Оплатити інтернет Триолан онлайн банківською картою

Сплатити Тріолан онлайн Інтернет за допомогою банківської карти
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

(044) 351-99-99

(044) 351-99-98

triolan.com

CardBlanche

Совершено успешных оплат Тріолан інтернет:

80 528

Остання оплата: 2 хвилину тому.

Поповніть мобільний рахунок, використовуючи
Masterpass-гаманець, та отримайте промокод для поповнення мобільного на 10 грн.

1

Зареєструйтеся на iPay.ua

2

Додайте карту або підключіть Masterpass-гаманець

3

Поповніть мобільний рахунок, використовуючи гаманець Masterpass

4

Отримайте промокод для поповнення мобільного на 10 грн

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої карти в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Як сплатити послуги «Тріолан Інтернет» на сайті iPay.ua

Сайт платежів  iPay.ua дозволяє користувачам «Тріолан Інтернет»  сплатити послуги провайдера через  інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту  потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Сайт платежів iPay.ua  надає можливість всім своїм користувачам  поповнити особовий рахунок «Тріолан Інтернет»  онлайн банківською картою Visa або MasterCard. Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

 • зазначте ваш номер особового рахунку в «Тріолан Інтернет» 
 • зазначте суму, яку хочете перерахувати
 • натисніть кнопку "Продовжити"

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік)
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти)

Після натискання кнопки "Сплатити" перевірте введену Вами інформацію та підтвердіть платіж. Вказана сума буде миттєво перерахована з вашої платіжної картки на рахунок «Тріолан».

«Тріолан» - найбільша і прогресивно розвивається телекомунікаційна мережа. Компанія почала свою роботу в 2008 році. На даний момент - це провайдер із солідною репутацією. Компанія «Тріолан» надає широкий спектр послуг за доступними цінами. Основним видом підключення до телекомунікаційних мереж є підключення по оптоволоконним лініям. Покриття Компанії є в найбільших обласних центрах України: Києві, Харкові, Донецьку, Луганську, Дніпропетровську, Одесі, Сімферополі, Сумах, Полтаві, Запоріжжі. У будь-якому місті оплата послуг Тріолан Інтернет через Інтернет може бути здійснена швидко та зручно. Перелік послуг компанії «Тріолан» може задовольнити навіть найвибагливішого абонента: це і Інтернет, і кабельне т, і ip - телефонія, і домофони, і відеоспостереження. Сьогодні сплатити Тріолан Інтернет через інтернет можна на сайті сервісу по прийому платежів.

«Тріолан» - це команда професіоналів, яка працює на благо кожного абонента. За добу співробітники Компанії надають кваліфіковану допомогу в підключенні і обслуговуванні комп'ютерів абонентів. Заплатити за Тріолан Інтернет в Києві завдяки нашому сайту можна швидко та зручно.

Компанія «Тріолан» піклується про комфорт абонентів, тому власна сервісна служба «Тріолан» оперативно реагує на всі заявки і питання абонентів. Також компанія «Тріолан» не обмежує клієнтів компанії у виборі способу оплати. Оплата Тріолан Інтернет онлайн може буди здіснена у будь-який час завдяки нашому сайту прийому платежів.

Надійність роботи інтернет-каналу «Тріолан» забезпечується новітньою технологією доступу в інтернет, власної сервісною службою і цілодобовою технічною підтримкою. Компанія «Тріолан» однією з перших почала надавати послуги домашнього широкосмугового доступу в Україні і має великий досвід у цій галузі. «Тріолан» гарантує високу якість послуг, доступні ціни та максимум зручності для своїх клієнтів. «Тріолан» надає для своїх клієнтів локальну мережу з безліччю ресурсів, а також професійне оперативне сервісне обслуговування. Щоб сплатити Тріолан Інтернет онлайн за сервісне обслуговування, можна не виходити з дому, а виконати всі операції в мережі Інтернет.

Подробнее...
Скрыть