/security

Ця стаття була корисною?

Не знайшли відповідь на потрібне вам питання?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами

Інші питання