Оплатити за електроенергію

Фільтр

Не вдається знайти потрібну послугу?

Сплачуйте комунальні послуги за банківськими реквізитами

Як сплатити електроенергію через інтернет?

Оплата електроенергії онлайн – швидкий та зручний спосіб погасити рахунки. Усього за пару хвилин та кілька кліків можна переказати суму на рахунок комунального підприємства та отримати чек. Для цього не потрібно йти до банку чи пошти, витрачаючи час у чергах.

В яких містах можна сплатити світло на iPay.ua?

Все легко зробити вдома або в будь-якому іншому місці, де є інтернет. Можливість оплати послуг онлайн не залежить від вашого місця проживання. Гроші практично миттєво надходять на розрахунковий рахунок будь-якого постачальника послуг України.

Сплатити електроенергію на iPay.ua можна з будь-якого місця країни. Для цього потрібно:

 • мати картку українського банку Visa, Mastercard або Простір;
 • мати інформацію для здійснення платежу – номером свого особового рахунку та показниками лічильників.

Як платити за світло онлайн?

На першому етапі необхідно знайти комунальне підприємство одним із 2 способів:

 1. На сайті iPay.ua у рядку пошуку ввести назву, наприклад, Ясно, Львівенергозбут, Енерасуми. Система самостійно знайде в базі потрібний варіант.
 2. Перейти на сторінку оплати з каталогу, натиснувши пункт «Комунальні послуги». Для зручного пошуку на сайті працюють фільтри. Із запропонованого переліку можна вибрати населений пункт та тип послуги, в даному випадку «Електроенергія».

Безпосередньо на сторінці комунального підприємства на сервісі iPay.ua введіть свій особовий рахунок та дані платежу, що є у квитанції, а також реквізити своєї банківської картки. Щоб швидко сплатити за електроенергію онлайн, скористайтесь платіжними гаманцями Masterpass, Google Pay або Apple Pay.

Що можна сплатити без комісії?

Заплатити за електрику без додаткових витрат на сайті iPay.ua можна у:

 • YASNO Київські енергетичні послуги;
 • YASNO Донецькі енергетичні послуги;
 • Львівенергозбут;
 • ЗАКАРПАТТВОЕНЕРГОЗБУТ;
 • YASNO Дніпровські енергетичні послуги;
 • Інші комунальні послуги сплачуються з мінімальною комісією. Її розмір залежить від постачальника електрики, на користь якого ви робите оплату. На сайті iPay.ua вона мінімальна – у середньому 1,5%. Сервіс самостійно розрахує повну суму сплати з усіма нарахуваннями. Перед підтвердженням платежу ви побачите загальну кількість коштів, які будуть списані з картки.

  Як і скільки зберігати квитанції після оплати?

  Квитанції про оплату за електроенергію рекомендується зберігати щонайменше 3 роки. Вони знадобляться для вирішення можливих спірних моментів із комунальним підприємством. У паперовому вигляді платіжні документи займають чимало місця або можуть втратитися. Альтернатива – зберігання у електронному вигляді.

  Квитанції можна завантажувати з сервісу після кожної оплати та «складати» на комп'ютері. Якщо ви зареєстровані на сайті iPay.ua, вся інформація про ваші платежі автоматично зберігається в особистому кабінеті iPay.ua у розділі «Архів платежів». Там можна переглянути деталі оплати та, при необхідності, роздрукувати квитанцію.