Безпека


> Технології

SSL. З допомогою протоколу Secure Sockets Layer (SSL) iPay.ua автоматично шифрує вашу конфіденційну інформацію на шляху від вашого комп'ютера до сервера iPay.ua.

ISO. Зберігання та обробка конфіденційної інформації клієнтів здійснюються з урахуванням вимог міжнародних стандартів: інформаційної безпеки ISO/IEC 27001:2005, ISO/IEC 27002:2005, ISO/IEC 27005:2008, забезпечення управління інформаційними сервісами ISO 20000, менеджменту якості ISO 9001:2000.

PCI DSS. Безпека даних власників платіжних карт реалізовується згідно вимог міжнародного стандарту безпеки Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).

Visa и MasterCard.Всі платежі з використанням банківських карт Visa і MasterCard здійснюються з урахуванням заходів безпеки міжнародних платіжних систем Visa і MasterCard.

> Контроль

Sysnet Global Solutions. iPay.ua регулярно привертає незалежні аудиторські компанії для контролю якості та надійності свого сервісу. Зокрема, аудит іPay.ua проводила міжнародна компанія Sysnet Global Solutions. 

Стоп-лист. До переказу коштів з картки платника на рахунок постачальника iPay.ua перевіряє наявність платіжної картки клієнта в т. н. стоп-листі. Стоп-лист містить інформацію про заблоковані картах у зв'язку з їх втратою. Це дозволяє відхилити запит про оплату, якщо платіжна картка клієнта несанкціоновано використовується третіми особами.

> Професіоналізм

Команда iPay.ua - це професіонали з багаторічним досвідом роботи в галузі технічного захисту інформації та боротьби з шахрайськими операціями в інтернеті. Ми постійно вдосконалюємо методи захисту даних і запобігання незаконних транзакцій, враховуючи досвід як власний, так і міжнародних платіжних систем. 
 
З метою безпеки ваших карткових даних iPay.ua не зберігає СVV-коди банківських карток і ні за яких умов не передає дані банківських карт третім особам.
 

> Антикібер НАБУ

Антикібер НАБУ - це проект Незалежної асоціації банків України (НАБУ), який спрямований на протидію кіберзлочинності. 
 
Сайт проекту anticyber.com.ua - це джерело отримання інформації про: 
  • боротьбу з кіберзлочинністю в Україні та світі; 
  • основні види та загрози кібершахрайства у фінансовій сфері; 
  • превентивні заходи, які допоможуть Вам не стати жертвою кіберзлочинців; 
  • правила поведінки у випадку виявлення шахрайства, Ваші права і можливості.

 

Концепція протидії кіберзлочинності в банківській сфері, затвердженої рішенням профільного Комітету НАБУ з питань банківської інфраструктури та платіжних систем, передбачає створення ефективної загальнодержавної системи протидії та створення платформи для комунікації між банками, регуляторами, МВС України та іншими зацікавленими сторонами. Концепція складається з 4-х напрямків:

Детальніше: http://anticyber.com.ua/news_detail.php?id=161

> Типології

https://www.ipay.ua/media/files/tipolog_gotivka2017.pdf
https://www.ipay.ua/media/files/tipolog_teror2017.pdf
https://www.ipay.ua/media/files/vikoristannya-nepributkovih-organ-zac-y-v-nezakonnih-c-lyah.pdf
https://www.ipay.ua/media/files/tipolog 28.12.2019.pdf

> Огляд щодо використання неприбуткових організацій в незаконних цілях

https://www.ipay.ua/media/files/non-profit.pdf

подарувати добро