Поповнення домашнього телефону онлайн картою

через інтернет банківською карткою Visa або MasterCard.

Не знайшли свою компанію?

Сплачуйте за банківськими реквізитами організації будь-який рахунок

 

Оплатити домашній телефон online із допомогою банківської карти

Оплата телефону онлайн – зручна і сучасна послуга, яку надає Всеукраїнський сервіс прийому платежів в інтернеті iPay.ua. На сайті iPay.ua оплата домашнього телефону доступна таких компаній, як: 

 

Оплата домашнього телефону через інтернет здійснюється банківською карткою Visa або MasterCard. Банківська картка може бути випущена будь-яким банком світу. Для того щоб сплатити домашній телефон онлайн, вам необхідно вказати дані вашої банківської картки та інформацію, яка дозволить ідентифікувати абонента. Це може бути номер особового рахунку (вказаний на рахунку, який ви щомісяця отримуєте по пошті) або номер персонального коду (вказано на договорі з телекомунікаційною компанією). Є більш простий спосіб. Наприклад, оплата телефону Укртелеком через інтернет, оплата телефону Вега,оплата Велтон Телеком і оплата Інтертелеком здійснюються за допомогою введення вашого домашнього номера телефону.

Оплата телефону через інтернет зручна тим, що вам не потрібно йти в банк, щоб оплатити рахунок. А підтвердити те, що ви зробили оплату за послуги телефонного зв'язку, ви можете за допомогою квитанції про оплату, яка доступна одразу після оплати на сторінці, яка інформує про успішний платіж і з’являється автоматично. Ви можете надіслати квитанцію на свою адресу електронної пошти або роздрукувати її на цій же сторінці.

подарувати добро