Оплата комунальних послуг Одеси та Одеської області

Icon
Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Ви також можете знайти потрібне підприємство на сторінці оплати комунальних послуг в Одесі або на сторінці оплати комунальних послуг в Одеської області
Постачальник послуги
Оплата комунальних послуг Одеси та Одеської області (ГЕРЦ)

Успішних оплат

1 386

Остання оплата: 12 год. тому

Рейтинг послуги
4.20

Оцінили 40 користувачів

Як комплексно оплатити комунальні послуги в Одесі та Одеській області?

Мешканці Одеси та Одеської області можуть зручно оплачувати усі комунальні послуги одним платежем через сервіс iPay.ua. Для цього потрібні лише підключення до інтернету, банківська картка та кілька хвилин вашого часу. Можна платити одним платежем за газ, тепло, воду, домофон тощо від усіх основних постачальників послуг: АТ "Одесагаз", КП "Теплопостачання міста Одеси", ПрАТ "Одестеплокомуненерго", КП "Чорноморськводоканал", ПП "Одеса-Сервіс" та ін.

Для рахунків від ГЕРЦ Одеса оплата включає декілька простих кроків:

  1. Впишіть платіжний код (ІД) у відповідне поле (він вказаний у паперовій квитанції) та натисніть кнопку "До сплати".
  2. Перегляньте нарахування та виберіть ті послуги, які хочете сплатити. Ви також можете натиснути "Вибрати все", щоб сплатити за все відразу.
  3. Введіть реквізити банківської картки або скористайтеся кнопками Apple Pay/Google Pay для швидкої оплати.

Яка комісія при оплаті?

Сервіс iPay.ua пропонує мінімальні комісії на комунальні платежі. Розмір комісійного стягнення залежить від підприємств, яким перераховуються гроші. При оплаті рахунків ГЕРЦ з користувача стягується 1.5% від загальної суми. Використовуючи сервіс iPay.ua, ви можете побачити точну суму комісії, натиснувши на вкладення "Деталі платежу" перед підтвердженням оплати.

В яких населених пунктах можна оплатити послуги у ГЕРЦ

Рахунки від ГЕРЦ можуть сплатити мешканці Одеси, Ізмаїлу, Чорноморська, Білгород-Дністровського, Ананьєва, Південного та інших населених пунктів Одеської області.

Як передати показники у ГЕРЦ?

ГЕРЦ не веде облік показань лічильників. Споживачі мають щомісяця передавати показники напряму постачальникам газу чи води — телефоном або через особистий кабінет. Номери телефонів компаній, що надають комунальні послуги в Одесі та Одеській області, можна переглянути на офіційному сайті gerc.ua.

Ви можете передавати показники лічильників безпосередньо при оплаті рахунків від ГЕРЦ через iPay.ua. Для цього, коли система виведе доступні нарахування, натисніть вкладку "Лічильники, борг, нарахування" під послугою, що вас цікавить. Введіть поточні показання у відповідне поле, і вони будуть використані для нарахувань на наступний місяць.