Інфоксводоканал (оплатити рахунок)

Icon
Швидке зарахування

для збереження треба буде створити або увійти в кабінет iPay.ua

icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Icon
Ця послуга ще доступна для оплати у єдиній квитанції Комплексна оплата комунальних послуг в Одесі та Одеській області
Постачальник послуги
Інфоксводоканал

"Інфоксводоканал" — компанія, яка забезпечує водопостачання та водовідведення в Одесі та прилеглих районах. Підприємство обслуговує як побутових споживачів, так і юридичних осіб. Крім водопостачання та водовідведення, компанія надає послуги з встановлення та повірки приладів обліку.

Як оплатити воду в Інфоксводоканал (Одеса) ?

Через сервіс iPay.ua ви можете заплатити за воду Інфоксводоканалу в пару кліків зі швидким зарахуванням. Для цього не потрібна реєстрація, достатньо авторизуватись за ідентифікатором квартири.

Весь процес займає до 2 хвилин:

  • Впишіть ідентифікатор квартири (ІД) у відповідне поле.
  • Перевірте нараховану суму до оплати, за потреби змініть її.
  • Вкажіть дані вашої банківської картки (номер, термін дії та 3-значний код на обороті). Ви також можете вибрати швидку оплату через Apple Pay/Google Pay.
  • Підтвердьте списання грошей з картки.

Зареєструвавшись на iPay.ua, можна зберегти дані платежу для швидкої оплати в майбутньому.

Як дізнатися особовий рахунок Інфоксводоканал

При оплаті послуг водопостачання та водовідведення через iPay.ua реєстрація не є обов'язковою, але потрібно вказати ваш ідентифікатор квартири (номер рахунку). Це необхідно для того, щоб переведені вами гроші надійшли на ваш особовий рахунок. Знайти ідентифікатор квартири можна у паперових квитанціях ГЕРЦ, які надходять на вашу адресу.

Перед здійсненням платежу впишіть номер вашого рахунку в полі "ІД" та натисніть "До оплати". Система ідентифікує вас як клієнта компанії та відобразить доступні нарахування.

Яка комісія при оплаті Інфоксводоканал?

Під час здійснення платежу за послуги компанії "Інфоксводоканал" з користувача стягується комісія у розмірі 1.5%. Комісія розраховується автоматично та додається до вашої оплати. Ви завжди можете перевірити точну суму комісійного платежу, натиснувши на вкладення "Деталі платежу" на етапі введення даних картки. Вона відображатиметься поряд із підсумковою сумою.