Оплатити за КП "Київтеплоенерго". Централізоване опалення і постачання гарячої води

Сплатити послуги КП "Київтеплоенерго" онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника
КП "Київтеплоенерго". Централізоване опалення і постачання гарячої води
(044) 247 40 40

Успішних оплат

95 790

Остання оплата: 3 годин тому

Рейтинг послуги
4.50

Оцінили 6 277 користувачів

Комунальне підприємство Київтепнням Київради у 2006 році. Повноцінну діяльність веде з червня 2017 року. Наразі КП Київтеплоенелоенерго засноване рішерго забезпечує мешканців Києва гарячим водопостачанням і теплом. Підприємство працює на базі ліцензії на здійснення виробництва, транспортування та постачання теплоенергії.

Сервіс онлайн-платежів iPay.ua є офіційним партнером Київтеплоенерго. Тому сплачувати на нашому сайті рахунки цього постачальника зручно, легко та безпечно. Також під час оплати ви можете надати показники лічильника для розрахунку платежу на наступний місяць.

Як оплатити комунальні послуги Київтеплоенерго через інтернет?

Для оплати гарячої води та опалення вам знадобиться остання квитанція, надіслана Київтеплоенерго на адресу вашого проживання, а також банківська картка для розрахунку.

  • Введіть номер особового рахунку (15 цифр, вказаних у квитанції у графі “О/р”).
  • На наступній сторінці вкажіть дані платежу. Зокрема, суму оплати за гарячу воду та / або опалення.
  • Перевірте правильність усіх даних: свою адресу, показники лічильника, суму оплати. Далі переходьте до розрахунку за допомогою банківської картки, Apple Pay, Google Pay або Masterpass.
  • Підтвердіть платіж. Щоб отримати квитанцію, вкажіть свій e-mail.

За допомогою особистого кабінету ви можете зберігати квитанції та створювати шаблони майбутніх платежів.

Як передати показники Київтеплоенерго?

Постачальник нагадує, що надати показники лічильника гарячої води та / або опалення можна з 5 числа й до останнього дня поточного місяця. З 1 по 4 число показання лічильників не приймаються, оскільки в цей період триває обробка даних.

Як передати дані:

  • Через особистий кабінет на сайті КП Київтеплоенерго. Реєстрація не потрібна. Щоб надати інформацію, введіть номер особового рахунку й адресу — номер будинку та номер квартири. Зверніть увагу, що особистий кабінет працює в тестовому режимі.
  • За телефоном 0 800 404 407 (з 9:00 до 18:00 у будні).
  • На сайті iPay.ua під час оплати квитанції. На етапі введення даних платежу в спеціальній графі вкажіть показники лічильника для нарахування на наступний місяць. Це зручніше та швидше, ніж переходити на інший сайт або телефонувати. Усі дії — на одному сервісі!

Не забувайте передавати актуальні показники. У випадку неотримання таких даних постачальник має право нарахувати гарячу воду та опалення за середніми показниками.

До якого числа потрібно оплатити? Чому потрібно платити вчасно?

Рекомендована дата сплати — до 20 числа кожного місяця. Обов’язкова — до 25 числа кожного місяця. До цієї дати Київтеплоенерго вже має отримати й обробити ваш платіж. Тому ми радимо вносити оплату за кілька днів до фінального числа. Чому не 25-го?

Зазвичай при сплаті рахунків за комунальні послуги гроші надходять до постачальника за кілька хвилин. Але в деяких ситуаціях платіж може йти до 3 банківських днів. Також швидкість зарахування коштів залежить від швидкості обробки надходжень з боку Київтеплоенерго. У разі несвоєчасної сплати сума попередньої сплати буде вказана в наступній платіжці як борг.

Київтеплоенерго: контакти

У разі виникнення питань щодо зарахування оплати чи правильності вказаних показників лічильника ви завжди можете звернутися до надавача послуг — Київтеплоенерго. Телефон лінії комунального сервісу: (044) 247 40 40.

Також на сайті постачальника ви можете ознайомитися з переліком усіх центрів обслуговування клієнтів.

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :