Львівгаз Збут (оплата за газ)

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника
ТОВ "Львівгаз Збут"
0322 423 104

Успішних оплат

73 717

Остання оплата: 4 годин тому

Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 4 333 користувачів

З 1 липня 2015 року оплата газу здійснюється на рахунок нового постачальника — ТОВ Львівгаз Збут. Такі зміни почали діяти згідно з Законом “Про ринок природного газу” від 9 квітня 2015 року.

З 1 травня 2019 року вартість природного газу для побутових споживачів формується щомісяця. З 1 серпня 2020 року скасовано механізм, коли ціни на природне паливо регулюються державою. Вартість газу постачальник встановлює самостійно.

ТОВ Львівгаз Збут — постачальник газу побутовим споживачам Львівщини. Оплатити рахунок без черг у будь-який час можна через інтернет за допомогою сервісу онлайн-платежів iPay.ua.

Як оплатити комунальні послуги Львівгаз Збут через інтернет?

Вам буде потрібна квитанція, доступ до інтернету та банківська картка:

 • Вкажіть особовий рахунок. Натисніть “Продовжити”.
 • На наступній сторінці введіть дані платежу. Зокрема, показники лічильників та суму оплати. Перевірте правильність усіх даних.
 • Вкажіть дані картки Visa, Mastercard, ПРОСТІР будь-якого банку України. Або оплатіть в один клік з Apple Pay, Google Pay чи Masterpass.
 • Підтвердіть платіж.

Для отримання квитанції зареєструйтеся на сайті (квитанція автоматично збережеться в особистому кабінеті) або вкажіть адресу електронної пошти під час здійснення платежу.

Як передати показники Львівгаз Збут?

Нарахування за газ відбувається за показаннями приладів обліку газу. Щоб сплачувати лише за точно спожитий обсяг, потрібно у Львівгаз подати показник лічильника. Розрахунковий період — з 1 по 1 число місяця. Тому станом на 1 число необхідно фіксувати показання, а потім з 1 по 5 число передати його в газову компанію.

Куди передавати показники лічильників? Є кілька варіантів, обирайте найзручніший:

 • особистий кабінет на сайті 104.ua;
 • мобільний додаток 104 Mobile;
 • чат-бот 7104ua у Вайбер;
 • надіслати SMS-повідомлення на номер 7104;
 • зателефонувати у Львівгаз за телефоном: (067) 21 77 104.

Вчасна передача показників — гарантія того, що в наступній квитанції ви отримаєте суму, яка відповідає реально витраченому обсягу газу.

До якого числа потрібно оплатити? Чому потрібно платити вчасно?

З 1 травня 2019 року, згідно з Законом України “Про житлово-комунальні послуги”, за несвоєчасну сплату послуги з постачання газу стягується пеня. Виключення: пеня не нараховується лише під час карантину.

У квитанції від Львівгаз Збут ви могли бачити прохання сплачувати рахунки до 25 числа кожного місяця. Це не лише врятує вас від пені, а й виключить можливість нарахування боргу в наступній платіжці. Ми радимо здійснювати оплату на iPay.ua за кілька днів до розрахункової дати. Кошти, сплачені через наш сайт, надходять на рахунок постачальника миттєво. Тим не менш, банк залишає за собою право переказувати гроші протягом 3 робочих днів. Можливі й інші нюанси (рідко, але вони трапляються). При завчасній оплаті ви завжди будете знати, що кошти надійдуть без затримок.

Контакти Львівгаз Збут

Для клієнтів компанії створено контакт-центр. Звернувшись за телефоном 032-24-23-104, споживач може розв’язати такі питання: уточнення даних в особовому рахунку, передача показань лічильників, консультація щодо повірки приладу обліку газу, з’ясування причин відключення послуги, переоформлення особового рахунку тощо. Якщо ж раптом вам потрібно відвідати офіс Львівгаз, адреса компанії вказана на офіційній сторінці постачальника.

Чому потрібно зареєструватися на iPay.ua?

Після реєстрації ви отримуєте додаткові переваги:

 • Автоматичне збереження квитанцій про сплату.
 • Формування шаблонів майбутніх платежів.
 • Нарахування бонусів за кожну оплату для обміну на подарунки.
 • Інформування про наші акції та спеціальні пропозиції.

Оплачуйте рахунки від Львівгаз Збут на iPay.ua зручно, безпечно та швидко!

Також на iPay.ua можна скористатися послугою: