Оплатити послуги Columbus

Icon
Миттєве зарахування

для збереження треба буде створити або увійти в кабінет iPay.ua

icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Columbus
(0800) 607 - 407
(0800) 317 - 407

Успішних оплат

326 132

Остання оплата: 3 хвилини тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 196 користувачів

Колумбус – один із перших інтернет-провайдерів, який отримав державну ліцензію на теле- та радіомовлення. Компанія успішно працює з 1996 року, надає різноманітні послуги на території Хмельницької та Тернопільської областей. Серед переваг:

  • Швидкісний гігабітний інтернет забезпечує власна оптико-волоконна мережа.
  • Дотримання міжнародних норм, впровадження технічних новинок.
  • Постійне вдосконалення та оновлення. Новітні послуги, що задовольняють навіть вибагливих користувачів.
  • Проведення інтернету та телебачення не потребує додаткового устаткування.
  • Безоплатний супровід та швидке розв’язання питань.
  • Мобільні бригади оперативно усувають несправності 24/7 незалежно від святкових та вихідних днів.
  • Розгалужена мережа клієнтських відділів у різних районах міст для тих, хто надає перевагу живому спілкуванню з фахівцем.
  • Варіативність послуг: можна вибрати лише інтернет чи телебачення або під’єднати відразу комплекс. Спеціалісти завжди радо допоможуть підібрати послуги, які потрібні саме вам.
  • Вигідні пропозиції на багатокомпонентні тарифи.
  • Безліч способів оплати: онлайн, термінали самообслуговування, каси банків та поштових відділень, у складі єдиного платежу.

А якщо не має змоги чи бажання залишати оселю, поповнюйте онлайн за допомогою сервісу платежів та переказів iPay.ua.

Як оплатити інтернет Columbus ?

Усього пара хвилин, і ваш інтернет поповнено! Для оплати вкажіть номер особового рахунку та суму. Наступний етап — введення карткових даних. Вибирайте банківську картку, на якій достатньо коштів і якою можна оплачувати послуги в інтернеті. Якщо інтернет-ліміт на нулі, підніміть його до потрібного розміру самостійно в інтернет-банкінгу або зателефонуйте в банк.

Якщо ви здійснюєте платіж через телефон або інший пристрій виробництва Apple, на нашому сайті для вас доступна оплата Apple Pay. Для інших користувачів — оплата Google Pay.

Завершальний етап — підтвердження платежу. Ще раз перевірте правильність внесених даних і натисніть відповідну кнопку. Ось так просто! Якщо ви є абонентом провайдера Колумбус в Тернополі, оплата здійснюється всього за пару хвилин (а іноді й за кілька секунд) без необхідності стояти в черзі на пошті чи у відділенні банку.

Що якщо потрібно оплатити БіттерНет?

Ваш провайдер БіттерНет? У такому разі оплата здійснюється на цій самій сторінці.

Не дивуйтеся, що ви перебуваєте на сторінці провайдера Columbus. БіттерНет і Колумбус — це одна компанія, яка змінила назву. Усі рахунки є дійсними, і ваша оплата обов’язково дійде до надавача послуг. Перевірити, чи дійсно ви оплачуєте те, що треба, дуже просто ще на етапі введення номеру особового рахунку. Якщо він не відповідає цій компанії, з’являтиметься помилка, і ви не зможете здійснити платіж.

Як швидко гроші дійдуть до провайдера?

Протягом кількох хвилин після того, як ви поповнили Колумбус / БіттерНет, оплата дійде до провайдера. Іноді (дуже рідко) цей термін сягає до трьох банківських днів. У будь-якому випадку ви отримаєте електронну квитанцію про здійснення платежу, яка є підтверджувальним документом у разі виникнення спірних питань.

Чому слід зареєструватися на iPay.ua?

Після реєстрації ви матимете особистий кабінет, який допоможе отримувати й зберігати корисну інформацію стосовно ваших платежів — минулих і майбутніх. Це значно мінімізує час на здійснення розрахунків, і не має значення, вирішили ви поповнити БіттерНет, кинути гроші на мобільний чи оплатити комунальні послуги. Також в особистому кабінеті зберігаються всі квитанції, тому відшукати потрібний рахунок навіть дворічної давності дуже легко.