Компанія iPay.ua – національний лідер в сфері онлайн платежів, запустив сервіс по оплаті дитячих садочків у 2012 році. Щомісяця більш ніж 50 000 батьків з усієї України вдало платять за дитячий садок не виходячи з дому.
До появи сервісу оплата виглядала таким чином – треба іти до садочку, брати квитанцію, потім іти в банк, стояти у черзі, спілкуватися із неприємними людьми, перебувати у небезпеці схопити ОРЗ. Взагалі-то ціла історія, що витрачає наші життєві сили та енергію. Знайома ситуація?
Сервіс по прийому онлайн платежів Айпей був дуже занепокоєний цією ситуацією, бо вважає, що краще цей час провести із найулюбленішою в світі дитиною, або чашкою запашної кави, чи просто побути у тиші, аніж витрачати дорогоцінний час на черги та непотрібні розмови.

Тому, спеціально для батьків, був розроблений формат, що забезпечує можливість моментально сплатити квитанцію за дитячий садочок, не виходячи з дому.
Все, що вам необхідно зробити – це зайти на сайт iPay.ua,обрати дитячий садочок, внести необхідні дані для оплати, внести дані платіжної карти та натиснути кнопку «Сплатити». Клац – і ви знайшли додатковий час для заняття своїми справами. Це ж чудово, правда?
Станьте одним батьків, що стали щасливішими завдяки новим технологіям. Заплатіть за дитячий садочок через сервіс Айпей.

Другим, не менш важливим аспектом є формат доставки дитини до дитячого садочку.
Здавалося б, дитина вже може сама ходити, разом з тим, це так повільно і скільки нервів нам коштують ці походи у дитячий садочок, що іноді обертом іде голова.
Як же вийти із цієї ситуації?
Наш партнер інтернет-магазин товарів для дітей Nosik знайшов декілька способів вирішення цього питання.

Спосіб 1.
Якщо дитинка ще маленька і ходить повільно, або дуже швидко втомлюється, то найбільш оптимальним варіантом є прогулянкова коляска.
Навіщо коляска, коли дитина вже сама ходить? Тут все просто – коляска виконує декілька важливих функцій одночасно:
Дитину легко і швидко доставити з дому до дитячого садочку. Набагато швидше аніж вести його за руку. Перевірено :)
Повністю виключені падіння на підлогу із криками «Не піду у дитячий садочок!», тому що коли ти у колясці, а до того ж пристебнутий пасками безпеки, то варіантів впасти на підлогу із криками «Врятуйте-Допоможіть» у тебе залишається небагато :)
Прогулянкову коляску можна використовувати як взимку, так і влітку, головне, щоб на зиму колеса були не менше аніж 15 см діаметром, це забезпечить можливість їздити по снігу.
А ще, величезним плюсом може стати прогулянка із дитиною після садочку через магазин, щоб купити собі чогось смачненького і корисного.

Спосіб 2.
Коли дитинка вже підросла, і за якихось причин, вже не може поміститися у коляску – на арені з’являється його величність «самокат».

iPay.ua та Nosik максимально підтримують здоровий спосіб життя, особливо, коли він прищеплюється від самого народження.
Погодьтесь, здоров’я – це один із найважливіших компонентів щастя дитини та його батьків.
Які плюси дає самокат вашій дитині:
Розвиває координацію та мислення, тому що поїздка на самокаті – це складний фізіологічний процес, із використанням величезної кількості м’язів тіла та функцій головного мозку.
Підтримує помірні фізичні навантаження на дитину. Ваш малюк завжди буде залишатись активним.
Зберігає цінний для тата і мами час, при поході у дитячий садочок.
Рішення компаній iPay.ua та Nosik спрямовані на те, щоб зробити життя батьків та дітей максимально комфортними та радісними.
Будемо раді вашим коментарям на наших сторінках Facebook.
iPay.ua
Nosik

подарувати добро