Львівгаз Збут (оплата за газ)

Icon
Увага!
З 1 травня оплата за споживання газу проводиться через Нафтогаз України.
На цій сторінці оплата можлива за заборгованість до 1 травня 2022 року
Швидке зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
ТОВ "Львівгаз Збут"
0322 423 104

Успішних оплат

109 744

Остання оплата: 3 дні тому

Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 4 333 користувачів

Як оплатити комунальні послуги Львівгаз Збут через інтернет?

З 1 травня 2022 року всі платежі за споживання блакитного палива приймає Нафтогаз замість Львівгаз Збут та інших облгазів. Укладати новий договір не потрібно. На сайті постачальника чи у спеціальних чат-ботах можна дізнатися новий особовий рахунок та перевірити суму до оплати.

Погасити нарахування та дізнатися подробиці https://www.ipay.ua/ua/bills/oplata-uslug-nak-naftogaz-ukrainy-online.

У квитанції від Львівгаз Збут ви могли бачити прохання сплачувати рахунки до 25 числа кожного місяця. Це не лише врятує вас від пені, а й виключить можливість нарахування боргу в наступній платіжці. Ми радимо здійснювати оплату на iPay.ua за кілька днів до розрахункової дати. Кошти, сплачені через наш сайт, надходять на рахунок постачальника миттєво. Тим не менш, банк залишає за собою право переказувати гроші протягом 3 робочих днів. Можливі й інші нюанси (рідко, але вони трапляються). При завчасній оплаті ви завжди будете знати, що кошти надійдуть без затримок.

Контакти Львівгаз Збут

Для клієнтів компанії створено контакт-центр. Звернувшись за телефоном 032-24-23-104, споживач може розв’язати такі питання: уточнення даних в особовому рахунку, передача показань лічильників, консультація щодо повірки приладу обліку газу, з’ясування причин відключення послуги, переоформлення особового рахунку тощо. Якщо ж раптом вам потрібно відвідати офіс Львівгаз, адреса компанії вказана на офіційній сторінці постачальника.

Оплачуйте рахунки від Львівгаз Збут на iPay.ua зручно, безпечно та швидко!

Також на iPay.ua можна скористатися послугою: