Тріолан (оплатити інтернет)

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
Тріолан інтернет
(044) 351-99-99
(044) 351-99-98

Успішних оплат

1 321 150

Остання оплата: хвилину тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 29 783 користувачів

Тріолан – відома українська телекомунікаційна мережа, що надає свої послуги не лише в Києві, а й в інших великих містах України. Компанія з'явилася на ринку в 2008 році і сьогодні пропонує клієнтам величезний вибір послуг: доступ до локальної мережі, дротовий і бездротовий інтернет, ip-телефонію, кабельне телебачення (аналогове і цифрове), підключення відеоспостереження і домофонів. Кожен користувач може підібрати для себе найбільш оптимальний за ціною і кількістю опцій тариф.

Щоб оплатити Тріолан, необхідно мати під рукою будь-який гаджет з виходом в інтернет і банківську картку з необхідним балансом коштів. Для здійснення швидких і безперебійних платежів відмінно підійде український онлайн-сервіс iPay.ua. Ви зможете за лічені хвилини перекинути гроші на особовий рахунок компанії і насолоджуватися її продуктами, не виходячи з дому!

Як поповнити Тріолан?

Тріолан інтернет – це єдиний тариф на мережу, без обмежень по швидкості і трафіку. Ви можете оперативно поповнити рахунок і користуватися інтернетом за межами будинку – на відпочинку, в офісі, в кафе або навіть в іншому місті. Для цього потрібно мати картку, підключену до систем MasterCard, Visa або ПРОСТІР. Щоб оплатити послугу, знадобиться:

  • перейти на сайт платіжного ресурсу iPay.ua;
  • ввести номер особового рахунку провайдера, натиснувши на вкладку Triolan;
  • вказати дані по картці;
  • оплатити послугу, перевіривши введені відомості.

Гроші надійдуть на рахунок компанії практично моментально.

Чи можна поповнити Тріолан інтернет без комісії?

Ні, компанія iPay.ua не дає можливості безкоштовної оплати інтернету. У вартість включена комісія банку-відправника і платіжної системи, на що ми не можемо вплинути. Водночас сервіс iPay.ua пропонує користувачам максимальний комфорт при поповненні рахунку і повну безпеку переказам грошових коштів. Щоб не вводити дані за повторних звернень, користувач може створювати шаблони із автозаповненням більшості полів у своєму особистому кабінеті.

Контакти Тріолан у всіх містах

Мережа Тріолан присутня ​​у великих містах України – Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Полтаві, Рівному, Сумах, а також у Броварах.

Зв’язатися зі службою підтримки можна за багатоканальними телефонами, представленими на сайті організації:

  • +38 (093) 172-16-16;
  • +38 (096) 720-15-15.

Звернутися за технічною підтримкою також можна через сторінку провайдера у Фейсбуці.

А оплатити послугу компанії – просто! Для цього використовуйте лише надійний і перевірений сервіс прийому платежів – iPay.ua. З нами ви забудете про черги та інші незручності при проведенні платіжних транзакцій.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.