Київська філія «Газмережі України» - оплата за транспортування газу

Icon
Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay

Де знайти особовий рахунок

Квитанція Київська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»
Постачальник послуги
Київська філія ТОВ «Газорозподільні мережі України»

Успішних оплат

14 998

Остання оплата: 21 хвилину тому

Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 210 користувачів

Як оплатити доставку газу в Києві та Київській області від Газмережі України?

Згідно з постановою НКРЕКП № 1596, послуги транспортування газу у Києві та Київській області тепер надає Київська філія "Газмережі України". Ліцензію попереднього оператора, АТ "Київоблгаз", припинено. При цьому особові рахунки споживачів не змінились.

З 1 жовтня кошти за послугу потрібно переводити на рахунок нового постачальника газу. Це дуже зручно робити через онлайн-сервіс iPay.ua з будь-якого населеного пункту. Скористайтеся простим алгоритмом оплати:

  1. Введіть номер особового рахунку на сторінці "Оплата доставки газу Київська філія "Газмережі України".
  2. Перевірте нарахування та введіть суму, яку бажаєте сплатити.
  3. Вкажіть дані платіжної картки або скористайтеся Apple Pay/Google Pay.

Яка комісія при оплаті?

Оплата за транспортування газу в Києві та області передбачає стягнення комісії. Її розмір залежить від компанії, якій ви переказуєте кошти. Для користувачів iPay.ua комісія за оплату комунальних послуг є мінімальною. На платежі на користь Київської філії "Газмережі України" вона складає всього 0.7% від суми оплати. Перед підтвердженням платежу система виведе підсумкову суму та розмір комісії.

З якого числа можна оплатити газ в Газмережі України? Як оплатити борг?

Любите сплачувати рахунки заздалегідь? Тоді ви можете сплачувати за транспортування газу вже з 12 числа.

Якщо у вас є борг перед "Київська філія "Газмережі України", погасити його через iPay.ua — справа пари хвилин. Просто впишіть номер особового рахунку на сторінці послуги, введіть суму погашення та додайте реквізити платіжної картки.

Якщо у вас є заборгованість за період до 30.09.2023, її потрібно погасити на рахунок попереднього оператора ("Київоблгаз"). Це дуже легко зробити через iPay: не потрібно вводити реквізити вручну, просто перейдіть на сторінку https://www.ipay.ua/ua/bills/rgc_kyivoblgas_at та введіть номер особового рахунку.

До якого числа потрібно зробити оплату?

Хоча оператор газу змінився, сплачувати отримані рахунки потрібно як і раніше, до 20 числа щомісяця. Якщо споживач не вкладається у терміни оплати, постачальник послуги може нараховувати пеню.

Для коректних нарахувань повідомляйте "Газмережі України" про кількість спожитого "блакитного палива", вказуючи показники в особистому кабінеті на www.my.grmu.com.ua.

Контакти компанії

Виникли якісь проблеми, що стосуються послуги транспортування газу? Ви можете звернутися до ТОВ Київська філія "Газмережі України" щодо розв'язання вашого питання. Зателефонуйте за одним з номерів:

  • 044 205 53 41 – приймальня;
  • 044 364 61 04 – контакт-центр.

Звернення громадян також приймаються у вигляді електронних листів на скриньку client.kv@grmu.com.ua.