Оплатити за ДП «КиївГазЕнерджі»

Icon
Швидке зарахування

для збереження треба буде створити або увійти в кабінет iPay.ua

icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay

Де знайти особовий рахунок

Квитанція ДП «КиївГазЕнерджі»
Постачальник послуги
ДП «КиївГазЕнерджі»
(044) 495-04-05

Успішних оплат

430 773

Остання оплата: 8 год. тому

Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 49 496 користувачів

 1. Як відбувається оплата комунальних послуг «КиївГазЕнерджи» через інтернет?
 2. Що потрібно для оплати рахунку в «КиївГазЕнерджи»?
 3. До якого числа варто оплатити? Чому оплата має бути вчасною?
 4. Чому слід зареєструватися на iPay.ua?

Оскільки за послуги, пов'язані з постачанням газу, на сьогодні повинні відповідати окремі компанії, ПАТ «Київгаз» з 2011 року здійснює транспортування газу виключно газотранспортними мережами. У 2015 році компанія створила дочірнє підприємство «КиївГазЕнерджи», яке здійснює постачання газу кінцевим споживачам. Саме з цією фірмою і відбуваються всі розрахунки абонентів. Якщо ви хочете оплатити послуги «Київгазу», то не обов'язково йти у банк – все набагато легше зробити за допомогою нашого ресурсу.

Як відбувається оплата комунальних послуг «КиївГазЕнерджи» через інтернет?

iPay.ua надає людям можливість проведення банківських транзакцій онлайн. Зокрема, з нами можна оплатити газ у Києві, не витрачаючи час на черги. Для цього вам потрібні:

 • телефон або комп'ютер з доступом до мережі;
 • банківська картка Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Увесь процес забирає максимум декілька хвилин, дії виконуються на інтуїтивно зрозумілому рівні. Після завершення операції на ваш e-mail надійде лист із квитанцією. Її можна як роздрукувати, так і зберігати в електронному вигляді.

Що потрібно для оплати рахунку в «КиївГазЕнерджи»?

Ще ніколи для абонентів «Київгазу» оплата платіжок не була такою простою і зручною. Вам доведеться зібрати мінімум інформації для здійснення транзакції. Усі дані ви знайдете на квитанції і на банківській картці. У першу чергу, потрібно вказати номер особового рахунку. Після цього зазначити дані платежу. Далі залишиться заповнити реквізити картки:

 • 16-значний номер;
 • термін дії;
 • CVV-код.

Після підтвердження платежу кошти потрапляють на рахунок «КиївГазЕнерджи». При цьому зарахування відбувається практично миттєво.

До якого числа варто оплатити? Чому оплата має бути вчасною?

Відзначимо, що досить важливо своєчасно платити за газ у м. Київ. Після змін у законодавстві у комунальних підприємств з'явилося більше можливостей для покарань боржників. Зокрема, вони можуть відключати користувачів від газу навіть у випадку невеликих прострочень. Таким чином, розраховуйтесь за послуги до 20 числа наступного місяця, щоб уникнути неприємних ситуацій.

Якщо потрібно терміново переказати кошти «КиївГазЕнерджи», наша компанія стане для вас кращим вибором. Ми гарантуємо, що кошти потрапляють на рахунок фірми в повному обсязі практично відразу після виконання операції.

Чому слід зареєструватися на iPay.ua?

Здійснити операцію можна і без реєстрації на нашому сайті. З іншого боку, якщо ви зареєструєтесь, витратив усього кілька хвилин, то отримаєте такі привілеї:

 • нарахування бонусів за кожну операцію;
 • акції та розіграші, на яких можна виграти додаткові знижки;
 • можливість складати шаблони і ще більше економити час;
 • додавання банківських карток для автоматичного введення даних.

iPay.ua – ваш надійний помічник в оплаті комунальних послуг

З нашим ресурсом ви зможете оплатити газ у м. Київ в будь-який час і в будь-якому місці. iPay.ua призначений для людей, які цінують свій комфорт і не бажають марнувати час на черги у відділеннях. Для своїх користувачів ми підготували ряд переваг:

 • прозорі тарифи – ви точно знаєте розмір комісії за операцію, жодних додаткових платежів;
 • максимальна оперативність – транзакція виконується впродовж декількох хвилин;
 • гарантія безпеки – наші протоколи захисту відповідають світовим стандартам, що підтверджується відповідними сертифікатами.

З iPay.ua ви маєте нагоду швидко розрахуватися із «КиївГазЕнерджи», а також здійснювати будь-яку іншу банківську операцію!

Також на iPay.ua можна скористатися послугою :