Оплата комунальних послуг

Фільтр

Оплата комунальних послуг — це щомісячний обов'язок кожного жителя нашої країни. При цьому, згідно з нововведеними нормативно-правовими вимогами, покарання за несвоєчасне або неповне перерахування коштів ще більш посилилися. Саме тому дуже важливо знати, як проходить оплата комунальних послуг в Україні, і яким чином її зручно здійснити.

Як оплатити комунальні послуги на iPay.ua?

Звичайно, можна відправитися на пошту або в банк, але таке рішення вимагає витрат часу і сил. Але не всі мають можливість стояти кілька десятків хвилин (а в деяких випадках пару годин) в чергах. Таким чином, більш оптимальним рішенням буде використання спеціального онлайн-ресурсу iPay.ua, який дозволяє погасити заборгованість онлайн в пару кліків.

Які комунальні послуги можна оплатити онлайн?

За допомогою сервісу iPay.ua можна оплатити комуналку з максимальним комфортом. Для користувача буде потрібно лише:

  • мати банківську картку Visa або MasterCard (підійде картка будь-якої фінансової установи);
  • використати комп'ютер або смартфон з доступом до Інтернету.

Оплатити можна будь-які комунальні послуги, незалежно від вашого місця проживання.

Газ

Щоб внести оплату за газ, необхідно обрати відповідне комунальне підприємство, на рахунок якого будуть зараховані кошти. Це можна зробити за допомогою найменування або реквізитів компанії (вся необхідна інформація знаходиться на квитанції). Для самої транзакції потрібно просто ввести:

  • номер особового рахунку;
  • сума;
  • дані карти.

Оплата рахунків за інші комунальні послуги здійснюється аналогічно.

Вода

Варто відзначити, що гроші будуть зараховані практично миттєво. Якщо ви вирішите розрахуватися за воду онлайн, то вся операція практично не відніме часу, а кошти будуть на зазначеному рахунку протягом 1-2 хвилин.

Електроенергія

Дуже важливо своєчасно переказувати гроші, щоб заплатити за світло, на рахунок комунального підприємства, адже після 20 числа можуть нараховуватися штрафні санкції.

Щоб не пропустити платіж і виконати все з максимальною зручністю, можна створити відповідний шаблон. Так транзакція буде проведена в один клік.

Опалення

З настанням опалювального сезону такі платежі найбільше турбують жителів України. Щоб не переплачувати на і так величезних рахунках, слід скористатися iPay — ніякі додаткові комісії не стягуються, що допоможе заощадити кошти.

Оплата всіх комунальних послуг за раз

Варто відзначити, що якщо ви не знаєте, як оплатити комунальні послуги через Інтернет, то за допомогою сервісу iPay все буде виконано максимально просто та зручно. Для транзакції клієнту потрібно мінімум відомостей (все необхідне є на картці та квитанції). При цьому можна оплатити всі комунальні послуги за один раз — потрібно лише зареєструватися в особистому кабінеті і скласти відповідний шаблон. Так ви ще більше заощадите свій вільний час!

У яких регіонах можна оплатити за квартиру на iPay?

Наш ресурс дає можливість оплатити комунальні платежі для жителів всієї України. Гроші будуть зараховані на рахунок комунальних служб протягом декількох хвилин, незалежно від того, в якому регіоні ви проживаєте.

Чи можна оплатити комуналку без комісії?

Але оперативність — не єдина перевага iPay. Крім того, слід також виділити і відсутність додаткових витрат на такі операції. Розмір комісії залежить виключно від компанії, якій ви переказуєте кошти, в більшості випадків вона становить 0%. Таким чином, ви ще й економите.

Чи можу я отримати квитанцію після оплати?

Після завершення операції на вашу електронну пошту прийде лист з квитанцією. Вона служить підтвердженням того, що транзакція була проведена. Документ можна зберігати в електронному варіанті, крім того, при необхідності, його завжди можна буде роздрукувати. В особистому кабінеті можна отримати доступ до всіх платежів, які користувач здійснив через iPay.

Крім того, використовуються новітні технології захисту конфіденційної інформації Користувачів. Застосування сучасних протоколів — це гарантія збереження конфіденційної інформації. Як результат, можна виконувати платежі без страху перед зловмисниками.

iPay — кращий сервіс для оплати комунальних послуг

Якщо ви не знаєте, де оплатити комунальні послуги, інтернет-ресурс iPay стане кращим рішенням даної проблеми. Перш за все, користувачі можуть виконати всі необхідні транзакції в будь-якому зручному місці, нікуди йти не потрібно. Крім того, є також і ряд інших переваг:

  • мінімальні комісії або їх повна відсутність;
  • миттєве зарахування коштів;
  • максимальна простота виконання транзакцій.

Не витрачайте свій час-виконуйте оплату комунальних послуг з iPay.ua!


Відповіді на часті питання

Які комунальні послуги можна оплатити онлайн?

За допомогою сервісу iPay.ua можна оплатити: воду, електроенергію, опалення, домофон, вивіз сміття, жек, інші послуги комунальних підприємств України.

В яких регіонах можна оплатити комунальні послуги?

За допомогою сервісу iPay.ua можна оплатити послуги комунальних підприємств України, крім тимчасово окупованих територій. Гроші будуть зараховані на рахунок комунальних служб протягом декількох хвилин, незалежно від того, в якому регіоні ви проживаєте.