Інтернет

Ви можете сплатити за інтернет не виходячи з дому банківською карткою.

 

Оплата інтернету через інтернет банківською карткою

Завдяки Всеукраїнському сервісу прийому платежів в інтернеті iPay.ua оплата інтернет послуг вашого інтернет-провайдера тепер доступна на сайті iPay.ua. Оплатити інтернет онлайн можна наступних інтернет-провайдерів: 

 

Як оплатити інтернет через інтернет? Оплата інтернету через інтернет здійснюється банківською карткою Visa або MasterCard будь-якого банку світу. Найчастіше, щоб сплатити інтернет, необхідно знати номер договору, який ви уклали з інтернет-провайдером (деколи слід ввести лише ім'я, прізвище та адресу проживання абонента). Якщо ви забули номер договору на інтернет послуги, зверніться до вашого інтернет-провайдера. Контактні дані інтернет-провайдерів вказані на сторінках оплат їхніх послуг у розділі «Оплата інтернету» на сайті iPay.ua.

Також, щоб сплатити інтернет онлайн, вам знадобиться ввести інформацію про вашу банківську картку на спеціальній захищеній сторінці оплати. Усі необхідні дані для здійснення платежу знаходяться безпосередньо на банківській картці.

Для того щоб перейти до сплати послуг вашого інтернет-провайдера, в розділі «Оплата інтернету» виберіть необхідну вам телекомунікаційну компанію і пройдіть процес оплати. Кошти з вашої банківської картки будуть перераховані миттєво на розрахунковий рахунок постачальника інтернет послуг.