ТРК Бріз (оплатити інтернет та ТБ)

Icon
Миттєве зарахування
icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
ТРК Бріз
048 797-20-20

Успішних оплат

76 761

Остання оплата: 2 дні тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 721 користувачів

Провайдер інтернету «Бриз» надає своїм абонентам повний перелік телекомунікаційних послуг і надає технічну підтримку і обслуговування. Для багатоквартирних житлових будинків найчастіше застосовується технологія FTTB, коли оптичний кабель заходить в будинок і від нього підключаються всі квартири. У приватному секторі передбачена технологія FTTH - вона дає можливість серфінгу в інтернет на швидкості до 1 Гбіт / с.

Ще один сучасний спосіб передачі даних - за допомогою сучасної оптоволоконної мережі GPON, яка дає можливість по одному кабелю передавати сигнал інтернет і цифрове телебачення.

Сплатити рахунок компанії «Бриз» інтернет, ТБ та інші послуги можна, не виходячи з дому, скориставшись сучасним сервісом електронних платежів iPay.ua.

Поповнити рахунок «ТРК БРИЗ» в режимі online пластиковою карткою

iPay.ua - це унікальний сервіс, за допомогою якого власники пластикових карт Mastercard, Visa або НПС ПРОСТІР з усього світу можуть оплатити свої рахунки. Щоб поповнити «Бриз» буде потрібно перейти на сторінку сервісу iPay.ua і виконати кілька простих маніпуляцій:

  1. на головній сторінці знайти пункт «Платежі» / «Інтернет»;
  2. вибрати в списку логотип «Бриз» або знайти його за допомогою пошуку;
  3. вказати дані платника: номер особового рахунку та суму поповнення;
  4. ввести реквізити платіжної картки.

Після перевірки даних потрібно підтвердити операцію і кошти будуть зараховані на рахунок протягом 10 хвилин. Оплата «Бриз» інтернет це швидко і надійно, з iPay.ua ви не залишитеся без доступу в мережу в невідповідний момент.

Використання шаблону для оплати послуг «ТРК БРИЗ»

Для проведення регулярних платежів зручно використовувати шаблони, щоб не заповнювати постійно дані платіжних карт. В системі iPay.ua в кілька кліків можна створити шаблон моментальної оплати послуг інтернет-провайдера «Бриз». Для створення потрібно:

  1. увійти в свій особистий кабінет;
  2. в меню «шаблони» вибрати пункт «додати рахунок»;
  3. знайти категорію «інтернет», вказати регіон проживання і в переліку знайти «Бриз»;
  4. ввести платіжні дані;
  5. якщо потрібно, додати коментар до створеного шаблоном.

Всі створені шаблони будуть доступні в особистому кабінеті, і використовувати їх можна необмежену кількість разів. Шаблон може створюватися не тільки для поточної операції, але і для тієї, яка в даний момент проводитися не буде. Якщо створити і зберегти шаблон, то пізніше їм можна буде скористатися з будь-якого пристрою і не витрачати час на заповнення форм.