Освіта

сплата банківською карткою Visa або MasterCard.

Фільтр

Не вдається знайти потрібну послугу?

Сплачуйте за банківськими реквізитами організації будь-який рахунок

Оплата освіти онлайн

Всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua пропонує інноваційну послугу для студентів та їхніх батьків. На сайті iPay.ua можна оплатити навчання, а також різні послуги, які надають навчальні заклади(оплата проживання в гуртожитку тощо).

Для того щоб сплатити рахунок за послуги навчального закладу, наприклад Міжрегіональної академії управління персоналом (МАУП), знадобиться банківська картка. Упевніться, що на вашій банківській картці є кошти для оплати рахунку і що на ній зображений логотип Visa або MasterCard. Для онлайн платежівможна використовувати будь-які пластикові картки, які видав вам банк (для отримання зарплати, стипендії, кредиту або депозиту). Майже всіма банківськими картками можна розраховуватися в інтернеті. Якщо вам не вдається зробити онлайн платіж, швидше за все, ваша картка вимагає активації для платежів в інтернеті (зателефонуйте в банк, і співробітник банку в телефонному режимі активує вашу картку).

Оплата рахунків онлайн - зручний і швидкий спосіб розрахуватися за навчання, проживання в гуртожитку, курси тощо. З iPay.ua не потрібно йти в банк і стояти в черзі. Платіж можна зробити вдома, сидячи за комп'ютером. Гроші надійдуть на розрахунковий рахунок навчального закладу миттєво.