Оплатити інтернет

Ви можете сплатити за інтернет не виходячи з дому банківською карткою.

Як оплатити інтернет онлайн?

Онлайн-платіж — зручний сучасний спосіб розрахуватися за будь-яку послугу, у тому числі домашній Wi-Fi. Більше не потрібно думати, як поповнити інтернет через картку з унікальним кодом та підлаштовуватися під час роботи каси. Для оплати на iPay.ua достатньо мати банківську картку Mastercard, Visa, Простір і декілька хвилин вільного часу:

 1. Перейдіть на платіжну сторінку провайдера з Каталогу послуг — Інтернет. Для швидкого пошуку впишіть назву у спеціальному рядку чи оберіть свою область з випадного переліку.
 2. На сторінці оплати введіть свій ID, договір або особовий рахунок. Вкажіть суму.
 3. Внесіть свої платіжні дані: номер, термін дії і CVV картки або оберіть електронний гаманець (Masterpass, Google Pay, Apple Pay).
 4. Підтвердьте переказ.

Гроші на баланс постачальника надходять миттєво. Можна зберегти чи надрукувати чек навіть без авторизації.

Скільки провайдерів доступно до оплати?

На сервісі iPay.ua зручно сплатити інтернет за номером договору. Тут представлено понад 250 українських інтернет-операторів. Якщо вашого постачальника немає в базі, скористайтеся послугою «Переказ за реквізитами». Дані для платежу можна подивитися у договорі з провайдером і дізнатися на його гарячій лінії.

Які комісії при оплаті?

Розмір додаткових стягнень залежить виключно від постачальника послуги. До суми платежу додається певний відсоток та/або фіксована сума — в середньому 1,5%. Всі значення вираховуються автоматично.

Загальну суму видно на сторінці безпосередньої оплати, коли зазначаєте дані картки або обираєте електронний гаманець. «Деталі платежу» покажуть введену інформацію та точний розмір комісійних.

Що можна оплатити без комісії?

У деяких випадках сплатити інтернет за особовим рахунком чи іншим ідентифікатором можливо без комісії. У Каталозі ці компанії позначені спеціальною позначкою 0%. Серед них:

 • Інформаційні технології;
 • IPNET;
 • LookNet;
 • Коло ТБ;
 • Sword;
 • УТЕЛС (м. Київ);
 • Netlink;
 • ТОВ «Максимум-Нет» тощо.

Як налаштувати автоматичну оплату?

Щоб не замислюватися кожного місяця, як поповнити інтернет через телефон або комп’ютер, налаштуйте регулярні платежі на користь вашого провайдера.

Щоб створити автоплатіж:

 1. Авторизуйтесь на сайті iPay.ua. Якщо ви ще не зареєстровані, створіть обліковий запис за допомогою мобільного номеру та надійного пароля.
 2. В особистому кабінеті перейдіть у розділ «Автоплатежі».
 3. Оберіть наявний шаблон чи створіть новий. Після завершення оплати достатньо натиснути кнопку «Зберегти як шаблон» або обрати в меню «Новий шаблон» і керуватися автопідказками.
 4. Налаштуйте шаблон — оберіть періодичність та банківську картку, з якої будуть списуватися кошти.

У зазначений вами день буде автоматично виконуватися платіж. Деталі та квитанція доступні в «Архіві платежів». Вимкнути списання з картки можна у налаштуваннях шаблону.