Оплатити послуги XTRA TV

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника
Надавач послуги
XTRA TV
044-591-18-11

Успішних оплат

155 536

Остання оплата: 2 годин тому

Рейтинг послуги
4.40

Оцінили 8 804 користувачів

Компанія XTRA TV з'явилася на ринку супутникового телебачення в 2011 році і підкорила серця десятків тисяч українців. Провайдер є першим в Україні постачальником розваг для усієї сім'ї — платного супутникового ТБ. Один з головних плюсів компанії — можливість переглядати телеканали на різних гаджетах за допомогою додатка OLL.TV.

Головна перевага фірми — відсутність контрактів на тривалий термін. Послуги надаються по передоплаті за один місяць. Все, що необхідно, — встановити супутникову тарілку, купити тюнер або CAM- модуль компанії і поповнити рахунок Екстра ТБ.

Як сплатити Екстра ТБ (XTRA TV) допомогою iPay.ua ?

Сервіс iPay.ua дозволяє швидко оплачувати супутникове телебачення від XTRA TV онлайн. Крім того, ми надаємо високу міру захисту особистих даних через міжнародний протокол безпеки PCI DSS. Для того, щоб сплатити супутникове ТБ, необхідно виконати пару простих дій:

  • вказати особовий рахунок і тариф;
  • ввести номер банківської карти, CVV і термін дії;
  • підтвердити оплату.

Оплату можна зробити з картки українського банку, що підтримує систему Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Контакти XTRA TV

Сервіс iPay.ua дозволяє поповнити XtraTV з будь-якого гаджета і знаходячись де завгодно. У разі, якщо вам треба зв'язатися з менеджерами XtraTV для консультації — скористайтеся номерами телефонів : +38 (067) 759 57 59, +38 (050) 759 57 59, +38 (093) 759 57 59 (тарифікація дзвінків згідно з тарифами вашого оператора) або адресою електронної пошти: info@xtra.tv. Компанія обробляє звернення щодня з 08:00 до 23:00.

На сайті iPay.ua ви зможете: