Оплатити за воду

Не вдається знайти потрібну послугу?

Сплачуйте комунальні послуги за банківськими реквізитами

Як сплатити воду через інтернет?

Своєчасна оплата води та інших комунальних послуг є обов'язком кожного споживача. За несплату передбачено пеню та інші стягнення. Щоб не витрачати нерви та час у чергах, скористайтесь усіма перевагами онлайн-платежів на iPay.ua.

В яких містах можна сплатити воду на iPay.ua?

Погасити рахунки за воду через інтернет можна у будь-якому населеному пункті України. Для успішної операції знадобляться картка Visa, Mastercard або Простір та смартфон/комп'ютер із виходом в інтернет.

Така оплата за гарячу воду, водопостачання чи холодну воду особливо зручна, коли поблизу немає відділень банку чи пошти. Після завершення платежу гроші на рахунок комунального підприємства надійдуть за лічені хвилини. Платник може зберегти та роздрукувати квитанцію.

Як же платити за воду онлайн?

В базі сайту iPay.ua є більшість українських комунальних організацій. Щоб знайти необхідне:

  1. Введіть назву у рядку пошуку на сайті iPay.ua та натисніть на відповідний варіант.
  2. Скористайтеся фільтрами у каталозі. Спочатку перейдіть до розділу «Комунальні послуги», далі виберіть своє місто або область та тип послуги «Водопостачання». Клацніть сторінку потрібного підприємства.

При оформленні платежу реквізити постачальника підтягуються автоматично, вам залишиться внести тільки свої дані – номер особового рахунку, суму та дані своєї банківської картки.

Як і скільки зберігати квитанції після оплати?

В Україні квитанції рекомендується зберігати щонайменше 3 роки. Щоб не перейматися втратою чеків, зареєструйтесь на сайті iPay.ua. Так, інформація про кожен здійснений платіж буде зберігатися в Архіві платежів Вашого Особистого кабінету. За потреби можна вивантажити чи роздрукувати квитанцію.