Обчислювальний центр Луцьк (комунальних послуг)

Icon

Онлайн-оплата послуг холодного та гарячого водопостачання, водовідведення, опалення, газу, вивозу сміття, обслуговування домофону для мешканців Луцької територіальної громади

Швидке зарахування

Повідомити, коли послуга відновить роботу?

Залиште номер свого телефону

або ваш email

Постачальник послуги
Єдиний комунальний рахунок (Луцьк)
Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 346 користувачів

  1. Послуги яких підприємств входять в Єдиний комунальний рахунок
  2. Як оплатити комунальні послуги за Єдиним рахунком онлайн на iPay.ua

Послуги яких підприємств входять в Єдиний комунальний рахунок

Для оплати більшості комунальних послуг мешканцями Луцької територіальної громади Муніципальний сервісний центр формує Єдиний комунальний рахунок. В нього внесені послуги таких підприємств як:

  • КП «Луцькводоканал» – підприємство надає послуги постачання холодної води, водовідведення холодної і гарячої води, нараховує абонплату;
  • ДКП «Луцьктепло» – підприємство надає послуги гарячого водопостачання, опалення тощо;
  • ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс» – луцьке спеціальне комунальне автотранспортне підприємство, що надає послуги з вивозу побутового сміття.
  • ДП «ЕВОДА ТРЕЙД» – дочірнє підприємство КП «Луцькводоканал», займається постачанням природного газу населенню (дані присутні у тих споживачів, які користуються послугами підприємства та обрали його у якості постачальника);
  • «Домофон-Захід-Сервіс» – компанія займається встановленням та обслуговуванням домофонів.

Як оплатити комунальні послуги за Єдиним рахунком онлайн на iPay.ua

За допомогою сервісу iPay.ua споживачі можуть оплатити одразу всі послуги, які входять в Єдиний комунальний рахунок.

Для цього потрібно виконати всього кілька кроків.

1.Введення даних платника

Тут необхідно ввести номер Єдиного рахунку. Де його шукати? Номер Єдиного рахунку в зведеній базі нарахувань зазначений у паперовій платіжці в правому верхньому кутку. Він складається з 10 цифр.

2.Введення даних платежу

Дані споживача, інформація про адресу, розрахункові рахунки підприємств, суми нарахувань та попередніх платежів підтягнуться системою автоматично. На цьому кроці вам потрібно вказати суми, які ви плануєте заплатити за послуги (з урахуванням боргів, переплат тощо), та в разі потреби відкорегувати показники лічильників.

3.Введення даних картки

На цьому етапі можна обрати спосіб оплати – заплатити за послуги за допомогою Google Pay або, ввівши реквізити банківської картки (номер, термін дії, CVV- код).

4.Підтвердження платежу

На останньому кроці потрібно натиснути кнопку «Оплатити». Після здійснення платежу ви обов’язково отримаєте квитанцію про оплату. Її можна зберегти одразу або ж відправити на свою електронну пошту.