Безпека

Технології

SSL

За допомогою протоколу Secure Sockets Layer (SSL) iPay.ua автоматично шифрує вашу конфіденційну інформацію на шляху від вашого комп`ютера до сервера iPay.ua.

PCI DSS

Безпека даних власників платіжних карток реалізується відповідно до вимог міжнародного стандарту безпеки Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS).

ISO

Зберігання та обробка конфіденційної інформації клієнтів здійснюються з урахуванням вимог міжнародних стандартів: інформаційної безпеки ISO / IEC 27001:2005, ISO / IEC 27002:2005, ISO / IEC 27005:2008, забезпечення управління інформаційними сервісами ISO 20000, менеджменту якості ISO 9001:2000.

Visa и MasterCard

Усі оплати з використанням банківських карток Visa та Mastercard здійснюються з урахуванням заходів безпеки міжнародних платіжних систем Visa та Mastercard.

Контроль

Sysnet Global Solutions

IPay.ua регулярно залучає незалежні аудиторські компанії для контролю якості та надійності свого сервісу. Зокрема, аудит іPay.ua проводила міжнародна компанія Sysnet Global Solutions.

Стоп-аркуш

До переказу коштів з картки платника на рахунок постачальника iPay.ua перевіряє наявність платіжної картки клієнта в так званому стоп-аркуші. Стоп-аркуш містить інформацію про заблоковані картки у зв`язку з їхньою втратою. Це дає змогу відхилити запит про оплату, якщо платіжна картка клієнта несанкціоновано використовується третіми особами.

Професіоналізм

Команда iPay.ua - це професіонали з багаторічним досвідом роботи в галузі технічного захисту інформації та боротьби з шахрайськими операціями в інтернеті. Ми постійно вдосконалюємо методи захисту даних і запобігання незаконних транзакцій, покладаючись на досвід як власний, так і міжнародних платіжних систем.

З метою безпеки ваших карткових даних iPay.ua не зберігає СVV-коди банківських карток і ні за яких умов не передає дані банківських карток третім особам.

Антикібер НАБУ

Антикібер НАБУ - це проєкт Незалежної асоціації банків України (НАБУ), який спрямований на протидію кіберзлочинності.

Сайт проєкту anticyber.com.ua - це джерело отримання інформації про:

  • боротьбу з кіберзлочинністю в Україні та світі;
  • основні види та загрози кібершахрайства у фінансовій сфері;
  • превентивні заходи, які допоможуть Вам не стати жертвою кіберзлочинців;
  • правила поведінки в разі виявлення шахрайства, ваші права та можливості.

Концепція протидії кіберзлочинності в банківській сфері, затверджена рішенням профільного Комітету НАБУ з питань банківської інфраструктури та платіжних систем, передбачає створення ефективної загальнодержавної системи протидії і відкриття платформи для комунікації між банками, регуляторами, МВС України та іншими зацікавленими сторонами.