Транспорт

оплата банківською карткою Visa або MasterCard.

Не знайшли свою компанію?

Сплачуйте за банківськими реквізитами організації будь-який рахунок

 

Купити авіаквитки сьогодні можна не тільки в авіакомпаніях. Замовити авіаквитки через інтернет можна  в тому числі і на нашому сайті.

Процедура щодо замовлення квитка дуже проста і дає можливість самостійного підбору відповідного рейсу за часом і датою. Забронювати авіаквитки дуже просто. Потрібно вибрати місто або аеропорт,  з якого ви будете вирушати, місто або аеропорт, куди ви плануєте прибути. Також ви повинні зазначити дату початку подорожі, та дату вашого повернення.

Ви повинні зазначити кількість необхідних квитків для дорослих та кількість квитків для дітей. Також потрабно вибрати клас подорожі: «економ» чи «бізнес».

Наш сайт ipay.ua дає змогу всім користувачам швидко замовити авіаквитки онлайн. Вам потрібно лише зазначити всі необхідні дані та вімкнути пошук рейсів. Після цього ви можете вибрати з результатів пошуку маршрут, який вам підходить. Для того, щоб стровири замовлення, необхідно зазначити своє ПІБ, свій е-мейл та номер свого мобільного телефону. Також необхідно вказати дані документа, що засвідчує вашу особу. Найчастіше це загранпаспорт.

Купити авіаквитки по Україні можна як за день до подорожі, так і за кілька місяців.

Вартість авіаквитків, як відомо, відрізняється в залежності від обраного класу. При цьому різниця в ціні іноді буває більш ніж відчутною - у півтора-два рази.

Ціни авіаквитків економ класу найнижчі. Такий квиток має ряд відмінностей і деяких обмежень в порівнянні з бізнес- та  першим класом, однак вони не настільки суттєві, щоб вплинути на стабільно високий попит, яким користуються авіаквитки економ-класу.

Головні відмінності полягають в обмеженні деяких опцій, які доступні пасажирам з дорожчими квитками - наприклад, занижений ліміт ваги ручної поклажі, не надаються безкоштовні алкогольні напої тощо. Основні ж характеристики умов економ-класу досить універсальні. Безкоштовно дозволяється провезти до 20 кілограмів багажу (для порівняння - у рейсів класом вище цей ліміт становить 30-40 кілограмів).

Авіаквитки економ-класу дають право на очікування відправлення в загальному залі. У салон літака пасажиру дозволяється взяти з собою одну одиницю (місце) ручної поклажі.

Купити авіаквитки в Києві можна у будь-який час. Для цього необхідно лише мати платіжну карту та посвідчення особи.

подарувати добро