Оплатити за ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК"

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника
ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК"
(044) 499-49-09

Успішних оплат

99 624

Остання оплата: 1 годину тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 1 695 користувачів

 1. Як оплатити за послуги ТОВ «Київська обласна ЕК» через інтернет?
 2. Що потрібно для оплати в Київська обласна ЕК?
 3. До якого числа потрібно оплатити послуги енергопостачання?

Відповідно до вимог чинного законодавства Приватне акціонерне товариство «Київобленерго» створило ТОВ «Київська обласна ЕК», яке стало займатись постачанням електроенергії по Київській області. З 14 червня 2018 року фірма отримала ліцензію на провадження такої діяльності. З 1 січня 2019 року всі оплати повинні здійснюватись саме на рахунок цієї компанії. При цьому розрахуватись із постачальником можна не лише через касу. Окрім того, можлива ще й оплата ТОВ Київська обласна ЕК онлайн за допомогою ресурсу iPay.ua.

Як оплатити за послуги ТОВ «Київська обласна ЕК» через інтернет?

Для здійснення такої операції користувачам знадобиться лише:

 • гаджет (ноутбук, смартфон, планшет, персональний комп’ютер і т. д.) з доступом до інтернету;
 • квитанція від ТОВ Київська обласна ЕК;
 • банківська карта (наш ресурс дає можливість розрахуватись за послуги будь-якими банківськими картами Visa, MasterCard або ПРОСТІР, незалежно від того, ким і коли вони були видані.

При цьому виконання транзакцій онлайн – це можливість суттєво зекономити свої сили та час. Оскільки операція буде виконана через інтернет, ви позбавите себе необхідності йти до відділення найближчого банку, після чого очікувати в черзі до каси чи терміналу. Платіть тоді і там, де вам зручно!

Що потрібно для оплати в Київська обласна ЕК?

Щоб оплатити послуги ТОВ Київська обласна ЕК, необхідно ввести наступні дані:

 • інформація платника (районний підрозділ, номер рахунку, контрольна сума);
 • дані платежу (інформація про платника, використані кіловати та ін., більшість полів тут заповнюється в автоматичному режимі, що додатково економить ваш час);
 • інформація про картку (номер, строк дії та трьохзначний CVV-код).

Потім потрібно буде лише підтвердити платіж (спосіб підтвердження залежить від вашої банківської установи, як правило, мова тут іде про введення паролю, котрий вам відправлять на телефон). Підтвердженням здійсненого платежу виступає квитанція, котра надійде на електронну пошту. Ви можете скачати та роздрукувати її у будь-який момент, таким чином, документ ніколи не загубиться.

До якого числа потрібно оплатити послуги енергопостачання?

Оплата для ТОВ Київська обласна ЕК повинна відбутись до 20 числа місяця, котрий настає після поточного. Своєчасні розрахунки – це гарантія того, що на вас не будуть накладені штрафні санкції. При цьому сучасне законодавство більш жорстке в плані покарання неплатників. Пеня нараховується уже з першого дня прострочення, при цьому можливість відключення від електроенергії настає набагато раніше, ніж це було до змін у законодавстві. Варто зазначити, що наш сервіс – це можливість максимально оперативно переказати кошти для ТОВ Київська обласна ЕК. Гроші будуть зараховані протягом кількох хвилин. Якщо вас цікавить термінова оплата комунальних послуг, iPay.ua стане оптимальним рішенням для вас.

Чому потрібно зареєструватися на iPay.ua?

Оплатити послуги за постачання електрики в Київській області можуть і зареєстровані, і незареєстровані користувачі. В той же час, після процесу авторизації ви зможете розраховувати на кілька приємних переваг:

 • бонуси, які нараховуються після кожної операції;
 • акції і лотереї, що дають можливість виграти знижки та цінні призи;
 • доступ до шаблонів (після їх створення для оплати послуг з постачання електроенергії вам знадобиться всього пара кліків);
 • додавання карт (таким чином, інформацію про платіжний інструмент можна буде не вводити).
Чому слід оплатити послуги енергопостачання через iPay.ua

Наш ресурс ідеально підходить для тих, хто цінує свій час та сили. Ми даємо можливість розрахуватись за комунальні послуги та здійснити будь-які інші банківські платежі всього за кілька хвилин, хай де б ви не знаходились. Щоб виконати операцію, вам знадобиться мінімум даних, при цьому всі транзакції надійно захищені сучасними протоколами безпеки. Ми провадимо лояльну цінову політику, часто наші послуги дешевші, аніж банківські комісії. iPay.ua – ваш кращий вибір, коли потрібно здійснити будь-яку онлайн-операцію!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :