Оплата комунальних послуг

Не вдається знайти потрібну послугу?

Сплачуйте комунальні послуги за банківськими реквізитами

 1. Як оплатити комунальні послуги на iPay.ua?
 2. Які комунальні послуги можна сплатити онлайн?
 3. Газ
 4. Вода
 5. Електроенергія
 6. Опалення
 7. Домофон
 8. Вивіз сміття
 9. Чи можна оплатити комуналку без комісії?
 10. Що робити, коли не знайшов свого КП?

Оплата комунальних послуг — це щомісячний обов'язок кожного жителя нашої країни. При цьому, згідно з нововведеними нормативно-правовими вимогами, покарання за несвоєчасне або неповне перерахування коштів ще більш посилилися. Саме тому дуже важливо знати, як проходить оплата комунальних послуг в Україні, і яким чином її зручно здійснити.

Як оплатити комунальні послуги на iPay.ua?

Звичайно, можна відправитися на пошту або в банк, але таке рішення вимагає витрат часу і сил. Але не всі мають можливість стояти кілька десятків хвилин (а в деяких випадках пару годин) в чергах. Таким чином, більш оптимальним рішенням буде використання спеціального онлайн-ресурсу iPay.ua, який дозволяє погасити заборгованість онлайн в пару кліків.

Які комунальні послуги можна сплатити онлайн?

На iPay.ua зручно оплачувати будь-які комунальні послуги. Електроенергія, газ, вода, вивіз сміття або переказ на користь вашого ОСББ – для платежу достатньо мати смартфон або комп'ютер з доступом до інтернету та банківську картку Visa, MasterCard, Простір.

Газ

Онлайн-оплата за газ та доставку газу на iPay.ua доступна у будь-якому населеному пункті України. Інтернет-платежі є особливо актуальними, коли каси знаходяться далеко або працюють в обмеженому режимі.

Для здійснення транзакції перейдіть на сторінку комунального підприємства на iPay.ua та вкажіть:

 • особовий рахунок;
 • сумму;
 • реквізити банківської картки або скористайтесь Apple Pay чи Google Pay.

Для оплати Газзбуту всіх областей діє єдина сторінка.

Платежі за газ та доставку газу на сайті iPay.ua проводяться з мінімальною комісією – у середньому 1,5%.

Вода

Заплатити за воду можна на iPay.ua практично в будь-якому місті України. Щоб знайти постачальника, перейдіть до Каталогу та виберіть розділ «Комунальні послуги», далі встановіть два фільтри: свій населений пункт або область та тип послуги «Вода». Система покаже всі компанії вашого регіону, які представлені на сайті.

Якщо ви точно знаєте назву необхідного КП, введіть його в рядку пошуку на iPay.ua.

Комісія під час оплати води мінімальна. В основному вона становить від 1% до 2%, в окремих випадках буває вище.

Електроенергія

Оплата електроенергії через інтернет доступна для мешканців багатьох сіл, селищ та міст. На сайті iPay.ua зручно зробити платіж як на користь невеликих компаній, так і великих постачальників без комісії:

У деяких містах є комплексні рахунки за комуналку, до яких уже включено електроенергію. При пошуку функції через фільтр слід вибрати свою область та «Всі послуги». Об'єднаний рахунок доступний для:

Опалення

З настанням холодів у квитанціях українців додається рядок за опалення. Сплатити онлайн його зручно у будь-якому населеному пункті України, як та інші рахунки.

Спочатку знайдіть потрібне підприємство на iPay.ua. Для цього скористайтесь рядком пошуку на сайті або виставте фільтри у розділі «Комунальні послуги» на свою область та «Опалення». У цьому розділі можна оплатити та гарячу воду.

Комісія при погашенні рахунків за тепло та гарячу воду на iPay.ua становить у середньому від 1 до 2%.

Домофон

Сплатити користування домофоном так легко, як і інші комунальні послуги. Для цього оберіть фільтр «Інше». Щоб зробити транзакцію, вам знадобиться банківська картка з необхідною сумою на рахунку.

Вивіз сміття

Навіть у межах одного міста суттєво відрізняються обслуговуючі компанії. В одних усе включено в єдиний рахунок за квартиру, другим – варто оплачувати кожен пункт самостійно. Наприклад, вивіз сміття, обслуговування ліфтів, ОСББ чи ЖЕК. Щоб швидко перейти до оплати, у розділі «Комунальні послуги» встановіть фільтри на свою область та «Інше».

Чи можна оплатити комуналку без комісії?

Розмір комісії залежить від організації, на рахунок якої ви переказуєте гроші. Для зручності платників на сайті iPay.ua є багато КП з оплатою без комісії. Серед них:

З мінімальною комісією від 0,5% до 1,5% можна перерахувати гроші на користь:

Крім перерахованих вище, на iPay.ua доступні й інші компанії з нульовою або зовсім невеликою комісією. Підсумкову суму з усіма додатковими витратами завжди видно перед підтвердженням платежу.

Що робити, коли не знайшов свого КП?

Хоча на сайті iPay.ua і представлена ​​більшість українських комунальних підприємств, потрібного саме вам може не бути в базі. Наприклад, утворене нещодавно ОСББ. Щоб оплатити онлайн, скористайтесь оплатою за реквізитами.

Для успішної транзакції вам знадобиться картка Visa, Mastercard або Простір, а також повні реквізити отримувача. Точна назва, ЄДРПОУ та розрахунковий рахунок зазначені у квитанції. Комісія за переказ становить 2%+4 гривні якщо платіж 1500 і більше, то комісія 2.5%. Кошти будуть зараховані на наступний банківський день, також є можливість зберегти або роздрукувати квитанцію. Якщо ви авторизовані на iPay.ua – дані платежу автоматично зберігаються у Власному кабінеті.