Комплексно оплатити комунальні послуги у Волинській області

Icon
Швидке зарахування Передача лічильників
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Ви також можете знайти потрібне підприємство на сторінці оплати комунальних послуг у Луцьку або на сторінці оплати комунальних послуг у Волинській області
Постачальник послуги
Платежі за комунальні послуги Волинської області

Успішних оплат

6 212

Остання оплата: 2 годин тому

Рейтинг послуги
4.50

Оцінили 249 користувачів

Як комплексно сплатити комунальні послуги у Волинській області?

Скориставшись сервісом iPay.ua, можна за один раз оплатити за газ, тепло, електроенергію, воду, домофон, вивіз сміття тощо, забувши про абонентські книжки та купи паперових рахунків. Доступні платежі за послуги від постачальників ТОВ "ГК "НАФТОГАЗ УКРАЇНИ", ТОВ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ", КП "ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ", КП "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" та ін.

Для сплати одним платежем потрібно лише ввести номер особового рахунку або вашу адресу, і система виведе єдиний сформований рахунок по всім комунальним послугам. Після оплати ви отримаєте електронну квитанцію, яка так само підтверджує переказ коштів, як і звичайна паперова.

Три простих кроки для оплати комунальних у Волинській області:

  1. Оберіть варіант оплати: "За особовим рахунком" або "За адресою", та впишіть відповідні дані.
  2. Виберіть послуги, які бажаєте сплатити (всі або деякі).
  3. Вкажіть реквізити вашої платіжної картки та підтвердіть оплату.

Яка комісія під час оплати?

Користувачі сервісу iPay.ua можуть оплачувати світло, газ, тепло та інші послуги з невеликими комісіями. Якщо сплачувати комунальні у Волинській області єдиною квитанцією, комісійне стягнення складе 1.5% від всієї суми платежу. Щоб переглянути суму комісії у гривнях, натисніть вкладення "Деталі платежу", коли будете вибирати зручний спосіб оплати.

В яких населених пунктах можна оплатити послуги на цій сторінці

Оплата комунальних послуг єдиною квитанцією доступна для мешканців Луцька, Ковеля, Володимира, Нововолинська та інших населених пунктів Волинської області.

Як передати показники у Волинській області (Єдина квитанція)?

Передавати показники лічильників можна через особистий кабінет на сайтах надавачів послуг ("НАФТОГАЗ УКРАЇНИ", ТОВ "ВОЛИНЬЕЛЕКТРОЗБУТ", КП "ЛУЦЬКВОДОКАНАЛ" і т. д.) Якщо ви не хочете окремо повідомляти показники за газ, гарячу та холодну воду тощо — передавайте їх усі разом під час сплати комунальних єдиною квитанцією.

Безпосередньо під час оплати рахунків на iPay.ua є можливість вказати поточні показники. Для цього натисніть вкладення "Лічильники, борг, нарахування" під вибраною послугою та введіть дані у відповідне поле. Вони будуть використані для наступних нарахувань через місяць.