Комплексно оплатити комунальні послуги у місті Хмельницький

Icon
Ви також можете знайти потрібне підприємство на сторінці оплати комунальних послуг у Хмельницькій області
Постачальник послуги
Комунальні послуги м.Хмельницький

Успішних оплат

13 235

Остання оплата: 13 год. тому

Рейтинг послуги
4.50

Оцінили 761 користувачів

Послуги яких КП можна оплатити на цій сторінці?

На цій сторінці доступна оплата за світло, газ, воду, вивіз сміття тощо від постачальників "Хмельницькводоканал", Хмельницька філія "Газмережі України", "Хмельницьктеплокомуненерго", КП "Південно-Західні тепломережі", КП "Спецкомунтранс" та ін. Також можна сплатити послуги місцевих ОСББ.

Ця сторінка створена для комплексної сплати квитанцій від усіх організацій Хмельницького, що надають вам комунальні послуги. Потрібно лише ввести номер особового рахунку або просто адресу, і система підтягне всю інформацію по нарахуваннях. Дані, що відображаються по особових рахунках, передаються самими постачальниками послуг, тому є максимально точними.

Як комплексно сплатити комунальні послуги у Хмельницькому?

Хмельничани можуть зручно та швидко сплатити усі доступні комунальні рахунки в одному місці через iPay.ua. Для цього знадобиться лише банківська картка та інтернет-з'єднання. Переглядайте поточні нарахування по кожній послузі та оплачуйте одразу всі сервіси єдиним платежем, не виходячи з дому.

Для комплексної оплати комунальних рахунків виконайте кілька простих дій:

  • Оберіть район зі списку та впишіть номер особового рахунку (або просто введіть адресу).
  • Перевірте доступні нарахування та виберіть послуги, які будете оплачувати (є опція "вибрати все" для комплексної оплати).
  • Введіть дані вашої платіжної картки (її номер, термін дії та тризначний CVV-код, що на звороті).
  • Підтвердіть платіж.

Яка комісія під час оплати?

Розмір комісійних стягнень залежить від постачальників послуг, яким перераховуються кошти платника. Якщо ви сплачуєте комунальні єдиною квитанцією, комісія складе всього 1.5% від загальної суми по всім сервісам. Користувач може заздалегідь дізнатися підсумкову суму комісії, натиснувши на вкладення "Деталі платежу" на етапі вибору способу оплати.

Як передати показники у Хмельницькому (Єдина квитанція)?

Ви можете передавати показники газу та води окремо кожному постачальнику послуг ("Хмельницькводоканал", Хмельницька філія "Газмережі України", "Хмельницьктеплокомуненерго" і т. д.). Для цього потрібно реєструватися в особистих кабінетах на сайтах цих компаній або телефонувати туди.

Ви також можете повідомляти дані по кожному лічильнику прямо під час оплати через iPay.ua. Це дуже зручно: під кожною послугою, що потребує передачі показників, є вкладення "Лічильники, борг, нарахування". Натисніть на нього в процесі оплати та вкажіть поточні показники для майбутніх нарахувань.