Оплата рахунку провайдера Тріолан

Сплатити Тріолан онлайн Інтернет за допомогою банківської карти

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.80

Оцінили 29 783 користувачів

Надавач послуги

(044) 351-99-99
(044) 351-99-98

Успішних оплат Тріолан інтернет

874 025

Остання оплата: 10 хв. тому

Тріолан – відома українська телекомунікаційна мережа, що надає свої послуги не лише в Києві, а й в інших великих містах України. Компанія з'явилася на ринку в 2008 році і сьогодні пропонує клієнтам величезний вибір послуг: доступ до локальної мережі, дротовий і бездротовий інтернет, ip-телефонію, кабельне телебачення (аналогове і цифрове), підключення відеоспостереження і домофонів. Кожен користувач може підібрати для себе найбільш оптимальний за ціною і кількістю опцій тариф.

Щоб оплатити Тріолан, необхідно мати під рукою будь-який гаджет з виходом в інтернет і банківську картку з необхідним балансом коштів. Для здійснення швидких і безперебійних платежів відмінно підійде український онлайн-сервіс iPay.ua. Ви зможете за лічені хвилини перекинути гроші на особовий рахунок компанії і насолоджуватися її продуктами, не виходячи з дому!

Як поповнити Тріолан?

Тріолан інтернет – це єдиний тариф на мережу, без обмежень по швидкості і трафіку. Ви можете оперативно поповнити рахунок і користуватися інтернетом за межами будинку – на відпочинку, в офісі, в кафе або навіть в іншому місті. Для цього потрібно мати картку, підключену до систем MasterCard, Visa або ПРОСТІР. Щоб оплатити послугу, знадобиться:

 • перейти на сайт платіжного ресурсу iPay.ua;
 • ввести номер особового рахунку провайдера, натиснувши на вкладку Triolan;
 • вказати дані по картці;
 • оплатити послугу, перевіривши введені відомості.

Гроші надійдуть на рахунок компанії практично моментально.

Чи можна поповнити Тріолан інтернет без комісії?

Ні, компанія iPay.ua не дає можливості безкоштовної оплати інтернету. У вартість включена комісія банку-відправника і платіжної системи, на що ми не можемо вплинути. Водночас сервіс iPay.ua пропонує користувачам максимальний комфорт при поповненні рахунку і повну безпеку переказам грошових коштів. Щоб не вводити дані за повторних звернень, користувач може створювати шаблони із автозаповненням більшості полів у своєму особистому кабінеті.

Які є можливості у особистого кабінету Тріолан?

Щоб увійти в особистий кабінет, вам необхідно ввести свій особовий номер або номер мобільного телефону, з яким ви реєструвалися при оформленні договору. Щоб автоматично підключити IP-адресу, необхідно слідувати короткій інструкції, розміщеній на сайті.

В Особистому кабінеті у користувача є можливість:

 • перевірити поточний баланс рахунку;
 • оплатити діючий тариф інтернету або кабельного ТБ;
 • здійснити доплату в рамках тарифного плану;
 • змінити тариф;
 • «заморозити» кошти до певної дати.

Також за допомогою особистого кабінету абонент може самостійно відправити заявку на виклик майстра для усунення неполадок або отримання консультації.

Які тарифи у Тріолан?

Тарифи на доступ до інтернету складаються в залежності від виду приміщення, де підключаєте мережу (житлове чи нежитлове), і від швидкості передачі даних. Так, Triolan.NET зі швидкістю 100 Мбіт/сек на міс. обійдеться у 150 грн, Triolan.NET на 1000 Мбіт/сек – 300 грн/міс., Triolan.NET PON (до 100 Мбіт/сек в приватному секторі) – 180 грн/міс.

Якщо вас цікавить кабельне телебачення, то на всі його формати діє єдиний тариф – 96 грн на місяць. Можете обрати 75 каналів в аналоговому форматі, 100+ каналів цифрового формату (DVB-C) або 100+ каналів в IPTV.

Контакти Тріолан у всіх містах

Мережа Тріолан присутня ​​у великих містах України – Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Полтаві, Рівному, Сумах, а також у Броварах.

Зв’язатися зі службою підтримки можна за багатоканальними телефонами, представленими на сайті організації:

 • +38 (093) 172-16-16;
 • +38 (096) 720-15-15.

Звернутися за технічною підтримкою також можна через сторінку провайдера у Фейсбуці.

А оплатити послугу компанії – просто! Для цього використовуйте лише надійний і перевірений сервіс прийому платежів – iPay.ua. З нами ви забудете про черги та інші незручності при проведенні платіжних транзакцій.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.