Воля кабель – інтернет та ТБ оплата онлайн

Сплатити інтернет і телебачення компанії Воля онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  платежу

 • 3

  введення даних
  карти

 • 4

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Воля кабель - інтернет і телебачення оплата онлайн

 1. Інтернет Воля: оплата за допомогою банківської карти
 2. Воля інтернет: оплата через технологию Masterpass
 3. Переваги оплати через iPay.ua

Провайдер Воля надає спектр телекомунікаційних послуг, серед яких - Воля інтернет, цифрове і кабельне телебачення. Підключившись до сервісів цієї компанії, користувачі мають можливість займатися веб-серфінгом, спілкуватися в соціальних мережах, дивитися улюблені телеканали у високій роздільній здатності. На сайті iPay.ua заплатити за інтернет Воля і ТБ можна онлайн, не виходячи з дому і витрачаючи на поповнення рахунку мінімум особистого часу.

Інтернет Воля: оплата за допомогою банківської карти

Якщо ви є власником банківської карти MasterCard, Visa, ПРОСТІР, оплатити ТБ та інтернет Воля кабель можна за допомогою засобів, що знаходяться на вашому поточному балансі. Для цього слід виконати ряд послідовних операцій:

 • Ввести особисті дані платника (номер договору).
 • Ввести дані платежу.
 • Вказати дані банківської картки.
 • Підтвердити платіж.

Зареєстровані користувачі, які створили особистий кабінет, можуть користуватися спектром переваг, завдяки яким оплата через інтернет Воля значно спрощується. Так, увійшовши в особистий кабінет, можна переглянути історію здійснених платежів, дізнатися, чи є гроші на рахунку, зареєструвати кілька карт одночасно.

В особистому кабінеті ви можете створити шаблон платежу: система запам'ятає всі внесені вами реквізити, і вам більше не доведеться їх вводити. Таким чином, поповнити Воля ви зможете з будь-якого пристрою і в будь-якому місці, де є вихід в інтернет, навіть якщо під рукою не буде договору і банківської карти.

З особистого кабінету можлива настройка рекуррентного (тобто регулярного) платежу. Якщо ви боїтеся забути оплатити інтернет Воля в певний день, вкажіть дату - і система буде здійснювати платіж на певну суму з певною періодичністю автоматично. Повідомлення про надходження рахунків від компанії буде приходити на Вашу електронну адресу електронної пошти

Воля інтернет: оплата через технологію Masterpass

Masterpass - це цифровий гаманець, який пропонує MasterCard, щоб забезпечити користувачам можливість швидко оплачувати товари і послуги, не вводячи раз по раз реквізити карти. Щоб мати можливість користуватися даною технологією оплати, вам необхідно:

 • Пройти реєстрацію на сайті iPay.ua.
 • Авторизуватися в особистому кабінеті.
 • Додати карту і підключити гаманець Masterpass.

За допомогою цієї технології для абонентів компанії Воля оплата стане доступною без введення коду CVV2/CVC2.

Переваги оплати через iPay.ua

Поповнення рахунку Воля (пополнение счета Воля) на сайті iPay.ua має низку переваг:

 • Після реєстрації і створення особистого кабінету у вас більше не буде необхідності вводити реквізити вручну. Всі дані можна зберегти в шаблонах і оплачувати рахунки блискавично - в один клік - з будь-якого персонального комп'ютера, гаджета і в будь-якому місці перебування. Головне - це наявність доступу в інтернет-мережу.
 • За кожен платіж, здійснений на сайті iPay.ua, вам будуть нараховуватися бонуси. У найбільш активних користувачів є шанс отримувати цінні подарунки.
 • Використовуючи сайт iPay.ua для оплати рахунків за інтернет і телебачення, ви можете брати участь в регулярних акціях, які передбачають вигідні знижки. Крім того, у вас є шанс взяти участь в розіграшах призів, що проводяться компанією.

Якщо ви бажаєте, як абонент Воля кабель, оплатити інтернет та телебачення через сайт iPay.ua, зареєструйтесь просто зараз. Весь процес забере у вас не більше хвилини, зате далі ви зможете повноцінно користуватися всіма перевагами даного сервісу.

На сайті iPay Ви можете:

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро