Як платити банківською картою

  1. Перейдіть на сторінку компанії, на користь якої хочете зробити оплату. Знайти можна через Каталог або за допомогою пошукового рядка, написавши потрібну назву.
  2. Введіть необхідну для платежу інформацію, заповнивши обов’язкові поля, та натисніть «Продовжити».
  3. На наступній сторінці впишіть повні карткові дані: 16-тизначний номер, термін дії з лицьової сторони та 3 цифри CVV-коду зі звороту картки. Також ви можете скористатися Apple Pay, Google Pay, MasterPass. Натисніть «Оплатити».
  4. Під час деяких операцій, в залежності від оплачуваної послуги та суми, пропонується пройти верифікацію. Це захід безпеки, який впроваджено на сайті. Детальніше у розділі «Верифікація картки».
  5. Після завершення оплати є можливість отримати електронну квитанцію: відправити на свій на e-mail або надрукувати. Це підтвердження вашої оплати. Кошти на рахунок оплачуваного сервісу перераховуються протягом кількох хвилин.
  6. Якщо у здійсненні платежу відмовлено, повторіть операцію ще раз. Також можна звернутися у контактний центр банку, який видав вашу картку, або до служби підтримки iPay.ua.

Всі платежі авторизованих користувачів автоматично зберігаються у «Мій кабінет», розділ «Архів платежів». Для повторюваних оплат зручно створити «Шаблон».

Ця стаття була корисною?

Не знайшли відповідь на потрібне вам питання?

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами

Інші питання