Lanet (оплатити інтернет та ТБ)

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
Lanet
380445000303

Успішних оплат

174 285

Остання оплата: 7 год. тому

Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 634 користувачів

Понад 2,5 млрд людей на нашій планеті регулярно користуються глобальної Мережею. Якщо ви шукаєте надійного провайдера інтернет-послуг або хочете змінити існуючого на більш вигідного – зверніть увагу на компанію «Ланет». Оплата її послуг можлива як карткою, так і через термінали.

«Ланет» є одним із найпотужніших поставників інтернету і кабельного телебачення на ринку України. На сьогодні фірма обслуговує близько 250 000 абонентів, покриваючи 8 областей. Компанія входить у ТОП-7 рейтингу найкращих українських провайдерів. Окрім цього, «Ланет» надає користувачам ОТТ-телебачення, транспортну мережу, онлайн ТБ на Android, ігрові можливості, здійснює відеовиробництво тощо.

Хочете оплатити «Ланет» карткою? Тоді скористайтеся високошвидкісним онлайн платіжним ресурсом iPay.ua. З нами ви не залишитеся без інтернету, а оплата відбудеться майже моментально.

Як оплатити інтернет Ланет?

Щоб бути завжди на зв'язку з колегами і друзями, а також отримувати безмежний доступ до розваг, слід вчасно оплачувати «Ланет». За допомогою ресурсу iPay.ua ви зможете поповнити рахунок за лічені хвилини, не залишаючи стіни будинку або офісу. Для швидкої оплати знадобиться:

  1. зайти на iPay.ua і в підрозділі «Інтернет» знайти провайдера Lanet;
  2. ввести платіжні дані (номер договору з постачальником і суму переказу);
  3. вказати реквізити банківської картки (номер, строк дії та CVV2-код на звороті);
  4. підтвердити платіж.

Як швидко гроші дійдуть до провайдера?

Зазвичай гроші надходять на рахунок компанії миттєво. Але щоб уникнути непорозумінь обов'язково перед підтвердженням оплати перевіряйте введену інформацію. У разі помилок час надходження коштів може затягнутися.

Чи можна поповнити «Ланет» без комісії?

Вартість послуг iPay.ua залежить від суми грошового переказу на рахунок провайдера. При цьому ми гарантуємо прозорість і фіксованість усіх тарифів на проведення онлайн-платежів. Розмір комісії в основному складається із вартості послуг банку відправника коштів.

Чому слід зареєструватися на iPay?

Реєстрація на сайті iPay дозволяє клієнтам проводити платежі або інші фінансові операції з безліччю переваг:

  • можливість використовувати шаблони для проведення регулярних платежів (не потрібно щоразу вносити одні й ті самі дані);
  • економія часу на рутинну роботу (оплачувати можна в декілька кліків);
  • доступ до програми лояльності, різноманітних акцій і бонусів компанії.

Співпрацюючи з ресурсом iPay, клієнти отримують високий рівень безпеки персональних даних, а також прозорість комісій за оплату інтернету чи проведення інших операцій.

На сайті iPay Ви можете: