Оплатити за ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК"

Icon
Увійти та продовжити

Переваги входу на iPay.ua

Icon

Архів платежів

Зберігайте всі квитанції про платежі у зручному архіві платежів

Icon

Швидкі шаблони

Створюйте шаблони платежів та забудьте про введення особових рахунків при кожній оплаті

Icon

Доступ до банківської картки в один клік

Прив'яжіть банківську картку у своєму кабінеті та платіть швидше, вибираючи її як метод оплати

ТОВ "КИЇВСЬКА ОБЛАСНА ЕК"
(044) 499-49-09

Успішних оплат

130 538

Остання оплата: 4 годин тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 1 695 користувачів

  1. Як оплатити за послуги ТОВ «Київська обласна ЕК» через інтернет?
  2. До якого числа потрібно оплатити послуги енергопостачання?

Відповідно до вимог чинного законодавства Приватне акціонерне товариство «Київобленерго» створило ТОВ «Київська обласна ЕК», яке стало займатись постачанням електроенергії по Київській області. З 14 червня 2018 року фірма отримала ліцензію на провадження такої діяльності. З 1 січня 2019 року всі оплати повинні здійснюватись саме на рахунок цієї компанії. При цьому розрахуватись із постачальником можна не лише через касу. Окрім того, можлива ще й оплата ТОВ Київська обласна ЕК онлайн за допомогою ресурсу iPay.ua.

Як оплатити за послуги ТОВ «Київська обласна ЕК» через інтернет?

Сьогодні, щоб заплатити за електроенергію, не потрібно витрачати час на черги в касу чи самостійне введення повних реквізитів компанії. Достатньо знати номер особового рахунку, мати платіжну картку та пристрій з доступом до інтернету.

Щоб процес пройшов швидко, навіть якщо сплачуєте онлайн вперше, скористайтеся нашою інструкцією:

  1. Впишіть особовий рахунок та натисніть «Продовжити».
  2. В автоматичному режимі підтягнеться чинний тариф на електрику та рекомендований внесок. Заповніть показники лічильників та скорегуйте суму за потреби у більшу чи меншу сторону. Перейдіть «До оплати».
  3. Перевірте введену інформацію. Завершіть транзакцію в одне натискання, обравши Google Pay/Apple Pay або просто введіть дані банківської картки MasterCard, Visa, Простір.
  4. Зробіть підтвердження платежу.

Гроші зарахуються майже миттєво. За бажанням збережіть квитанцію.

До якого числа потрібно оплатити послуги енергопостачання?

Оплата для ТОВ Київська обласна ЕК повинна відбутись до 20 числа місяця, котрий настає після поточного. Своєчасні розрахунки – це гарантія того, що на вас не будуть накладені штрафні санкції. При цьому сучасне законодавство більш жорстке в плані покарання неплатників. Пеня нараховується уже з першого дня прострочення, при цьому можливість відключення від електроенергії настає набагато раніше, ніж це було до змін у законодавстві. Варто зазначити, що наш сервіс – це можливість максимально оперативно переказати кошти для ТОВ Київська обласна ЕК. Гроші будуть зараховані протягом кількох хвилин. Якщо вас цікавить термінова оплата комунальних послуг, iPay.ua стане оптимальним рішенням для вас.

Чому потрібно зареєструватися на iPay.ua?

Оплатити послуги за постачання електрики в Київській області можуть і зареєстровані, і незареєстровані користувачі. В той же час, після процесу авторизації ви зможете розраховувати на кілька приємних переваг:

  • бонуси, які нараховуються після кожної операції;
  • акції і лотереї, що дають можливість виграти знижки та цінні призи;
  • доступ до шаблонів (після їх створення для оплати послуг з постачання електроенергії вам знадобиться всього пара кліків);
  • додавання карт (таким чином, інформацію про платіжний інструмент можна буде не вводити).
Чому слід оплатити послуги енергопостачання через iPay.ua

Наш ресурс ідеально підходить для тих, хто цінує свій час та сили. Ми даємо можливість розрахуватись за комунальні послуги та здійснити будь-які інші банківські платежі всього за кілька хвилин, хай де б ви не знаходились. Щоб виконати операцію, вам знадобиться мінімум даних, при цьому всі транзакції надійно захищені сучасними протоколами безпеки. Ми провадимо лояльну цінову політику, часто наші послуги дешевші, аніж банківські комісії. iPay.ua – ваш кращий вибір, коли потрібно здійснити будь-яку онлайн-операцію!


Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :