4.9 2788
 

Сплата XTRA TV

Cплатити телебачення через інтернет банківською карткою Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  картки

 • 3

  підтвердження
  платежу

*

Уведіть номер особового рахунку

*
Mінімум 0.10 грн. / Максимум 500.00 грн.

Введіть суму в гривнях

 
 

Введіть E-mail для отримання квитанції про оплату

Введіть Ваш Email

loyalty program by d.ua and ipay.ua

Отримуйте бонуси після оплати!

Натискаючи кнопку "Продовжити" Ви погоджуєтеся з умовами публічного договоруЯк сплатити послуги «Xtra TV» на сайті iPay.ua

На Всеукраїнському сайті сервісу прийома платежів в інтернеті iPay.ua  Ви маєте можливість заплатити за послуги супутникового телебачення  «Xtra TV»  онлайн банківською картою Visa або MasterCard.

За поповнення не стягується ніякої додаткової комісії.

Для того, щоб заплатити за послуги «Xtra TV», Вам знадобиться тільки доступ в інтернет і банківська карта будь-якого банку світу.
На цій сторінці введіть

 • номер вашого особового рахунку «Xtra TV»
 • суму в гривнях, яку ви хочете перерахувати з кредитної або банківської картки

На наступній сторінці введіть дані вашої карти :

 • 16 -значний номер картки (цифри вказані на карті)
 • термін дії картки - місяць і рік
 • CVV - код (тризначна цифра на звороті карти)

до оплати приймаються картки Visa або MasterCard.

Вказана Вами сума для поповнення рахунку буде миттєво перерахована з Вашої платіжної картки на Ваш особовий рахунок після натискання кнопки "Сплатити".

Xtra TV - міжнародний бренд платного цифрового супутникового телебачення. Він почав свою роботу у вересні 2011 року і першим став просувати на ринку України послугу супутникового телебачення на умовах передоплати ( pre - paid ).

Карта доступу Xtra TV може працювати з великою кількістю моделей ресиверів. Абонент може підключитися до пакетів телеканалів Xtra TV без установки нового супутникового обладнання. Як підключитися, так і сплатити Xtra TV через інтернет відтепер стало зовсім просто.

Xtra TV - це платне супутникове телебачення без письмового контракту по прозорим і доступними тарифами. У пропозиції Xtra TV всі канали розбиті по тематичним пакетам. Абонент може вибрати найбільш цікаві для його тематичні пакети і дивитися тільки їх. Щоб замовити послугу, не потрібно нікуди йти, можна сплатити Xtra TV онлайн і насолоджуватися далі якісним і сучасним телебаченням.

Xtra TV не передбачає наявність обов'язкового базового пакета - всі пакети Xtra TV включають в себе тільки платні тематичні канали. При цьому карта доступу Xtra TV не перешкоджає перегляду вільно розповсюджуваних каналів. Тобто ви можете сплатити лише за карту доступу і мати всі канали для перегляду.

Карта підключення коштує 99 грн. У ціну включений доступ до всіх пакетів телеканалів, які входять в пропозицію супутникового телебачення Xtra TV. З моменту активації карти умовного доступу, промо період складає в даний час 5 днів. Якщо проведена своєчасна оплата послуг Xtra TV через Інтернет, то абонент зможе і далі користуватися послугами супутникового ТБ.

Вартість доступу (розмір абонплати) до одного тематичного пакету телеканалів із пропозиції супутникового телебачення Xtra TV - 29 грн на місяць. У разі замовлення двох і більше пакетів діють прогресивні знижки. Заплатити за Xtra TV в Київі сьогодні дуже просто, - достатньо мати доступ ло мережі Інтернет.

Якщо Ви є футбольним фанатом і хочете дивитися виключно пакет «Футбол», Xtra TV передбачила таку можливість і пропонує дивитися пакет «Футбол» за вигідною ціною - всього за 29 грн. А оплата Xtra TV онлайн може бути здійснена через наш сайт.

Ви маєте нагоду також: