Воля Кабель (оплатити інтернет та ТБ)

Icon
Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Воля Кабель
(044) 502-22-50
(050) 502-22-50
(093) 502-22-50
(068) 502-22-50

Успішних оплат

770 506

Остання оплата: 54 хвилини тому

Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 10 554 користувачів

З-поміж безлічі провайдерів на ринку телекомунікаційних послуг України «Воля кабель» впевнено тримає лідерські позиції. Свідченням того є зростання кількості постійних клієнтів компанії. Їх приваблює великий спектр послуг – бездротовий інтернет на швидкості до 500 Мбіт/с, кабельне та інтерактивне телебачення в якості HD, доступ до близько 120 каналів, ліцензованих фільмів, можливість дивитися фільми через мобільний додаток і багато іншого. Доступні тарифи, якісний і унікальний контент, зрозумілий інтерфейс сайту – це далеко не всі переваги, які отримують клієнти «Волі». Інтернет та інші послуги компанії можна сплатити як на сайті провайдера, так і на спеціальних платіжних ресурсах, наприклад – на iPay.ua.

Зручність оплати через платіжний інструмент полягає в тому, що ви не тільки економите час і гроші, а й отримуєте впевненість у безпеці транзакцій. Якщо всі дані введені правильно, кошти надійдуть на рахунок компанії за мить. Усе, що вам знадобиться, – це банківська картка з необхідним балансом коштів і вихід до інтернету.

Як поповнити Воля кабель?

За допомогою платіжного сервісу iPay користувачі «Воля кабель» можуть без проблем оплатити інтернет або цифрове ТБ, перебуваючи у будь-якій точці світу. Щоб поповнити рахунок, вам знадобиться:

  1. Зайти на сайт ipay.ua, у меню «Платежі», підменю «Інтернет» і знайти «Волю».
  2. Ввести особисті платіжні дані (номер договору з компанією).
  3. Вказати суму поповнення та натиснути кнопку «Продовжити».
  4. Додати реквізити картки, які ви знайдете на фронтальній і тильній сторонах.
  5. Перевірити відомості і натиснути «Сплатити».

Чи можна поповнити рахунок Воля кабель без комісії?

На iPay.ua можна швидко оплатити інтернет та кабельне телебачення з мінімальною комісією. Для платежів на користь Воля кабель вона становить 3%. На сервісі всі розрахунки абсолютно прозорі, тому фінальну суму з комісійними нарахуваннями видно перед підтвердженням платежу. Ви завжди знатимете, яка точну кількість грошей буде знято з вашої картки.

Контакти Воля у всіх містах

Географія присутності «Волі кабель» практично збігається із картою України, однак провайдер надає послуги здебільшого в Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі та ін. А встановивши мобільний додаток Воля TV, користувачі можуть дивитися фільми або серіали прямо зі смартфона, перебуваючи в будь-якому куточку країни. Головне, щоб доступ до мережі був не нижче 10 Мбіт/с.

Контакти провайдера в Києві (підтримка абонентів): (044) 502-22-50; у Львові: (032) 232-33-33; у Кривому Розі: (0564) 096-999. Також звернутися за підтримкою можна онлайн на сайті компанії (увійшовши в особистий кабінет або на сторінку спільноти «Воля клуб»), або в одному із центрів продажів і обслуговування клієнтів.

А якщо ви ще не знаєте, як оплатити улюблені канали або інтернет – сміливо можете звертатися до сервісу онлайн-платежів iPay.ua!

На сайті iPay Ви можете: