Біттернет (Колумбус) - оплатити рахунок

Icon
Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Біттернет
0800 607 407

Успішних оплат

84 026

Остання оплата: 4 годин тому

Рейтинг послуги
4.60

Оцінили 3 185 користувачів

Як оплатити Біттернет онлайн?

Щоб поповнити інтернет онлайн, подивіться номер договору з провайдером та підготуйте платіжну картку Visa, MasterCard, Простір. Знайдіть Колумбус (Біттернет) за допомогою внутрішнього пошуку на сайті iPay.ua або перейдіть з Каталогу послуг. На відкритій сторінці компанії заповніть:

  1. Номер особистого договору.
  2. Суму, яку бажаєте переказати.
  3. Впишіть дані банківської картки або швидко оплатіть за допомогою Google Pay, Apple Pay.
  4. Якщо все вказано правильно, виконайте підтвердження транзакції.

Гроші надійдуть майже миттєво.

Хто може оплачувати інтернет на даній сторінці?

Раніше провайдер швидкісного інтернету та телебачення Колумбус називався Біттернет. Незалежно від того, як назва зазначена у вашому договорі, ви можете оплатити послуги мережі на даній сторінці. Рахунки та тарифи є дійсними, кошти надійдуть точно за призначенням. Щоб процес оплати пройшов швидко, скористайтеся інструкцією вище.

У будь-якому разі ви можете зберегти та надрукувати квитанцію, яка підтверджує факт переказу грошей.

Яка комісія при оплаті?

Поповнити інтернет біттернет без комісії на сайті iPay.ua неможливо. Це оплата не тільки за користування сервісом, а й послуг платіжної системи, що забезпечує функціонування вашої картки, та банку-еквайру, який приймає та обробляє переказ.

Комісія при сплаті складає 3%. Розраховувати самостійно її не треба, система виконає це автоматично. Фінальну суму разом з додатковими стягненнями ви побачите при зазначенні даних своєї платіжної картки.

Контакти провайдера

Для оперативного розв’язання технічних та фінансових питань Колумбус має приймальні відділення у Тернополі, Червонограді та Володимирі. Сюди можна звернутися у робочий час філії для отримання консультації.

Також працює цілодобовий контакт-центр. Спеціалісти оперативно опрацьовують заявки. Щоб зв’язатися з фахівцем, наберіть номер телефону 0-800-607-407 або 0-800-317-407.

Окрім того, можна написати у формі зворотного зв’язку на сайті та встановити мобільний застосунок «Мій Колумбус».