Єврореконструкція (оплата послуг)

Icon
Передача лічильників Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Єврореконструкція
044 291 08 85

Успішних оплат

80 687

Остання оплата: 1 годину тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 4 468 користувачів

КП «Євро реконструкція» забезпечує гаряче водопостачання і централізоване опалення в Києві та районі Лівобережжя. Компанія надає послуги жителям багатоквартирних будинків, а також підприємствам та установам, подаючи гарячу воду для технічних і господарських потреб. На основі укладених договорів теплопостачальник виконує облік і виставляє рахунки користувачам з урахуванням діючих тарифів. Оплатити воду та опалення мешканці Києва можуть найбільш зручним і простим способом — через інтернет, використовуючи банківську картку.

Оплата КП «Євро реконструкція» на iPay.ua

Онлайн оплата Євро реконструкції на iPay.ua здійснюється без обов'язкової реєстрації — користувачеві досить заповнити електронну форму та вказати наступні дані:

  • Номер особового рахунку чи договору.
  • Період, суму, показання лічильника.
  • Реквізити банківської карти: 16-значний номер, 3-х значний код CVV, термін дії.

Платіжний портал працює з картами Visa/MasterCard (гривневий рахунок) будь-якого українського банку. Це може бути як дебетова карта, так і кредитка.

При оплаті знімається комісія, розмір якої можна дізнатися до підтвердження операції. Переказ коштів займає кілька хвилин, що дозволяє швидко погасити заборгованість та уникнути нарахування штрафу і пені. Переказ підтверджують одноразовим кодом для забезпечення безпеки кожної транзакції і захисту платника від шахраїв.

Контакти «Євро реконструкція»

Уточнити питання, пов'язані з нарахуванням оплати за гарячу воду та опалення, абоненти компанії можуть, звернувшись до центру обслуговування особисто в робочий час (пн-пт з 8:00 до 16:00).

  • Телефон контактного центру для консультацій — 277-62-77.
  • Електронна пошта — contact.center@tec4.kiev.ua.

Адреса «Євро реконструкція» в Києві: вул. Гната Хоткевича, 20.