Херсонська обласна енергопостачальна компанія - оплата послуг

Icon

Сплатити послуги ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія" онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника

Переваги входу на iPay.ua

Icon

Архів платежів

Зберігайте всі квитанції про платежі у зручному архіві платежів

Icon

Швидкі шаблони

Створюйте шаблони платежів та забудьте про введення особових рахунків при кожній оплаті

Icon

Доступ до банківської картки в один клік

Прив'яжіть банківську картку у своєму кабінеті та платіть швидше, вибираючи її як метод оплати

Херсонська обласна енергопостачальна компанія
(0552) 31-63-33

Успішних оплат

56 657

Остання оплата: 3 хвилини тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 1 393 користувачів

В ході реформування енергетичної галузі було створене товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонська обласна енергопостачальна компанія». В червні 2018 року компанія отримала ліцензію на провадження своєї діяльності та стала основним постачальником електроенергії для жителів міста та області. Відтепер користувачі оплачують послуги не Херсонобленерго, а саме ХОЕК. При цьому зробити це можна не лише в касі банку чи поштовому відділенні, але й онлайн.

Як оплатити за послуги "ТОВ Херсонська обласна ЕК" через інтернет?

Виконання будь-яких онлайн-транзакцій – це дуже легко. Наш ресурс відрізняється простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, тому здійснення операції не займе у вас багато часу. Для виконання переказу вам потрібен лише комп’ютер, планшет чи смартфон з доступом до мережі. Наш ресурс дає можливість виконати оплату послуг за електроенергію через інтернет для власників усіх банківських карток Visa, MasterCard та ПРОСТІР, незалежно від емітента. При цьому всі операції виконуються у зручний вам час, де б ви не знаходились. Таким чином, ви позбавите себе необхідності йти до найближчого банківського відділення та стояти в черзі. Окрім того, наші тарифи часто бувають нижчими, аніж в касі фінансової установи.

Що потрібно для оплати в ХОЕК Херсон?

Оплата через наш сервіс – це найпростіше рішення для вас. Вся інформація, необхідна для такої транзакції, вказана на квитанції та банківській карті. Варто зазначити, що практично всі дані будуть підтягуватись автоматично по вашому особовому рахунку, тому ввести вручну доведеться мінімум пунктів. Перш за все, це стосується даних про карту:

 • номер;
 • термін дії;
 • CVV-код.

Після того, як ви заповните всі необхідні поля, потрібно буде підтвердити платіж, завдяки чому забезпечується безпека платежу. При цьому ми використовуємо сучасні протоколи безпеки, що підтверджується міжнародним сертифікатом відповідності. Таким чином, переказ точно дійде до ХОЕК Херсон.

До якого числа потрібно оплатити?

Необхідно підкреслити, що нове законодавство встановлює єдині терміни щодо оплати усіх комунальних послуг – це 20 число наступного місяця. При цьому санкції за несвоєчасні перекази стали більш жорсткими. Тепер комунальні структури можуть як нараховувати пеню, так і відключати світло для неплатників. При цьому навіть невеликого прострочення достатньо для застосування санкцій.

Якщо вам потрібно терміново сплатити за послуги з енергопостачання для Херсонобленерго, то наш ресурс стане для вас найкращим вирішенням проблеми. Оперативність – основна перевага iPay.ua. З нами кошти потраплять на вказаний рахунок практично миттєво, при цьому для виконання операції вам знадобиться лише кілька хвилин. Якщо ж додати шаблон, то вся транзакція буде завершена в два кліки.

Чому потрібно зареєструватися на iPay.ua?

Хоча здійснити переказ за допомогою нашого сервісу може хто завгодно, зареєстровані клієнти отримають кілька суттєвих бонусів:

 • можливість додавати карти задля економії часу (інформацію про платіжний інструмент не доведеться вводити вручну);
 • доступ до шаблонів;
 • регулярні акції;
 • нарахування балів за кожну операцію.

iPay.ua – швидка та надійна оплата послуг ХОЕК

Для всіх користувачів послуг ТОВ Херсонська обласна ЕК ми пропонуємо швидке та зручне рішення усіх питань, пов’язаних із розрахунком за послуги енергопостачання. Обираючи наш сервіс, ви не лише економите свій час та сили, також ми пропонуємо:

 • прозорі тарифи;
 • відсутність додаткових комісій та прихованих платежів;
 • своєчасне зарахування коштів;
 • максимальну безпеку.

Окрім того, за допомогою нашого ресурсу можна не лише розрахуватись за електроенергію жителям Херсону й області, але й виконати інші онлайн-операції. З нами будь-які перекази стануть набагато простішими й швидшими! Обираючи наш сервіс, ви не лише економите свій час та сили, також ми пропонуємо:

 • прозорі тарифи;
 • відсутність додаткових комісій та прихованих платежів;
 • своєчасне зарахування коштів;
 • максимальну безпеку.

Окрім того, за допомогою нашого ресурсу можна не лише розрахуватись за електроенергію жителям Херсону й області, але й виконати інші онлайн-операції. З нами будь-які перекази стануть набагато простішими й швидшими!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :