Заплатити за інтернет онлайн банківською картою

Ви можете сплатити за інтернет не виходячи з дому банківською карткою.

Звернення керівника
iPay.ua до користувачів

Розгорнути

Шановні клієнти!

На період карантинних обмежень вся команда iPay.ua працює для Вас віддалено!

Наша спільна мета зменшити можливість зараження, як себе так і оточуючих. Тому ми розуміємо всю важливість і необхідність надати Вам змогу здійснювати платежі online без потреби залишати будинок та уникати зайвих контактів з іншими людьми..


Кожен день ми розширюємо каталог компаній, послуги яких Ви можете сплатити на сайті iPay.ua. Якщо ми не встигли ще додати необхідну для Вас послугу, то Ви маєте можливість сплатити її за вільними реквізитами. Даний сервіс дозволить Вам оплатити будь-яку послугу в терміни зарахування не більше 3-х годин.


Також у Вас є можливість звернутися до служби підтримки iPay.ua за будь-якими доступним каналами (телефон, месенджер, email та інші) - ми готові допомогти Вам і відповісти на всі запитання!


Будьте здорові! Ми віримо, що скоро наше життя повернеться в звичний активний формат!


Веліканов Євген

керівник iPay.ua

Згорнути

Не знайшли свою компанію?

Сплачуйте за банківськими реквізитами організації будь-який рахунок

 

Заплатити за інтернет онлайн банківською картою

 1. Оплатити домашній інтернет онлайн за допомогою банківської карти
 2. Переваги оплати через особистий кабінет
 3. Переваги роботи з сервісом iPay.ua

Інтернет-провайдери України, пропонують своїм користувачам повний спектр послуг в сфері телекомунікації: аналогове, цифрове та HD-телебачення, високошвидкісний інтернет. Компанії пропонують можливість окремо підключити інтернет або телебачення, а також вибрати об'єднаний пакет послуг, куди входить безлімітний трафік інтернет. За допомогою інтернет-платформи для здійснення онлайн-платежів і грошових переказів iPay.ua користувачі можуть оплатити інтернет банківською картою в режимі реального часу, не виходячи з дому для відвідування відділення банку.

Оплатити домашній інтернет онлайн за допомогою банківської карти

Сервіс приймає до оплати картки MasterCard і Visa будь-яких світових банків. Партнерами онлайн-платформи є більш 500 постачальників товарів і послуг, тому перерахування коштів пройде швидко і надійно. Для того щоб перевести гроші і заплатити за інтернет необхідно виконати такі дії:

 • Ввести в рядок пошуку назву сервісу, який потрібно оплатити або вибрати логотип провайдера в запропонованому списку.
 • Перейти на сторінку введення особистих даних.
 • Ввести дані платника (номер договору або особового рахунку).
 • Вказати суму, на яку необхідно поповнити рахунок.
 • Натиснути кнопку «Продовжити» і перейти до форми введення платіжних даних.
 • Ввести номер банківської карти, що складається з 16 цифр, термін дії картки, код CVV зі зворотного боку карти (тріціфри).
 • Підтвердити платіж і оплатити інтернет.

Деякі провайдери висилають на електронну адресу квитанцію, що підтверджує успішне здійснення платежу. Тому у відповідному полі необхідно ввести діючий e-mail.

Переваги оплати через особистий кабінет

Щоб спростити процедуру, оплата інтернету онлайн може проводитися з особистого кабінету. Для цього користувач може пройти реєстрацію на сайті і користуватися всіма можливостями сервісу:

 • можна зареєструвати в особистому кабінеті всі свої платіжні карти і не вводити їх дані кожного разу;
 • одного разу створивши шаблон платежу, можна використовувати його в будь-який момент і здійснювати платіж за кілька секунд;
 • за кожну операцію сервіс нараховує бонуси на особистий рахунок користувача;
 • на сайті проходять регулярні акції для клієнтів, спеціальні пропозиції та розіграші цінних подарунків.

Користуючись перевагами особистого кабінету на сайті можна здійснювати платежі з будь-якого місця і з будь-якого пристрою, навіть якщо банківських карт немає під рукою. Тепер ви знаєте, як оплатити інтернет онлайн і не опинитеся без доступу в мережу в самий невідповідний момент.

Переваги роботи з сервісом iPay.ua

iPay.ua - це найзручніше рішення для оплати домашнього інтернету та здійснення інших платежів. Використовувати послуги сервісу однаково вигідно клієнтам всіх українських банків, а оплата за інтернет відбудеться моментально для всіх провайдерів.

Наші переваги:

 • вигідні фінансові умови;
 • зручний особистий кабінет;
 • високий рівень безпеки;
 • швидке зарахування грошей.

До послуг користувачів сервісу кваліфікована служба підтримки, доступна цілодобово.

Скориставшись сервісом iPay.ua одного разу - ви більше не будете користуватися платіжними терміналами або стояти в чергах до каси. Ви не просто позбавите себе від зайвих турбот, але і отримаєте максимально безпечні платіжні послуги в будь-який час доби.

подарувати добро