Поповнення рахунку провайдера Воля кабель (інтернет, телебачення)

Сплатити інтернет і телебачення компанії Воля онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  платежу

 • 3

  введення даних
  карти

 • 4

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua
1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

З-поміж безлічі провайдерів на ринку телекомунікаційних послуг України «Воля кабель» впевнено тримає лідерські позиції. Свідченням того є зростання кількості постійних клієнтів компанії. Їх приваблює великий спектр послуг – бездротовий інтернет на швидкості до 500 Мбіт/с, кабельне та інтерактивне телебачення в якості HD, доступ до близько 120 каналів, ліцензованих фільмів, можливість дивитися фільми через мобільний додаток і багато іншого. Доступні тарифи, якісний і унікальний контент, зрозумілий інтерфейс сайту – це далеко не всі переваги, які отримують клієнти «Волі». Інтернет та інші послуги компанії можна сплатити як на сайті провайдера, так і на спеціальних платіжних ресурсах, наприклад – на iPay.ua.

Зручність оплати через платіжний інструмент полягає в тому, що ви не тільки економите час і гроші, а й отримуєте впевненість у безпеці транзакцій. Якщо всі дані введені правильно, кошти надійдуть на рахунок компанії за мить. Усе, що вам знадобиться, – це банківська картка з необхідним балансом коштів і вихід до інтернету.

Як поповнити Воля кабель?

За допомогою платіжного сервісу iPay користувачі «Воля кабель» можуть без проблем оплатити інтернет або цифрове ТБ, перебуваючи у будь-якій точці світу. Щоб поповнити рахунок, вам знадобиться:

 1. Зайти на сайт ipay.ua, у меню «Платежі», підміню «Інтернет» і знайти «Волю».
 2. Ввести особисті платіжні дані (номер договору з компанією);
 3. Вказати суму поповнення та натиснути кнопку «Продовжити».
 4. Додати реквізити картки, які ви знайдете на фронтальній і тильній сторонах.
 5. Перевірити відомості і натиснути «Сплатити».

Чи можна поповнити рахунок Воля кабель без комісії?

На iPay.ua ви можете оплатити інтернет або кабельне телебачення за мінімальними тарифами. У вартість входить послуги банку-відправника і банку-еквайра. Таким чином, ми не можемо вплинути на вартість комісії. Але наш сервіс повністю несе відповідальність за якість, безпеку та швидкість оплати, адже нам важливо, щоб клієнти залишалися задоволеними і оплачували рахунки у нас з максимальним комфортом.

Які є можливості у особистого кабінету Воля?

Щоб увійти в особистий кабінет на сайті «Воля кабель», користувачеві потрібно ввести номер договору або свій email, який він зазначив при оформленні договору.

За допомогою особистого кабінету клієнти «Волі кабель» отримують ряд можливостей, а саме:

 • поповнення рахунку або доплата необхідної суми в межах тарифу;
 • перевірка залишку грошей на балансі;
 • зміна тарифного плану на інтернет або кабельне ТБ;
 • технічна підтримка з різних питань або виклик майстра для усунення неполадок.

Які тарифи у Воля?

Провайдер пропонує своїм клієнтам різноманітні пакетні послуги. Ви можете як купувати окремо інтернет, телебачення або все разом за вигідними цінами. Так, наприклад, вартість пакета Інтернет+ТВ – «Воля Smart HD Special +100» становить 319 грн на місяць. Тариф включає Інтерактивне ТБ в HD-якості, 135+ каналів та Інтернет зі швидкістю до 100 Мбіт/с. Також для нових абонентів «Multi Promo» діє акція на високошвидкісний інтернет без обмеження трафіку 119 грн/міс. на 12 місяців.

Контакти Воля у всіх містах

Географія присутності «Волі кабель» практично збігається із картою України, однак провайдер надає послуги здебільшого в Києві, Харкові, Дніпрі, Запоріжжі, Одесі та ін. А встановивши мобільний додаток Воля TV, користувачі можуть дивитися фільми або серіали прямо зі смартфона, перебуваючи в будь-якому куточку країни. Головне, щоб доступ до мережі був не нижче 10 Мбіт/с.

Контакти провайдера в Києві (підтримка абонентів): (044) 502-22-50; у Львові: (032) 232-33-33; у Кривому Розі: (0564) 096-999. Також звернутися за підтримкою можна онлайн на сайті компанії (увійшовши в особистий кабінет або на сторінку спільноти «Воля клуб»), або в одному із центрів продажів і обслуговування клієнтів.

А якщо ви ще не знаєте, як оплатити улюблені канали або інтернет – сміливо можете звертатися до сервісу онлайн-платежів iPay.ua!

На сайті iPay Ви можете:

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро