Доставка газу

Не вдається знайти потрібну послугу?

Сплачуйте комунальні послуги за банківськими реквізитами

Як оплатити доставку газу в Києві від Київгазу?

Споживачі блакитного палива повинні гасити щомісяця 2 платіжки – безпосередньо використані кубометри та їх доставляння. Оплата за транспортування газу в Києві легко здійснюється на iPay.ua, якщо у вас є доступ до інтернету та картка Visa, MasterCard, Простір, яка випущена українським банком:

  1. Введіть особовий рахунок і натисніть «Продовжити».
  2. На наступній сторінці зобразиться адреса, за якою надається послуга, і рекомендована сума. Перевірте коректність інформації та переходьте до наступного кроку.
  3. Щоб розрахуватися, введіть дані власної банківської картки або оберіть один з електронних гаманців – Apple Pay, Google Pay, masterpass.
  4. Якщо попередньо не авторизувалися, зазначте e-mail для отримання квитанції.
  5. Підтвердіть платіж.

Зарахування відбувається практично миттєво.

Яка комісія при оплаті?

Операція проходить з невеликою комісією в 1,5%. Ця сума розраховується системою й автоматично додається до введеної платником. Переглянути деталі та безпосередній розмір у гривнях можна на сторінці введення карткових даних.

До якого числа потрібно зробити оплату?

Вносити гроші рекомендується до 20 числа. Комунальники радять не чекати паперових сповіщень, а сплачувати на електронних сервісах. Інформація на iPay.ua оновлюється після 5-го числа місяця, що йде за розрахунковим.

Контакти компанії

Київгаз має районні представництва по всьому Києву. Але сьогодні зручніше звернутися дистанційно:

  • 044-495-04-04, 097-495-11-04 – контакт-центр для розв’язання різноманітних питань, пов’язаних з доставкою газу в столиці.
  • Онлайн-послуги на сайті Київгазу, серед яких виклик газового майстра, запис на відвідування місцевої філії.
  • Чат-боти у Viber і Telegram.
  • Електронна пошта contact@kyivgaz.ua