"Триолан.Моби" оплата інтернет послуг онлайн

Cплата послуг Triolan.mobi здійснюється банківською карткою Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.40

Оцінили 48 користувачів

Надавач послуги

(044) 351 92 92

"Тріолан.Мобі" оплата інтернет послуг онлайн

 1. Інтернет «Тріолан.Мобі»: оплатити послуги банківською картою
 2. Як отримати додатковий бонус?
 3. Для чого реєструватися на iPay.ua?

Triolan mobi надає безкоштовний доступ до інтернету за допомогою Wi-Fi у всіх великих містах України. Користувачі можуть підключитися до мережі в будь-якому місці: в транспорті, в лікарні, в черзі і т.д., але перед початком сесії потрібно подивитися блок реклами. Тривалість рекламного ролика / заставки Welcome mobi - 15 секунд, потім 15 хвилин інтернет-сесії. Для організацій і підприємств пропонується унікальний спосіб розміщення реклами на екранах смартфонів потенційних споживачів товарів і послуг. Можна вибирати місця трансляції роликів, їх кількість і зміст.

Оператор, що надає дану послугу, працює на підставі ліцензії. Для прийняття оферти клієнт повинен здійснити оплату в рахунок оператора і послуга буде надана.

Послуги Тріолан мобі оплатити можна декількома способами: у відділенні банку, в терміналі прийому платежів або за допомогою банківської картки в інтернеті.

Для миттєвого поповнення рахунку провайдера з карти можна скористатися всеукраїнським платіжним сервісом iPay.ua.

Інтернет Тріолан.Мобі: оплатити послуги банківською картою

Щоб оплатити послуги Тріолан.Мобі і забезпечити ефективну трансляцію реклами знадобиться доступ в інтернет і банківська карта (дебетова або кредитна). Важливо, щоб картка була підключена до міжнародної платіжної системи MasterCard, ПРОСТІР або Visa, а баланс на рахунку був позитивним. Операція займе трохи часу і може бути проведена в будь-який час доби.

Алгоритм дій:

 1. У пункті меню «Оплата інтернету» вибрати назву провайдера «Тріолан.Мобі».
 2. Ввести номер договору на надання послуг.
 3. Вказати суму в гривнях, яку потрібно перевести на рахунок компанії.
 4. Натиснути «Продовжити».
 5. На наступній сторінці вказати дані банківської картки, включаючи термін її дії і секретний код CVV2.
 6. Натиснути «Оплатити».

Гроші будуть переведені на зазначений рахунок моментально, але в разі недостатньої кількості грошей на карті або негативного балансу операція не буде виконана.

Як отримати додатковий бонус?

З iPay.ua отримувати бонуси просто. Потрібно регулярно здійснювати платіжні операції з банківських карт на сайті і накопичувати бонусні гривні.

Так, за поповнення рахунку мобільного телефону з гаманця Masterpass система пропонує дарує бонус своїм користувачам: зараховує 10 гривень на рахунок мобільного телефону.

Для отримання потрібно зареєструватися порталі iPay.ua, або додати в персональному кабінеті платіжну картку (гаманець Masterpass), поповнити рахунок мобільного оператора. Після чого система видасть бонусний промокод на 10 грн, який може бути в будь-який момент використаний для поповнення рахунку. Зареєструйтеся та отримуйте бонуси вже сьогодні!

Для чого реєструватися на iPay.ua?

Платіжна система iPay.ua дає користувачам масу можливостей:

 • виплачувати рахунки;
 • робити покупки;
 • платити за мобільні додатки;
 • поповнювати інтернет;
 • переводити гроші і виконувати багато інших операцій.

Після реєстрації користувач отримує доступ до персонального кабінету, де може контролювати всі свої витрати, переглядати історію фінансових операцій і налаштовувати платежі.

Ми гарантуємо підтримку своїм клієнтам з будь-яких питань в режимі 24/7. Платіжні операції через сервіс iPay.ua це швидко, безпечно і надійно.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.

* Айпей юей, айпей ЮЕЙ, 2018