Захист платників

Шифрування сторінок

Шифрування сторінок

На всіх сторінках iPay.ua використовується асиметричне 256 бітне шифрування даних. Один з найбільш захищених і надійних методів шифрування в світі.

Захист зберігання даних

Захист зберігання даних

iPay.ua - не зберігає CVV2 / CVC2 код в момент транзакції. Це заборонено за вимогами міжнародних платіжних систем Visa і Mastercard.

Захист при проведенні платежів і переказів

Захист при проведенні платежів і переказів

iPay.ua сертифікований за міжнародним стандартом безпеки PCI DSS. Сертифікація PCI DSS свідчить про те, що iPay.ua відповідає вимогам платіжних систем Visa і MasterCard щодо інформаційної безпеки в частині обробки даних платіжних карток під час здійснення платежів і переказів.

Захист від шахрайства

Захист від шахрайства

Служба моніторингу операцій в режимі реального часу відстежує кожен платіж. При кожному платежі перевіряється номер карти на наявність їх в чорних списках (блоковані або крадені картки) та інших різних платіжних аномалій.

Також для захисту платежу або переказу від шахрайства використовується технологія 3dsecure. З технологією 3dsecure ми переконуємося, що саме ви зараз розраховуєтесь карткою, і не даємо шахраям зробити це замість вас. Коли ви вводите дані карти на iPay.ua, з'являється захищена сторінка вашого банку, на якій потрібно ввести секретний код. Цей код знаєте тільки ви і ваш банк і iPay.ua не може його перехопити або використовувати в неправомірних цілях.

Міжнародні зобов'язання

Міжнародні зобов'язання

iPay.ua належить на 100% міжнародному холдингу PAYMENT SOLUTIONS HOLDING LLC, який надає послуги і товари в більш ніж 25 країн світу.

Інтелектуальна власність

Інтелектуальна власність

Ми прагнемо захистити права платників, а також наші права на інтелектуальну власність, покладаючись на закони України і закони інших країн.

Ми укладаємо угоди про конфіденційність, нерозголошення і передачі прав на винаходи з нашими співробітниками і підрядниками, а також в угодах про конфіденційність про нерозголошення з іншими сторонами, щоб обмежити доступ, а також розкриття і використання нашої конфіденційної інформації і запатентованих технологій.

Додатково до цих договірних заходів, ми також покладаємося на поєднання товарних знаків, фірмового стилю, авторського права, зареєстровані доменні імена, комерційні секрети і патентні права для захисту нашого бренду і нашої іншої інтелектуальної власності.

Ми розробляємо патентну програму і стратегію для виявлення, подачі заявок та захисту патентів на інноваційні аспекти наших продуктів, послуг і технології, де це доречно.

Ми маємо намір подати додаткові патентні заявки, оскільки ми продовжуємо запроваджувати нововведення через наш науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи і забезпечити додаткової патентного захисту в тій мірі, в якій ми вважаємо її вигідною і економічно ефективною.

подарувати добро