Комунальне підприємство ГІОЦ

Оплата комунальних послуг за квитанціями ГІОЦ картками Visa, Mastercard і ПРОСТІР.

 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  платежу

 • 3

  введення даних
  карти

 • 4

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua
1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Комунальне підприємство «Головний інформаційно-обчислювальний центр» було засновано у 1963 році за рішенням Київської міської ради. Компанія займається обслуговуванням клієнтів, надає інформаційно-обчислювальні послуги підприємствам та забезпечує централізований збір платежів з населення за житлово-комунальні послуги через установи банків і здійснює їх зарахування на єдиний розподільчий рахунок. Оплата ГІОЦ можлива і через інтернет. Для цього вам стане в нагоді наш сервіс iPay.ua.

Як оплатити комунальні послуги в Києві через інтернет?

Виконати транзакцію можна з будь-якого мобільного телефону, комп'ютера чи іншого гаджета, підключеного до інтернету. Крім того, для проведення такої операції потрібна банківська картка Visa, Mastercard або ПРОСТІР. Підійде і будь-яка інша платіжна картка, незалежно від того, ким і коли вона була видана. Щоб провести платіж через інтернет, введіть інформацію із квитанції, а потім підтвердіть оплату. Після цього на електронну пошту надійде лист із квитанцією, що буде свідченням здійснення операції.

Оплата ГІОЦ онлайн – це найкраще рішення, якщо ви цінуєте свій час і сили. Так вам не доведеться йти у банківське відділення або шукати термінал, а ще стояти в черзі. З iPay.ua можливо розрахуватися за комунальні послуги будь-де і коли вам зручно!

Що потрібно для оплати рахунку в ГІОЦ?

Для виконання такої операції необхідно мінімум часу. Увесь процес забере декілька хвилин, а необхідну інформацію ви знайдете на самій квитанції і банківській картці. Знадобиться ввести:

 • дані про платника (ідентифікатор квартири і номер телефону);
 • інформацію про платіж;
 • відомості про карту (номер, термін дії та тризначний CVV-код).

Після цього на ваш мобільний телефон надійде пароль, за допомогою якого слід підтвердити платіж. Якщо ви вирішите зареєструватися на сайті і створити шаблон, то все пройде ще швидше. За наявності питань ви завжди можете зв'язатися з нашим онлайн-консультантом – він допоможе вам швидко і без зайвого клопоту здійснити платіж. До того ж, наша служба підтримки працює цілодобово.

До якого числа потрібно оплатити?

Комунальні послуги необхідно сплачувати до 20 числа наступного місяця. Порушення цих строків може призвести до ряду негативних наслідків. А саме, після змін у вітчизняному законодавстві санкції до неплатників стали набагато суворішими. Тому ми не рекомендуємо затягувати з оплатою комунальних послуг у Києві.

Якщо ви хочете максимально швидко провести платіж, наш ресурс стане найкращим рішенням цього завдання. Ми гарантуємо високу оперативність зарахування коштів – вони потрапляють на вказаний рахунок впродовж декількох хвилин.

Чому краще зареєструватися на iPay.ua?

Наша компанія дає можливість оплачувати комунальні послуги навіть незареєстрованим користувачам. Водночас після реєстрації ви можете отримати декілька важливих бонусів:

 • створення шаблонів (з їх допомогою можна проводити платежі у декілька кліків);
 • можливість додавання карток (це позбавить вас від необхідності вводити дані вручну);
 • нарахування бонусів за всі проведенні транзакції;
 • регулярні акції, які дозволяють виграти цінні призи.

Таким чином, якщо ви витратите пару хвилин на реєстрацію, то в подальшому зможете не тільки користуватися безліччю бонусів, але і заощадите свій час.

Оплата комунальних послуг з iPay.ua – вигідне рішення для всіх

Наш ресурс допоможе вам швидко оплатити комунальні послуги в Києві, а також виконати будь-яку іншу банківську операцію в зручний час і в будь-якому місці. Співпрацюючи з нами, ви можете розраховувати на:

 • низькі комісії (при цьому вони нижчі, ніж у касах більшості банків);
 • прозорі тарифи (відсутність прихованих платежів);
 • практично миттєве зарахування коштів;
 • гарантію безпеки завдяки відповідності світовим стандартам PCI DSS.

iPay.ua – ваш вибір, коли необхідно оперативно оплатити комунальні послуги в Києві чи провести будь-яку банківську транзакцію без зайвих дій і черг. Користуйтеся лише перевіреним та комфортним платіжним сервісом!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :

переказ коштів з картки на картку
Подробнее...
Скрыть

подарувати добро