Triolan.net (оплатити інтернет)

Icon
Миттєве зарахування

для збереження треба буде створити або увійти в кабінет iPay.ua

icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Triolan.net
(044) 351-99-99
(044) 351-99-98
Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 29 783 користувачів

Тріолан – відома українська телекомунікаційна мережа, що надає свої послуги не лише в Києві, а й в інших великих містах України. Компанія з'явилася на ринку в 2008 році і сьогодні пропонує клієнтам величезний вибір послуг: доступ до локальної мережі, дротовий і бездротовий інтернет, ip-телефонію, кабельне телебачення (аналогове і цифрове), підключення відеоспостереження і домофонів. Кожен користувач може підібрати для себе найбільш оптимальний за ціною і кількістю опцій тариф.

Щоб оплатити Тріолан, необхідно мати під рукою будь-який гаджет з виходом в інтернет і банківську картку з необхідним балансом коштів. Для здійснення швидких і безперебійних платежів відмінно підійде український онлайн-сервіс iPay.ua. Ви зможете за лічені хвилини перекинути гроші на особовий рахунок компанії і насолоджуватися її продуктами, не виходячи з дому!

Як поповнити Тріолан?

Оплатити інтернет та телебачення можна за лічені хвилини. На сайті знайдіть сторінку поповнення Тріолан через внутрішній пошук або за допомогою Каталогу послуг. Для швидкої оплати заповніть всі поля, використовуючи підказки:

  1. Впишіть унікальний номер особового рахунку та вкажіть суму.
  2. Заповніть дані банківської картки MasterCard, Visa, Простір вручну або використайте один з електронних гаманців: Masterpass (доступний тільки авторизованим користувачам iPay.ua), Google Pay, Apple Pay.
  3. Зробіть підтвердження платежу.

Гроші на баланс оператора надійдуть практично миттєво. Якщо вам потрібен чек, надрукуйте його відразу з сайту по завершенню операції або збережіть в електронному вигляді.

Чи можна поповнити Тріолан інтернет без комісії?

Комісія при оплаті Тріолан складає 3%. У неї закладена оплата послуг фінансових установ, які беруть участь в транзакції.

Фінальну суму можна подивитися на етапі вводу платіжних даних. Натисніть «Деталі платежу», щоб побачити розмір додаткових стягнень та перевірити інформацію, яку ви внесли раніше.

Контакти Тріолан у всіх містах

Мережа Тріолан присутня ​​у великих містах України – Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Запоріжжі, Полтаві, Рівному, Сумах, а також у Броварах.

Зв’язатися зі службою підтримки можна за багатоканальними телефонами, представленими на сайті організації:

  • +38 (093) 172-16-16;
  • +38 (096) 720-15-15.

Звернутися за технічною підтримкою також можна через сторінку провайдера у Фейсбуці.

А оплатити послугу компанії – просто! Для цього використовуйте лише надійний і перевірений сервіс прийому платежів – iPay.ua. З нами ви забудете про черги та інші незручності при проведенні платіжних транзакцій.

Швидкі переклади з iPay.ua - це зручно і безпечно.