ЕНЕРА ВІННИЦЯ (оплата за електроенергію)

Icon
Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника

Переваги входу на iPay.ua

Icon

Архів платежів

Зберігайте всі квитанції про платежі у зручному архіві платежів

Icon

Швидкі шаблони

Створюйте шаблони платежів та забудьте про введення особових рахунків при кожній оплаті

Icon

Доступ до банківської картки в один клік

Прив'яжіть банківську картку у своєму кабінеті та платіть швидше, вибираючи її як метод оплати

ТОВ "ЕНЕРА ВІННИЦЯ"
(0432) 32 97 77

Успішних оплат

29 178

Остання оплата: 15 хв. тому

Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 117 користувачів

З 2019 року вінничан обслуговує не ПАТ «Вінницяобленерго», а товариство з обмеженою відповідальністю Енера Вінниця. Оскільки компанія обслуговує досить значну кількість споживачів, котрі проживають як у самому місті, так і в області, багатьох людей цікавить, яким чином можна оплатити послуги за електроенергію для цієї фірми. Якщо ви хочете зекономити свій час та сили, то кращим рішенням тут буде використання сервісу iPay.ua.

Як сплатити за послуги Енера Вінниця (заплатити за світло в Вінниці) через інтернет?

Оплата за електроенергію – це один з необхідних розрахунків, які потрібно здійснювати щомісяця. Якщо раніше для цього доводилось іти до поштового відділення чи банківської каси, то тепер користувачі мають можливість оплатити електроенергію онлайн. Наш ресурс стане кращим вибором для таких онлайн-транзакцій. Для виконання операції вам необхідно підготувати:

  • мобільний телефон чи комп’ютер із доступом до інтернету;
  • банківську карту Visa, MasterCard або ПРОСТІР;
  • платіжну квитанцію.

Завдяки зручному інтерфейсу вся операція займе не більше 2-3 хвилин. При цьому зареєстровані користувачі мають можливість робити регулярні платежі, що ще більше економить їх час. Якщо ж у вас виникають якісь труднощі, ви завжди можете зв’язатись із нашим консультантом по телефону або онлайн – спеціаліст із радістю відповість на всі ваші запитання.

Що потрібно для оплати в Енера Вінниця?

Наш ресурс не просто дозволяє розрахуватись за електроенергію з ТОВ Енера Вінниця, але й значно економить ваш час. Більшість даних буде підтягнуто з системи автоматично, вручну доведеться вводити лише мінімум інформації. В тому числі, вам знадобиться:

  • номер особового рахунку;
  • показники лічильника;
  • сума боргу (якщо вона є);
  • інформація про банківську карту (номер, термін дії та CVV-код можна побачити на самому платіжному інструменті).

Після підтвердження платежу на вашу електронну пошту прийде квитанція про виконану транзакцію. Її можна як роздрукувати, так і зберігати в електронному вигляді, при цьому ви точно не загубити документ.

До якого числа потрібно оплатити?

Згідно діючого нормативного законодавства, за всі комунальні послуги потрібно сплачувати до 20 числа місяця, котрий слідує за поточним. Окрім того, після змін у нормативно-правових актах комунальні підприємства отримали право нараховувати пеню та відключати електроенергію навіть за досить короткі прострочення. Таким чином, не варто затягувати з перерахунком коштів для Енера Вінниця. При цьому найбільш швидким та зручним способом розрахуватись за світло для жителів міста та області стане наш ресурс. Адже з iPay.ua кошти потраплять на рахунок адресата уже за кілька хвилин після здійснення операції.

Чому потрібно зареєструватися на iPay.ua?

Виконувати операції за допомогою нашого ресурсу можуть не лише зареєстровані користувачі, але і всі відвідувачі. Втім, витративши кілька хвилин на авторизацію, ви отримаєте кілька значних переваг:

  • економія часу та сил. За допомогою шаблонів та додавання карт процес оплати будь-яких платежів стане набагато комфортнішим та швидшим;
  • регулярні бонуси. Після кожної операції вам будуть нараховуватись бонуси, котрі потім можна буде обміняти на приємні подарунки;
  • регулярні акції. Зареєстровані користувачі мають шанс отримати додаткові знижки та бонуси, за допомогою котрих можна ще більше зекономити.

Особливості оплати електроенергії з iPay.ua

Якщо ви цінуєте свій час та сили, то наш сервіс стане вам у пригоді. Ми створені для того, аби зробити ваше життя простішим. У нас ви знайдете прозорі тарифи на всі послуги, при цьому ресурс захищений сучасними протоколами захисту, котрі відповідають міжнародним стандартам. З нами ви можете не сумніватись, що гроші потраплять на вказаний рахунок у стислі строки. iPay.ua – ваш надійний помічник у питаннях оплати електроенергії у Вінниці та виконанні будь-яких інших онлайн-транзакцій!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :