Оплатити за ПрАТ "Харківенергозбут"

Сплатити послуги ПрАТ "Харківенергозбут" онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника
ПрАТ "Харківенергозбут"
(057) 737-23-88

Успішних оплат

54 021

Остання оплата: 3 годин тому

Рейтинг послуги
5.00

Оцінили 1 684 користувачів

В сфері постачання електроенергії нещодавно відбулись серйозні зміни. Багато років користувачі сплачували за послуги на рахунки акціонерного товариства Харківобленерго. Втім, прийняті нормативно-правові акти призвели до необхідності створення нової компанії-постачальника. З початку 2019 жителі регіону повинні розраховуватись із ПрАТ Харківенергозбут. Втім, якщо раніше найбільш популярним способом оплатити електроенергію був похід в банк, то зараз все зробити набагато простіше – достатньо виконати операцію через ресурс iPay.ua.

Як оплатити за послуги ПрАТ «Харківенергозбут» через інтернет?

Щоб оплатити для Харківенергозбут за спожиту електроенергію, вам знадобиться:

 • банківська карта (наш ресурс має партнерські відносини з усіма великими фінансовими установами країни, при цьому ми працюємо з картками Visa, MasterCard і ПРОСТІР, банк, що випустив платіжний інструмент, не має ніякого значення);
 • гаджет з доступом до інтернету (виконати транзакцію можна як з телефону, так і через комп’ютер чи ноутбук);
 • квитанція за спожиту електроенергію.

Операції виконуються на інтуїтивному рівні, ніяких труднощів не повинно виникнути. Втім, ви завжди можете скористатися допомогою нашого онлайн-консультанта або ж зателефонувати на гарячу лінію – служба підтримки iPay.ua працює в цілодобовому режимі.

Що потрібно для оплати в Харківенергозбут?

Щоб оплатити в Харківенергозбут, вам знадобиться мінімум даних. Необхідно лише знати:

 • номер особового рахунку;
 • суму для сплати;
 • реквізити карти (номер, термін дії, CVV-код).
  • Більшість інших даних заповнюється автоматично. В будь-якому випадку, всю інформацію ви знайдете в платіжці та на банківській карті. Після завершення операції на вказану електронну пошту прийде квитанція, котра підтверджує здійснення платежу. У вас завжди буде можливість її роздрукувати, при цьому загубити документ точно не вийде.

   До якого числа потрібно оплатити?

   Розрахуватись за послуги ПрАТ Харківенергозбут потрібно до 20 числа. Ми рекомендуємо вам не затягувати із платежем, а вчасно оплачувати послуги з енергопостачання. Перш за все, це пов’язано із більш жорсткими санкціями щодо порушників платіжної дисципліни після зміни законодавства. Пеня почне нараховуватися одразу після прострочення платежу, при цьому у комунальних підприємств тепер більш широкі можливості щодо відключення світла для населення.

   Коли виникає необхідність терміново розрахуватись за електрику чи виконати будь-який інший платіж, iPay.ua стане найкращим рішенням для вас. З нашим ресурсом не тільки легко працювати, ми іще й гарантуємо практично миттєве зарахування коштів. Гроші надійдуть на рахунок ПрАТ Харківенергозбут уже через кілька хвилин після виконання операції.

   Чому потрібно зареєструватися на iPay.ua?

   Хоча оплатити Харківенергозбут можуть навіть незареєстровані користувачі, більш оптимальним рішенням буде авторизація на сайті. Весь процес від сили займе 2-3 хвилини, при цьому ви зможете:

   • приймати участь у регулярних розіграшах, на яких можна виграти додаткові бонуси і знижки;
   • отримувати бонуси за кожну виконану операцію;
   • додавати банківські картки, аби не вводити дані про них вручну;
   • створювати шаблони, щоб виконувати регулярні платежі в декілька кліків.

   iPay.ua – кращий вибір, щоб розрахуватись із ПрАТ Харківенергозбут

   iPay.ua – це ресурс для здійснення будь-яких онлайн-платежів. В тому числі, з нашою допомогою ви можете оплатити для Харківенергозбут послуги з енергопостачання. Обираючи нас, ви отримаєте кілька переваг:

   • доступні ціни (при цьому наші тарифи повністю прозорі, ніяких додаткових та прихованих комісій не буде);
   • максимальну оперативність (щоб кошти потрапили на вказаний рахунок, знадобиться всього кілька хвилин);
   • висока захищеність (наші протоколи безпеки відповідають діючим міжнародним стандартам, що підтверджується відповідним сертифікатом).

   З iPay.ua у вас відпаде необхідність ходити до банку, аби оплатити комунальні послуги чи здійснити інші операції, адже все набагато простіше та легше можна буде зробити онлайн!

   Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :