Заплатити за дитячий садок

За які дитячі садки можна платити на iPay.ua

Сервіс iPay.ua надає змогу батькам з різних регіонів України оплачувати онлайн харчування дітей в садочках та не витрачати час у чергах до кас. На сайті представлені усі комунальні дитсадки Києва (більше 570 закладів), обласних центрів, міст та селищ Київської області та дитячі садочки багатьох інших областей – зокрема Полтавської, Харківської, Сумської, Кіровоградської, Черкаської, Закарпатської. Все, що потрібно для оплати – банківська картка та доступ до інтернету.

Як легко знайти потрібний дитячий садок

Щоб швидко знайти необхідний дитячий садок для оплати харчування, можна скористатися кількома способами.

  • З переліку на сторінці послуги обрати потрібний дошкільний навчальний заклад або місто, де він розташований. Тут відображаються дитячі садочки з усієї України. Наприклад: «Дитячі садки Києва», або «Дитячий садок «Ластівка» Коцюбинське», чи «Шосткинський ДНЗ №9».
  • Суттєво звузити зону пошуку можна, вибравши певну область України (пошук за областями – біля назви сторінки послуги).
  • Ще один варіант – скористатися пошуком сервісу за назвою на головній сторінці iPay.ua. Тут можна вводити різні ключові слова з найменування садочку: «дитячий садок», «ДНЗ №» або інші.

Як здійснити оплату за харчування в дитячому садочку

Оплата за дитячий садок через інтернет відбувається в кілька кроків.

1) Введення даних платника

Потрібно зазначити номер чи назву ДНЗ, прізвище, ім’я дитини, групу та суму до сплати. На деяких послугах дані можна не вводити вручну, а вибирати з запропонованих переліків.

2) Введення даних картки

На цьому кроці треба ввести реквізити банківської картки (16-значний номер, термін дії, CVV – три цифри на звороті картки). Є також можливість здійснити оплату за допомогою Google Pay.

3) Підтвердження оплати

На останньому кроці потрібно натиснути кнопку «Оплатити» та отримати квитанцію про оплату (завантажити або надіслати на свій e-mail).

Зазначимо, що оплата за харчування у дитячому садочку через особистий кабінет на iPay.ua ще зручніша. В особистому кабінеті можна створювати шаблони, використовувати картки з гаманця Masterpass і не вводити дані картку вручну, зберігати усі квитанції про оплати, отримувати додаткові бонуси.

Чи можна платити на iPay.ua без комісії

При оплаті за дитячий садок може стягуватися невелика комісія, яку зазвичай при проведенні фінансових операцій встановлюють банки (винагорода за користування сервісом зовсім незначна). Зазначимо, що розмір комісії може змінюватись залежно від послуги, яку сплачує користувач. На певних послугах вона складає 0%.

Не знайшли потрібний садок: що робити?

За допомогою сервісу iPay.ua можна заплатити за харчування у дитячому садку України, навіть якщо дошкільного навчального закладу немає в представленому переліку. У такому випадку можна скористатися послугою «Оплата за реквізитами»: реквізити завжди можна знайти на паперовій платіжці.