Оплатити послуги Columbus

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
Columbus
(0352) 407-407
26-80-32

Успішних оплат

195 140

Остання оплата: 26 хв. тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 196 користувачів

Компанія Columbus на телекомунікаційному ринку України понад 20 років. Це один з перших вітчизняних провайдерів, який отримав ліцензію від Нацради з питань телебачення й радіомовлення. Наразі Колумбус надає послуги інтернету, телебачення і відеоспостереження для мешканців Тернополя й Тернопільської області.

Особливості та переваги послуг від компанії Columbus:

  • у своїй роботі провайдер використовує сучасну волоконно-оптичну мережу, швидкість інтернету сягає до 350 Мбіт/с;
  • абонентам доступне цифрове, аналогове, інтерактивне й HD-телебачення, понад 100 телеканалів, одна абонплата незалежно від кількості телевізорів у приміщенні;
  • є можливість змінювати тарифний план безкоштовно;
  • техпідтримка працює за графіком 24/7/365;
  • доступні різні канали оплати послуг Колумбус. Поповнити інтернет можна через банк, поштове відділення, платіжний термінал.

А якщо не має змоги чи бажання залишати оселю, поповнюйте онлайн за допомогою сервісу платежів та переказів iPay.ua.

Як оплатити інтернет Columbus ?

Усього пара хвилин, і ваш інтернет поповнено! Для оплати вкажіть номер особового рахунку та суму. Наступний етап — введення карткових даних. Вибирайте банківську картку, на якій достатньо коштів і якою можна оплачувати послуги в інтернеті. Якщо інтернет-ліміт на нулі, підніміть його до потрібного розміру самостійно в інтернет-банкінгу або зателефонуйте в банк.

Якщо ви здійснюєте платіж через телефон або інший пристрій виробництва Apple, на нашому сайті для вас доступна оплата Apple Pay. Для інших користувачів — оплата Google Pay.

Завершальний етап — підтвердження платежу. Ще раз перевірте правильність внесених даних і натисніть відповідну кнопку. Ось так просто! Якщо ви є абонентом провайдера Колумбус в Тернополі, оплата здійснюється всього за пару хвилин (а іноді й за кілька секунд) без необхідності стояти в черзі на пошті чи у відділенні банку.

Що якщо потрібно оплатити БіттерНет?

Ваш провайдер БіттерНет? У такому разі оплата здійснюється на цій самій сторінці.

Не дивуйтеся, що ви перебуваєте на сторінці провайдера Columbus. БіттерНет і Колумбус — це одна компанія, яка змінила назву. Усі рахунки є дійсними, і ваша оплата обов’язково дійде до надавача послуг. Перевірити, чи дійсно ви оплачуєте те, що треба, дуже просто ще на етапі введення номеру особового рахунку. Якщо він не відповідає цій компанії, з’являтиметься помилка, і ви не зможете здійснити платіж.

Як швидко гроші дійдуть до провайдера?

Протягом кількох хвилин після того, як ви поповнили Колумбус / БіттерНет, оплата дійде до провайдера. Іноді (дуже рідко) цей термін сягає до трьох банківських днів. У будь-якому випадку ви отримаєте електронну квитанцію про здійснення платежу, яка є підтверджувальним документом у разі виникнення спірних питань.

Чому слід зареєструватися на iPay.ua?

Після реєстрації ви матимете особистий кабінет, який допоможе отримувати й зберігати корисну інформацію стосовно ваших платежів — минулих і майбутніх. Це значно мінімізує час на здійснення розрахунків, і не має значення, вирішили ви поповнити БіттерНет, кинути гроші на мобільний чи оплатити комунальні послуги. Також в особистому кабінеті зберігаються всі квитанції, тому відшукати потрібний рахунок навіть дворічної давності дуже легко.