Оплатити інтернет

Ви можете сплатити за інтернет не виходячи з дому банківською карткою.

Фільтр

Сьогодні дуже складно уявити своє життя без інтернету. Віртуальний світ усе більше відтісняє реальний, частково замінюючи собою живе спілкування і звичайні розваги. Для багатьох людей інтернет – це не тільки дозвілля або спосіб комунікації, але і основне джерело доходу. Адже зараз безліч робочих процесів відбуваються дистанційно. У зв'язку з цим важливо завжди залишатися на зв'язку. На щастя, сьогодні поповнити інтернет можна у декілька кліків, не покидаючи стін будинку, квартири або офісу. Потрібні лише банківська картка з необхідним балансом, а також будь-який гаджет з доступом до Мережі.

Які є способи оплати інтернету

Якщо ви не знаєте, як поповнити інтернет через телефон оперативно і без зайвих витрат часу та власних сил, скористайтеся спеціальними сервісами онлайн-платежів.

Сайти оплати онлайн

Швидкий і зручний спосіб поповнення інтернету – через онлайн платіжний ресурс iPay.ua. У каталозі компанії ви зможете знайти потрібного вам провайдера і оплатити рахунок за номером договору. Для цього не знадобиться кудись іти і стояти в чергах. Знаючи свої платіжні дані та реквізити банківської картки, перевести гроші провайдеру можна за кілька хвилин.

Термінали

Заплатити за інтернет можна і через термінали самообслуговування, якщо вони розташовані недалеко від вас. Оплачувати можна як готівкою, так і банківською карткою. Але найчастіше такий спосіб оплати передбачає, окрім комісії банку-відправника, додаткові витрати банка-еквайра, який обслуговує цей термінал. Також дуже важливо проводити платіж вчасно, оскільки строк зарахування коштів через термінали може дещо збільшуватися.

Особистий кабінет провайдера

Один з доцільних варіантів швидкого поповнення інтернету карткою – через особистий кабінет користувача на сайті провайдера. Вам не знадобиться щоразу вводити дані платежу і реквізити банківської картки – зазвичай цю інформацію вказуєте одноразово під час проведення першої оплати в сервісі. Крім того, компанії пропонують безліч інших опцій: перевірку балансу на абонентському рахунку, зміну тарифного плану тощо.

Чому вигідніше оплачувати на iPay.ua?

Якщо ви ще не знаєте, як заплатити за інтернет, зупиніть свій вибір на iPay.ua. Є декілька ключових причин зробити iPay.ua вашим постійним платіжним помічником:

  • мінімальні тарифи або повна відсутність комісій при поповненні;
  • можливість автозаповнення полів і створення шаблонів на регулярні платежі (для зареєстрованих користувачів);
  • не потрібно відвідувати банки, термінали або офіси провайдерів. Процес оплати відбувається онлайн і займає мінімум часу;
  • безпека транзакцій. Персональні дані користувачів надійно захищені протоколами відповідно до міжнародного стандарту PCI DSS;
  • нарахування бонусів за кожну фінансову операцію.

Як оплатити інтернет онлайн на iPay.ua

За допомогою платіжного ресурсу iPay.ua ви можете поповнити інтернет за допомогою карток міжнародних систем MasterCard, Visa або ПРОСТІР усього за 5 хвилин. Процес оплати складається з двох етапів.

Вибір провайдера

Для початку вам знадобиться зайти на головну сторінку сайту iPay.ua і ввести назву провайдера у полі пошуку. Або – натиснути на вкладку «Оплата інтернету» і знайти його в списку логотипів або за регіоном. Для цього необхідно у верхньому лівому кутку натиснути кнопку «Всі регіони» і вибрати ваш. Після чого обираєте провайдера, натиснувши на його логотип.

Процес оплати

Далі слід ввести інформацію за вашим платежем:

  • номер договору або абонентський номер;
  • суму переказу;
  • реквізити банківської картки.

Слід натиснути кнопку «Продовжити» і підтвердити оплату, перевіривши введені дані. Багато провайдера після проведення платежу висилають на емейл квитанцію про оплату. Ви її можете завантажити або зберігати в архіві платежів на iPay.ua.

Таким чином, питання – як поповнити інтернет – на сьогодні не є надскладним. Оплачувати послуги дуже просто. А ставши клієнтом компанії iPay.ua, ще й вигідно і комфортно.