Сана-Плюс (сплатити рахунок)

Icon
Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Переваги входу на iPay.ua

Icon

Архів платежів

Зберігайте всі квитанції про платежі у зручному архіві платежів

Icon

Швидкі шаблони

Створюйте шаблони платежів та забудьте про введення особових рахунків при кожній оплаті

Icon

Доступ до банківської картки в один клік

Прив'яжіть банківську картку у своєму кабінеті та платіть швидше, вибираючи її як метод оплати

ТОВ " Сана-Плюс
31-31-21
097-300-94-94
095-57-77-566
063-46-23-555

Успішних оплат

264 988

Остання оплата: 26 хв. тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 1 587 користувачів

Сана плюс — телекомунікаційна компанія в складі Одеської мультимедійної мережі Одеса ТВ. Альянс об'єднує основних операторів телекомунікацій: ЮгТелесеть, Сана плюс, ТРК Реноме, Центр ТВ. Сана плюс пропонує послуги з підключення інтернету, кабельного телебачення, IPTV, встановлення домофонів.

Підключення інтернету здійснюється з використанням оптичної мережі GPON. За її допомогою компанія забезпечує абонентам онлайн-доступ зі швидкістю до 1 Гбіт/с. По одному і тому ж оптоволоконному кабелю клієнт може отримувати послугу інтернету й телефонії.

Ще одна послуга від Сана плюс — ОТТ телебачення. Його перевага — у можливості використання будь-якого пристрою, який відтворює відео і має онлайн-доступ і HTTP-протокол.

Що пропонує інтернет-провайдер своїм клієнтам:

  • сучасні технології підключення;
  • покриття з використанням оптико-волоконної мережі;
  • широкий вибір тарифів і послуг;
  • техпідтримку в режимі 24/7.

iPay.ua — офіційний партнер одеського інтернет-провайдера. Тому ми гарантуємо безпеку оплати платежів на нашому сайті. Поповнити Сана плюс на iPay.ua — це зручно, швидко і надійно.

Як оплатити інтернет Сана плюс?

Поповнюйте рахунок за кілька кроків:

  1. Угорі цієї сторінки вкажіть свій ID і суму поповнення. Натисніть "Продовжити".
  2. На наступній сторінці введіть 16-значний номер картки, період дії та CVV-код на зворотному боці картки. Або оплачуйте з використанням Apple Pay чи Google Pay — це швидше і ще безпечніше.

Після успішної оплати роздрукуйте квитанцію, якщо необхідно, або отримаєте її на email. Гроші надійдуть на рахунок інтернет-провайдера протягом декількох хвилин. Якщо перед проведенням платежу ви зареєструвалися на сайті, квитанція про оплату буде збережена в особистому кабінеті.

Які картки можна використовувати для оплати?

Щоб поповнити рахунок Сана плюс, вам знадобиться картка платіжних систем Mastercard, Visa або Простір, видана будь-яким українським або міжнародним банком. Для зручності можна зберегти дані картки в особистому кабінеті на сайті iPay.ua. Або використовувати функцію "Сплатити через Google Pay / Apple Pay".

Чи можна сплатити Сана Плюс без комісії?

Більшість послуг на сайті iPay.ua сплачується з мінімальною комісією. Вона безпосередньо залежить від компанії-одержувача. У цю суму закладено оплату всіх фінансових установ, що беруть участь у транзакції: банку-еквайєра, платіжного провайдера та платіжної системи, яка обслуговує вашу картку.

При оплаті Сану плюс комісія становить 2%. Система сама розрахує підсумкову суму із додатковими нарахуваннями. Загальна кількість коштів для списання з картки буде видно перед підтвердженням платежу.

Контакти Сана Плюс

Якщо у вас виникли питання, пов'язані з інтернетом або кабельним телебаченням, зверніться безпосередньо до Сана Плюс. Є абонентські відділення у різних районах Одеси та єдина техпідтримка.

Також працює телефон. Для вирішення технічних нюансів або підбору вигідного тарифу скористайтесь одним із номерів:

  • 0482-31-31-21;
  • 097-300-94-94;
  • 095-57-77-566;
  • 063-46-23-555.

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: