Оплата рахунку провайдера Домашній Київстар

Cплата інтернету через інтернет здійснюється банківською карткою Visa, MasterCard або ПРОСТІР .
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua
1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Інтернет міцно увійшов у повсякденне життя людини. Усі процеси – від розваг до роботи поступово переходять в онлайн. У зв'язку з цим український провідний оператор «Київстар» надає своїм клієнтам якісний доступ до швидкісного інтернету – «Домашній київстар» зі швидкістю 100 Мбіт/с. До будинку проводиться оптоволоконний кабель за технологією FTTB, що дозволяє впровадити необмежену швидкість інтернету в кожну квартиру.

Компанія «Київстар» пропонує абонентам величезний вибір послуг – від мобільного зв'язку та домашнього інтернету до цифрового телебачення з тарифами на будь-який смак і гаманець. Відзначимо, що мережа «Київстару» охоплює майже всю країну, а послуги роумінгу доступні в понад 195 країнах світу.

Якщо ви клієнт компанії і шукайте, як зручніше оплатити «Домашній київстар», переходьте на сайт iPay.ua. Маючи банківську карту і будь-який пристрій із виходом в Мережу – ви зможете проводити платежі за лічені хвилини!

Як поповнити домашній інтернет Київстар?

Електронний сервіс платежів iPay.ua дозволяє швидко перекинути гроші на рахунок українських компаній без марнування часу в чергах в банках або біля терміналів. Знаючи всі дані платежу, заплатити за інтернет або мобільний зв'язок можна дистанційно, незалежно від вашого місцезнаходження.

Для цього:
 • вкажіть особовий рахунок і суму поповнення балансу;
 • введіть відомості вашої картки;
 • натисніть «Оплатити» і впродовж декількох секунд гроші потрапляють на рахунок компанії.

Які карти можна використовувати для оплати?

Для оплати домашнього інтернету Київстар через сервіс iPay підійдуть будь-які карти, видані українськими банками систем «Мастеркард», «Віза» або ПРОСТІР. Можете не турбуватися про безпеку транзакції.

Чи можна оплатити домашній інтернет Київстар без комісії?

На жаль не можна але нашому сайті можна проводити оплату інтернету або мобільного зв'язку за мінімальними тарифами. Розмір комісії в першу чергу залежить від суми поповнення і від вартості переказу, заявленої банком-емітентом. Наша комісія буде мінімальною, решта – це обов'язкові виплати, які ви знайдете і на будь-яких інших платіжних ресурсах. При цьому за якість сервісу iPay можете не сумніватися – ваш платіж потрапляє куди потрібно.

Які тарифи у інтернет Київстар?

Компанія пропонує своїм абонентам декілька тарифів. Ви можете замовити:

 • лише інтернет (безлімітний за ціною 100 грн в міс. до 100 мбіт/с);
 • інтернет + мобільний зв'язок (тариф «Базовий» за ціною 150 грн в міс.: 12 гб мобільного інтернету і 120 хвилин на інші оператори);
 • інтернет + дзвінки + телебачення («Базовий плюс TV» – додається ще 80 каналів) за ціною 200 грн в міс.

При цьому всі витрати на підключення компанія бере на себе – клієнт не платить нічого.

Контакти компанії

Кожен клієнт «Київстару» може розраховувати на цілодобову технічну підтримку і кваліфіковану консультацію. Зв'язатися з інфоцентром можна за телефонами:

0 800 300 460 (багатоканальний);

(096) 641-37-70 (відділ продажів).

Карта покриття «Домашньої мережею» Київстар практично збігається із картою України. У кожному місті чи селищі є можливість підключення інтернету і мобільного зв'язку. Це можна зробити як в телефонному режимі, онлайн на сайті, так і звернувшись у найближчий від вас салон зв'язку.

На сайті iPay Ви можете:

*Айпей юей, айпей юей, 2018

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро