Комунальні послуги в Києві (ЦКС, раніше ГІОЦ)

Icon
Передача лічильників Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Ви також можете знайти потрібне підприємство на сторінці Комунальні послуги у Києві або скористатись послугою оплата комунальний в Київський області
Постачальник послуги
Комунальні послуги в Києві (ЦКС, раніше ГІОЦ)
+380 44 238 80 25
+380 44 238 80 27

Успішних оплат

736 986

Остання оплата: 7 год. тому

Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 71 673 користувачів

 1. Як оплатити комунальні послуги в Києві за допомогою компанії ЦСК (колишній ГІОЦ)?
 2. Хто може оплатити комунальні послуги через ЦСК?
 3. Які послуги можна сплатити?
 4. Як передати показання лічильників через iPay.ua?
 5. До якого числа потрібно оплатити комунальні послуги?

Компанія ЦКС (колишній ГІОЦ) надає послуги з комплексного обслуговування жителів багатоквартирних будинків в Києві, а саме: обробку даних, роздруківку і розсилку квитанцій з оплати комуналки. ЦКС здійснює формування єдиного рахунку-повідомлення, відповідно до інформації, наданої абонентом, та на основі договорів, укладених з ЖЕК, ОСББ, житловими кооперативами та комунальними підприємствами. Заплатити за рахунками, виставленими ЦКС, кияни можуть з максимальною зручністю. Зробити це можна через Інтернет на сайті iPay.ua. Для здійснення операції досить мати банківську картку, смартфон або ПК.

Як оплатити комунальні послуги в Києві за допомогою компанії ЦСК (колишній ГІОЦ)?

Для виконання транзакції користувачеві необхідно мати банківську картку Visa, MasterCard або ПРОСТІР з достатньою кількістю коштів та можливістю переказу грошей на інший рахунок через інтернет. Щоб оплатити комуналку за рахунками ГІОЦ, потрібно:

 • Заповнити дані платника: ідентифікатор і номер телефону для зворотного зв'язку.
 • Вибрати комунальне підприємство. Оплатити можна як усі послуги відразу, так і окремо світло, воду і т. ін.
 • Вказати банківські реквізити платіжної картки.
 • Підтвердити грошовий переказ.

Кошти знімаються з картки з відсотками за послугу. Розмір комісії вже входить в суму оплати.

Хто може оплатити комунальні послуги через ЦСК?

Можливість оплати доступна всім жителям Києва, які отримують рахунки від ГІОЦ, незалежно від району, в якому вони проживають. За допомогою платіжного сервісу iPay.u можна оплатити поточний рахунок за останній місяць, а також погасити заборгованість без додаткової комісії. ГІОЦ оплата онлайн здійснюється з кредитки або зарплатної картки, з урахуванням лімітів по сумі та кількості проведених платежів, встановлених на сайті.

Які послуги можна сплатити?

Онлайн-сервіс iPay.u пропонує список компаній, що надають комунальні послуги в Києві. Для оплати необхідно вибрати потрібне підприємство:

 • АК "" Київводоканал ". Лічильник. Централізоване відведення гарячої води.
 • " Київводоканал ". Централізоване водопостачання (холодна вода) і водовідведення. Лічильник.
 • «Київтеплоенерго» ЦО. Внески за обслуговування загальнобудинкового лічильника.
 • «Київтеплоенерго». Опалення.
 • «Київські енергетичні послуги». Оплата за лічильником за електроенергію.
 • Оплата утримання прибудинкової території.
 • «Київкомунсервіс». Вивезення побутових відходів.

Якщо суб'єкт господарювання немає в списку, переказати гроші можна за допомогою вкладки «Оплата за реквізитами».

Як передати показання лічильників через iPay.ua?

При заповненні електронної форми для оплати за світло, воду, газ, в потрібну графу слід вписати показання лічильників за минулий період і на момент оплати. Ці дані передаються разом з іншими показниками (ідентифікатор, прізвище платника, сума). Зберегти їх можна, роздрукувавши квитанцію. Функція доступна зареєстрованим користувачам платіжного сервісу iPay.ua.

До якого числа потрібно оплатити комунальні послуги?

Оплата комунальних послуг Київ ГІОЦ на сайті iPay.ua доступна в будь-який зручний час, сервіс працює в режимі 24/7. Щоб не накопичувати заборгованість і уникнути нарахування пені, всі виплати на рахунки комунальних підприємств і передача показань лічильника здійснюються до 20 числа поточного місяця. При оплаті з банківської карти за комуналку транзакція займає кілька хвилин. Кияни можуть оплачувати всі послуги по одній квитанції або вибрати потрібну компанію з представленого списку.

Чому потрібно зареєструватися на iPay.ua

Зайти на сайт для проведення платежу можна без обов'язкової реєстрації, але в авторизованих користувачів є ряд бонусів і переваг.

 • Реєстрація на iPay.ua безкоштовна і займає 2 хвилини.
 • Маючи доступ в особистий кабінет, користувачі можуть створювати свої шаблони для швидкої оплати. Використовуючи цю функцію, не потрібно щоразу вводити і перевіряти реквізити карти і номери рахунків. Досить тільки ввести показання лічильника та суму.
 • Завдяки доступу до архіву, можна швидко знайти потрібний платіж, зберегти і роздрукувати квитанцію, а також за бажанням відправити її на електронну пошту.

Реєстрація доступна з будь-якого мобільного пристрою з виходом в інтернет або комп'ютера.

Оплата комунальних послуг з iPay.ua — вигідне рішення

Оплатити послуги комунальних підприємств в Києві по квитанції ГІОЦ через інтернет — доступне і вигідне рішення. Наш сайт дозволяє економити час, проводити оплату без черг в банку і пошуку робочого терміналу. За послуги знімається мінімальна комісія. Оплата можлива з будь-якої картки, в тому числі з кредитки. Усі транзакції виконуються зі швидким зарахуванням коштів і високим ступенем безпеки. Дані платника передаються по захищеному каналу, виключається використання заблокованих карт, а підтвердження операції виконується за допомогою одноразового коду.

Заплатити за комуналку за єдиним рахунком в Києві можна на сайті iPay.ua (станиця КП ГІОЦ) в розділі «Комунальні послуги».

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :