Оплата комунальних послуг

Ви можете сплатити комунальні послуги через інтернет банківською карткою.

Як оплатити комунальні послуги через інтернет?

Серед найпопулярніших сервісів на сайті iPay.ua - оплата комунальних послуг через інтернет. Навіщо оплачувати комунальні послуги через інтернет і які переваги цього способу оплати за квартиру? Якщо ви втомилися кожен місяць ходити в банк і стояти в довгих чергах, щоб оплатити послуги надані вам ЖЕК'ом, боїтеся не встигнути з проплатою і що Вам нарахують пеню, то послуга нашого сервісу (Айпей ЮЕЙ) для Вас. Швидка оплата рахунків за світло, газ, воду, послуги ЖЕК, та інше, всього в два кліка*!

За допомогою сервісу iPay.ua можна сплатити комунальні послуги через інтернет, не виходячи з дому або офісу. Це дозволяє економити час - час оплати рахунку не більше 10 хвилин, а також гроші - в багатьох містах України діє знижка до 10% на сплату комунальних послуг, якщо проплата здійснюється до 20 числа (включно). Оплата комунальних послуг на сайті iPay.ua, на сьогодні, доступна в наступних областях і містах:

  • Київська обл.
  • Харківська обл.
  • Луганська обл.
  • Донецька обл.
  • Дніпропетровська обл.
  • Одеська обл.
  • Запорізька обл.

Оплатити послуги ЖЕК'a в інтернеті може кожен, у кого є банківська карта Visa або MasterCard. Оплата послуг онлайн здійснюється карткою будь-якого банку. Це може бути, наприклад, зарплатна або кредитна карта.

Крім того, що на сайті iPay.ua можна оплатити комунальні послуги онлайн, також доступна оплата за газ, оплата електроенергії через інтернет, можливо заплатити за домофон, за вивезення сміття, за гараж і пр. Оплата рахунків за подібні послуги також здійснюється банківською карткою.

* На нашому сайті для зручності відвідувачів запущений особистий кабінет, де для зарєестрованих користувачів є можливість налаштувати шаблонні платежі (більш детальна інформація на сторінках особистого кабінету) .