Сплата послуг «КиївГазЕнерджі»

Cплата за газ через інтернет здійснюється банківською карткою Visa MasterCard або ПРОСТІР .
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  платежу

 • 3

  введення даних
  карти

 • 4

  підтвердження
  платежу

Звернення керівника
iPay.ua до користувачів

Розгорнути

Шановні клієнти!

Вся команда iPay.ua працює для вас віддалено!

На час масштабної самоізоляції наша спільна мета зменшити можливість зараження, як себе, так і оточуючих..


Ми розуміємо всю важливість здійснення оплат online, що дозволить вам сплачувати будь-які послуги не контактуючи з іншими і не залишаючи домівки. Кожен з вас має змогу зробити це маючи лише доступ в Інтернет. Кожного дня ми розширюємо кожну категорію нашого сайту сервісами нових компаній, які необхідні вам для оплат. Якщо ми не встигли ще додати необхідний саме для вас сервіс - ви завжди можете скористатися опцією оплати за вільними реквізитами. Ця функція дозволить сплатити будь-яку послугу в терміни зарахування не більше 3-х годин.


Наша служба підтримки працює по всіх каналах, ми готові допомогти вам і відповісти на всі запитання!


Будьте здорові, залишайтеся в спокої! Наше життя повернеться до активності!


Веліканов Євген

керівник iPay.ua

Згорнути

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як сплатити послуги «Київгаз» на сайті iPay.ua

Сайт платежів  iPay.ua дозволяє абонентам «Київгаз» сплатити послуги цієї організації через  інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Сайт платежів iPay.ua  надає можливість всім своїм користувачам  поповнити рахунок «Київгаз» онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

 • введіть ваш номер особового рахунку в «Київгаз»
 • введіть суму на яку хочете поповнити особовий рахунок
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Перш ніж поповнити рахунок «Київгаз» - перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити " зазначена сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на Ваш особовий рахунок. Ось чому сплатити Київгаз через інтернет зручніше чим будь-яким іншим способом.

Основний вид діяльності компанії - розподіл, транспортування і постачання газу кінцевим споживачам. «Київгаз» обслуговує столицю, а саме 2 млн. споживачів. Сюди входять фізичні особи, понад 300 промислових підприємств та 1300 комунально-побутових закладів. Своєчасна оплата газу гарантує безперебійне постачання послуг.

Київська система газопостачання є комунальною власністю територіальної громади міста Києва, яку Київська міська рада передала в користування та управління ПАТ «Київгаз». Під контролем «Київгазу» знаходиться 4,8 тис. км газопроводів високого, середнього та низького тиску. Сплатити Київгаз онлайн Ви можете на нашому сайті.

Для оперативного та якісного реагування на приватні потреби клієнтів компанія «Київгаз» створила власні контактний і сервісний центри. Вони дозволяють «Київгазу» напряму контактувати зі споживачами і надавати їм кваліфіковані та якісні послуги, пов'язані з використанням газових приладів у побуті. Заплатити за Київгаз в Києві тепер дуже просто, - достатньо мати банківску картку та доступ до мережі Інтернет. 

Сьогодні компанія «Київгаз» суттєво змінилася. Був проведений повний ребрендинг, реконструйовані офіси та прилеглі території, модернізовані і вдосконалені веб -сайт і корпоративна газета. Компанія «Київгаз» уклала договори з світовими виробниками газового обладнання. У 2013-14 роках проводиться заміна та модернізація газового обладнання. Своєчасна оплата послуг Київгаз через Інтернет дозволяє користуватися послугами газоспоживання і надалі.

 • з 1- го січня 2014 для ПАТ "Київгаз" затверджений тариф на розподіл природного газу у розмірі 69,50 грн за 1000 м3 і тариф на постачання природного газу у розмірі 21,40 грн за 1000 м3.
 • з 1 січня 2014 року затверджено ціна природного газу на рівні 2448,00 грн. за 1000 м3.

Для подальшого користування послугами газопостачання повиння бути здійснена оплата Київгаз онлайн, на суму вказану у договорі.

На IPay.ua можлива оплата Київгаз, а також:

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро