"Домашній київстар" - Оплата та поповнення інтернету онлайн банківською картою

Cплата інтернету через інтернет здійснюється банківською карткою Visa, MasterCard або ПРОСТІР .
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

"Домашній київстар" - оплата і поповнення інтернету онлайн банківської картою

 1. Поповнити Київстар інтернет в режимі онлайн банківською картою
 2. Сервіс «Мій Київстар»
 3. Переваги роботи з сервісом iPay.ua

Компанія Київстар - один з найбільших телекомунікаційних операторів України, що надає послуги зв'язку на базі сучасних технологій, в тому числі 3G. Крім мобільного зв'язку провайдер пропонує своїм користувачам безліч тарифів, в які також включений безлімітний домашній інтернет, а також цифрове телебачення. Компанія має багатомільйонну базу клієнтів, яким корисно знати про тонкощі поповнення рахунки за кілька хвилин.

Щоб поповнити рахунок Київстар інтернет можна скористатися електронним online-сервісом Ipay.ua, тим самим захистити себе від походів в банк. Сучасний платіжний сервіс дає рівні можливості всім держателям карток Простір, Visa і Master Card.

Поповнити Київстар інтернет в режимі онлайн банківською картою

За допомогою інтернет платформи Ipay.ua клієнти всіх банків, що мають карти Master Card, Простір або Visa, можуть поповнити домашній інтернет Київстар дистанційно за кілька хвилин незалежно від місця перебування. Фінансова операція відбувається в режимі online, тому переклад та зарахування грошей відбувається практично відразу після підтвердження операції.

Щоб оплатити Київстар інтернет потрібно виконати такі дії:

 • Ввести в рядку пошуку назву потрібного сервісу або вибрати логотип «Київстар домашній інтернет »серед запропонованих на сторінці.
 • Натиснути на іконку.
 • Вписати номер свого особового рахунку.
 • Вказати суму в національній валюті, яку необхідно зарахувати на рахунок.
 • Перейти на наступну сторінку і вказати дані платіжної карти: номер, що складається з 16 цифр, термін дії картки, код CVV зі зворотного боку (три цифри).
 • Натиснути кнопку «Оплатити» і перевірити правильність введених даних.

Після підтвердження операції гроші будуть зараховані на рахунок користувача. Перш ніж інтернет від Київстар оплатити картою, потрібно впевнитися в тому, що на рахунку не встановлений ліміт на інтернет-платежі.

Сервіс «Мій Київстар»

Компанія пропонує своїм клієнтам унікальне додаток «Мій Київстар», домашній інтернет, що дає можливість стежити за витратами фінансів прямо зі свого смартфона. У ньому також можна заплатити за інтернет Київстар, поповнити рахунок, змінити тарифний план і проконтролювати стан балансу.

Переваги роботи з сервісом iPay.ua

При оплаті послуг Kyivstar домашній інтернет з використанням платіжної картки кожен раз виникає необхідність введення особистої інформації, такої як термін дії та код CVV. Цього можна уникнути, зареєструвавшись на сайті iPay.ua. Створивши одного разу шаблон для оплати можна використовувати його необмежену кількість разів.

Зареєстрованим користувачам системи необхідно увійти в свій профіль перед операцією, щоб швидко оплачувати рахунки без повторного введення розрахункових даних З iPay.ua - зручно і безпечно.

На сайті iPay Ви можете:

*Айпей юей, айпей юей, 2018

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро