сплачуйте без комісії

Приймайте участь в
розіграші призів!

1

Здійсніть платіж за комунальні
послуги на iPay.ua або на сайті
партнера акції

В період дії акції сплачуйте комунальні послуги на сайті iPay.ua або на сайті партнера акції карткою Visa та реєструйте платіж для участі в розіграші.

2

Зареєструйте платіж на цій сторінці

Внесіть свої контактні дані, а також номер платежу і зареєструйтесь як учасник розіграшу. Також після оплати сервісів, що приймають участь в акції у вас є можливість натиснути на кнопку акції та зареєструвати свій платіж.

3

Ви стали учасником розіграшу

Більше зареєстрованих платежів – більше шансів на перемогу.

Реєстрація учасника

Введіть Ваші дані:

Вигравай

4 смартфона

Huawei P20 Lite Black

100 сертифiкатiв

У кінотеатр Multiplex на двох

Умови акції

1. Акція від сервісу iPay.ua за підтримки платіжної системи Visa проводиться в період з 1 жовтня по 30 листопада 2018 року.

2. Кожен користувач, який здійснив платіж за комунальні послуги карткою Visa на сайті сервісу iPay.ua або на сайтах партнерів, де є можливість здійснити платіж через сервіс iPay.ua, в період дії акції може стати учасником розіграшу 4 мобільних телефонів Huawei P20 Lite Black та додатково 100 квитків на дві особи до мережі кінотеатрів Multiplex

3. Щоб стати учасником розіграшу, необхідно зареєструвати платіж на сторінці акції. Платіж має бути здійснений в період дії акції. Платіж необхідно здійснити в користь визначених сервісів чи їх ресурсів (партнерів акції) *.

4. Переможці будуть визначені за допомогою незалежного сервісу https://www.random.org/. Результати розіграшу будуть опубліковані на сторінці iPay.ua та в соц. мережі Facebook протягом тижня після закінчення акції. Розіграш призів пройде у 2 етапи - 2 телефони та 50 квитків в період з 1 жовтня по 31 жовтня 2018 року, та 2 телефони та 50 квитків в період з 1 листопада по 30 листопада 2018 року.

5. У розіграші бере участь кожен зареєстрований платіж. Чим більше платежів - тим більше шансів стати переможцем.

* ДТЕК Київські електромережі, Київводоканал, Платежі з сайту 104.ua за технологією MasterPass, Закарпаттяобленерго, Волиньобленерго, Київгазенерджі, ОдесаГаз, Комфорт Таун, Харківобленерго, Єврореконструкція, Київобленерго, Цифрал Сервіс (Київ), Одесаобленерго, Сумигаз збут, Миколаївобленерго, Комунальні платежі (Львів) за єдиним рахунком, Черкасиобленерго, Вінницяобленерго, Запоріжжяобленерго, Луцькводоканал, Рівнеобленерго, Хмельницькобленерго, Кіровоградобленерго, Дніпрообленерго, Чернігівобленерго, Прикарпаттяобленерго, ГІОЦ.