Поповнення рахунку SOHOnet

Сплатити SOHONET онлайн за допомогою банківської карти

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.60

Оцінили 100 користувачів

Надавач послуги

(048) 743-25-35

Успішних оплат SOHONET

88 206

Остання оплата: 7 хв. тому

Інтернет-провайдер Сохонет в Одесі надає послуги інтернету для фізичних та юридичних осіб з 1998 року. Можливе підключення інтернету в приватних будинках і гуртожитках. Доступ до онлайн-мережі не тарифікується за трафіком або часом — користувач вносить лише фіксовану щомісячну абонплату.

Компанія акцентує увагу на такі переваги користування своїми послугами:

  • висока якість зв'язку і чудова швидкість інтернету;
  • просте підключення вдома або в офісі;
  • цілодобовий онлайн-доступ без обмежень;
  • гнучкі тарифи на будь-який гаманець;
  • акції та бонуси для клієнтів компанії.

Інші послуги SOHONET: телебачення (цифрове інтерактивне на Android, SMART TV і приставку), телефонія (міжнародні дзвінки, безлімітні міські дзвінки), відеоспостереження (для квартир, приватних будинків і будинкових кооперативів в Одесі).

Якщо ваш інтернет-провайдер — Сохонет, поповнити рахунок можна кількома способами: через особистий кабінет на сайті компанії, через платіжний термінал або на цій сторінці платіжного сервісу iPay.ua. Компанія iPay.ua — офіційний партнер SOHONET. Ми гарантуємо безпеку проведення онлайн-платежів.

Як поповнити рахунок Сохонет?

Щоб оплатити інтернет, перейдіть на сторінку свого провайдера. Для цього на головній сторінці сайту введіть у рядок пошуку назву: "сохонет" або "SOHONET" (великими чи маленькими літерами). Інший спосіб — перейти в розділ "Інтернет", вибрати місто — Одеса і знайти в списку потрібну компанію.

На сторінці інтернет-провайдера:

  1. Введіть номер договору і суму оплати.
  2. Виберіть спосіб оплати — Google Pay або ручне введення реквізитів банківської картки.
  3. Натисніть кнопку "Оплатити".

Перед оплатою не забудьте перевірити наявність потрібної суми на картці та достатнього ліміту для проведення онлайн-платежів. Якщо все гаразд, рахунок буде оплачений за кілька секунд.

Які картки можна використовувати для оплати?

Використовуйте картку будь-якого банку, яка підключена до міжнародної платіжної системи Visa або Mastercard. До оплати також приймаються картки української платіжної системи "Простір".

Перед оплатою, будь ласка, перевірте термін дії картки.

Які тарифи у SOHONET в Одесі?

Розмір абонплати залежить від вибраного тарифного плану, а також від того, де ви плануєте підключити інтернет. Наприклад, для квартири доступні пакети на вибір: зі швидкістю інтернету 50 Мбіт/с, 100 Мбіт/с і 1 Гбіт/с. Що вища швидкість, то дорожчий тарифний план. У кожен пакет входить телебачення.

Для гуртожитку доступні тільки пакети на 50 Мбіт/с і 100 Мбіт/с, а для приватного будинку — на 100 Мбіт/с і 1 Гбіт/с. Бізнесу пропонують інтернет до 10 Гбіт/с. Підключення у всіх випадках становить 1 грн.

Контакти компанії

Офіс Сохонет в Одесі розташований за адресою вул. Академіка Корольова, 92А. Для користувачів працює служба підтримки: онлайн і за телефоном. Якщо у вас виникли проблеми з надходженням грошей на рахунок, підключенням, роботою в мережі та інші питання, звертайтеся в службу технічної підтримки або в абонентський відділ свого інтернет-провайдера.

На сайті iPay Ви можете: