SOHONET (поповнити рахунок)

Icon
Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
SOHONET
(048) 743-25-35

Успішних оплат

265 222

Остання оплата: 1 годину тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 2 360 користувачів

Інтернет-провайдер Сохонет в Одесі надає послуги інтернету для фізичних та юридичних осіб з 1998 року. Можливе підключення інтернету в приватних будинках і гуртожитках. Доступ до онлайн-мережі не тарифікується за трафіком або часом — користувач вносить лише фіксовану щомісячну абонплату.

Компанія акцентує увагу на такі переваги користування своїми послугами:

  • висока якість зв'язку і чудова швидкість інтернету;
  • просте підключення вдома або в офісі;
  • цілодобовий онлайн-доступ без обмежень;
  • гнучкі тарифи на будь-який гаманець;
  • акції та бонуси для клієнтів компанії.

Інші послуги SOHONET: телебачення (цифрове інтерактивне на Android, SMART TV і приставку), телефонія (міжнародні дзвінки, безлімітні міські дзвінки), відеоспостереження (для квартир, приватних будинків і будинкових кооперативів в Одесі).

Якщо ваш інтернет-провайдер — Сохонет, поповнити рахунок можна кількома способами: через особистий кабінет на сайті компанії, через платіжний термінал або на цій сторінці платіжного сервісу iPay.ua. Компанія iPay.ua — офіційний партнер SOHONET. Ми гарантуємо безпеку проведення онлайн-платежів.

Як поповнити рахунок Сохонет?

Щоб оплатити інтернет, перейдіть на сторінку свого провайдера. Для цього на головній сторінці сайту введіть у рядок пошуку назву: "сохонет" або "SOHONET" (великими чи маленькими літерами). Інший спосіб — перейти в розділ "Інтернет", вибрати місто — Одеса і знайти в списку потрібну компанію.

На сторінці інтернет-провайдера:

  1. Введіть номер договору і суму оплати.
  2. Виберіть спосіб оплати — Google Pay або ручне введення реквізитів банківської картки.
  3. Натисніть кнопку "Оплатити".

Перед оплатою не забудьте перевірити наявність потрібної суми на картці та достатнього ліміту для проведення онлайн-платежів. Якщо все гаразд, рахунок буде оплачений за кілька секунд.

Які картки можна використовувати для оплати?

Використовуйте картку будь-якого банку, яка підключена до міжнародної платіжної системи Visa або Mastercard. До оплати також приймаються картки української платіжної системи "Простір".

Перед оплатою, будь ласка, перевірте термін дії картки.

Контакти компанії

Офіс Сохонет в Одесі розташований за адресою вул. Академіка Корольова, 92А. Для користувачів працює служба підтримки: онлайн і за телефоном. Якщо у вас виникли проблеми з надходженням грошей на рахунок, підключенням, роботою в мережі та інші питання, звертайтеся в службу технічної підтримки або в абонентський відділ свого інтернет-провайдера.

На сайті iPay Ви можете: