Оплатити за газ

Не вдається знайти потрібну послугу?

Сплачуйте комунальні послуги за банківськими реквізитами

Як сплатити газ через інтернет?

Оплата за газ – щомісячна потреба багатьох сімей в Україні. Щоб не витрачати час у чергах, дедалі більше людей обирають онлайн-платежі.

В яких містах можна сплатити газ на iPay.ua?

Серед основних переваг послуги – незалежність від розташування. Платник не прив'язаний до відділень банку або пошти, часу роботи каси та інших нюансів.

Заплатити за газ онлайн можна як у великому місті, так і маленькому селищі. Для цього достатньо мати:

  • комп'ютер або смартфон із доступом в інтернет;
  • платіжну картку Visa, Mastercard або Простір;
  • інформацію для здійснення платежу: свій розрахунковий рахунок та загальну суму.

Як платити за газ онлайн?

Спочатку на сайті iPay.ua потрібно знайти комунальне підприємство. Назва КП можна ввести в пошуковому рядку сервісу та натиснути на релевантний варіант.

Також зручно скористатися Каталогом. Для цього натисніть на «Комунальні послуги» та встановіть два фільтри: в одному виберіть свій населений пункт, а в іншому Тип послуги – «Газ». Система покаже всі підприємства, які обслуговують ваше місто чи область.

Перейдіть на сторінку потрібної вам організації на сайті ipay.ua та оформіть платіж. Реквізити одержувача автоматично підтягнуться. Вам залишається ввести лише свої дані: особовий рахунок, суму та інформацію з картки. Ви можете прискорити процес, скориставшись платіжними послугами Google Pay або Apple Pay.

Яка середня комісія під час оплати?

Одна з переваг iPay.ua – мінімальна комісія з оплати комунальних послуг. У середньому вона становить 1,5%. Остаточний розмір додаткових нарахувань залежить від підприємства, якому ви перераховуєте кошти. Усі платежі є абсолютно прозорими – підсумкову суму видно перед підтвердженням платежу.

Скільки потрібно зберігати квитанції після сплати? Як це зробити комфортно?

Квитанція за газ – це документ, що підтверджує вашу оплату. Вона може знадобитися для здійснення перерахунку чи вирішення спору з комунальним підприємством. Усі квитанції варто зберігати щонайменше 3 роки.

Найзручніший спосіб зберігання платіжних документів – особистий кабінет iPay.ua. Після реєстрації кожен завершений платіж потрапляє до «Архіву платежів». Там можна подивитися всі деталі операції та роздрукувати, за необхідності, квитанцію.