Безпека платників

Шифрування сторінок

На всіх сторінках iPay.ua використовується асиметричне 256-бітне шифрування даних. Один з найзахищених і найнадійніших методів шифрування у світі.

Захист зберігання даних

IPay.ua не запам`ятовує й не зберігає CVV2 / CVC2 код у момент транзакції. Це заборонено згідно з вимогами міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard.

Захист при проведенні платежів і переказів

iPay.ua сертифікований за міжнародним стандартом безпеки PCI DSS. Сертифікація PCI DSS свідчить про те, що iPay.ua відповідає вимогам платіжних систем Visa і Mastercard щодо інформаційної безпеки в частині обробки даних платіжних карток під час здійснення платежів і переказів

Захист від шахрайства

Служба моніторингу операцій у режимі реального часу відстежує кожен платіж. Під час кожного платежу перевіряється номер картки на наявність його в чорних списках (блоковані або крадені картки) та на інші різноманітні платіжні аномалії.

Також для захисту платежу або переказу від шахрайства використовується технологія 3dsecure. З технологією 3dsecure ми переконуємося, що саме ви зараз розраховуєтеся карткою, і не даємо шахраям зробити це замість вас. Коли ви вводите дані картки на iPay.ua, з`являється захищена сторінка вашого банку, на якій потрібно ввести секретний код. Цей код знаєте тільки ви і ваш банк, і iPay.ua не може його перехопити або використати в неправомірних цілях.

Співпраця з органами кібербезпеки

Сервіс iPay.ua веде активну боротьбу з шахраями і тісно співпрацює з органами кібербезпеки для забезпечення максимального рівня надійності платежів і переказів.

Для підтримки належного рівня безпеки користувачам рекомендується ознайомлення з базовими правилами безпеки та актуальною інформацією про здійснення платежів онлайн на офіційному Telegram-каналі Кіберполіції України.

Міжнародні зобов`язання

iPay.ua належить на 100% міжнародного холдингу PAYMENT SOLUTIONS HOLDING LLC, який надає послуги і товари в більш ніж 25 країнах світу.

Інтелектуальна власність

Ми прагнемо захистити права платників, а також наші права на інтелектуальну власність, покладаючись на закони України та закони інших країн

Ми укладаємо угоди про конфіденційність, нерозголошення та передачу прав на винаходи з нашими співробітниками і підрядниками, а також в угодах про конфіденційність про нерозголошення з іншими сторонами, щоб обмежити доступ, а також розкриття і використання нашої конфіденційної інформації та запатентованих технологій.

На додаток до цих договірних заходів ми також покладаємося на поєднання товарних знаків, фірмового стилю, авторського права, зареєстровані доменні імена, комерційні секрети і патентні права для захисту нашого бренду й нашої іншої інтелектуальної власності.

Ми розробляємо патентну програму і стратегію для виявлення, подачі заявок та захисту патентів на інноваційні аспекти наших продуктів, послуг і технології, де це доречно.

Ми маємо намір подати додаткові патентні заявки, оскільки ми продовжуємо запроваджувати нововведення через наші науково-дослідні й дослідно-конструкторські роботи, і забезпечити додатковий патентний захист на тому рівні, на якому ми вважаємо його вигідним та економічно ефективним.