Оплата послуг ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія" онлайн (за послуги надані після 01.01.2019)

Сплатити послуги ТОВ "Херсонська обласна енергопостачальна компанія" онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР.
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  платежу

 • 3

  введення даних
  карти

 • 4

  підтвердження
  платежу

Звернення керівника
iPay.ua до користувачів

Розгорнути

Шановні клієнти!

На період карантинних обмежень вся команда iPay.ua працює для Вас віддалено!

Наша спільна мета зменшити можливість зараження, як себе так і оточуючих. Тому ми розуміємо всю важливість і необхідність надати Вам змогу здійснювати платежі online без потреби залишати будинок та уникати зайвих контактів з іншими людьми..


Кожен день ми розширюємо каталог компаній, послуги яких Ви можете сплатити на сайті iPay.ua. Якщо ми не встигли ще додати необхідну для Вас послугу, то Ви маєте можливість сплатити її за вільними реквізитами. Даний сервіс дозволить Вам оплатити будь-яку послугу в терміни зарахування не більше 3-х годин.


Також у Вас є можливість звернутися до служби підтримки iPay.ua за будь-якими доступним каналами (телефон, месенджер, email та інші) - ми готові допомогти Вам і відповісти на всі запитання!


Будьте здорові! Ми віримо, що скоро наше життя повернеться в звичний активний формат!


Веліканов Євген

керівник iPay.ua

Згорнути

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

В ході реформування енергетичної галузі було створене товариство з обмеженою відповідальністю «Херсонська обласна енергопостачальна компанія». В червні 2018 року компанія отримала ліцензію на провадження своєї діяльності та стала основним постачальником електроенергії для жителів міста та області. Відтепер користувачі оплачують послуги не Херсонобленерго, а саме ХОЕК. При цьому зробити це можна не лише в касі банку чи поштовому відділенні, але й онлайн.

Як оплатити за послуги "ТОВ Херсонська обласна ЕК" через інтернет?

Виконання будь-яких онлайн-транзакцій – це дуже легко. Наш ресурс відрізняється простим та інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом, тому здійснення операції не займе у вас багато часу. Для виконання переказу вам потрібен лише комп’ютер, планшет чи смартфон з доступом до мережі. Наш ресурс дає можливість виконати оплату послуг за електроенергію через інтернет для власників усіх банківських карток Visa, MasterCard та ПРОСТІР, незалежно від емітента. При цьому всі операції виконуються у зручний вам час, де б ви не знаходились. Таким чином, ви позбавите себе необхідності йти до найближчого банківського відділення та стояти в черзі. Окрім того, наші тарифи часто бувають нижчими, аніж в касі фінансової установи.

Що потрібно для оплати в ХОЕК Херсон?

Оплата через наш сервіс – це найпростіше рішення для вас. Вся інформація, необхідна для такої транзакції, вказана на квитанції та банківській карті. Варто зазначити, що практично всі дані будуть підтягуватись автоматично по вашому особовому рахунку, тому ввести вручну доведеться мінімум пунктів. Перш за все, це стосується даних про карту:

 • номер;
 • термін дії;
 • CVV-код.

Після того, як ви заповните всі необхідні поля, потрібно буде підтвердити платіж, завдяки чому забезпечується безпека платежу. При цьому ми використовуємо сучасні протоколи безпеки, що підтверджується міжнародним сертифікатом відповідності. Таким чином, переказ точно дійде до ХОЕК Херсон.

До якого числа потрібно оплатити?

Необхідно підкреслити, що нове законодавство встановлює єдині терміни щодо оплати усіх комунальних послуг – це 20 число наступного місяця. При цьому санкції за несвоєчасні перекази стали більш жорсткими. Тепер комунальні структури можуть як нараховувати пеню, так і відключати світло для неплатників. При цьому навіть невеликого прострочення достатньо для застосування санкцій.

Якщо вам потрібно терміново сплатити за послуги з енергопостачання для Херсонобленерго, то наш ресурс стане для вас найкращим вирішенням проблеми. Оперативність – основна перевага iPay.ua. З нами кошти потраплять на вказаний рахунок практично миттєво, при цьому для виконання операції вам знадобиться лише кілька хвилин. Якщо ж додати шаблон, то вся транзакція буде завершена в два кліки.

Чому потрібно зареєструватися на iPay.ua?

Хоча здійснити переказ за допомогою нашого сервісу може хто завгодно, зареєстровані клієнти отримають кілька суттєвих бонусів:

 • можливість додавати карти задля економії часу (інформацію про платіжний інструмент не доведеться вводити вручну);
 • доступ до шаблонів;
 • регулярні акції;
 • нарахування балів за кожну операцію.

iPay.ua – швидка та надійна оплата послуг ХОЕК

Для всіх користувачів послуг ТОВ Херсонська обласна ЕК ми пропонуємо швидке та зручне рішення усіх питань, пов’язаних із розрахунком за послуги енергопостачання. Обираючи наш сервіс, ви не лише економите свій час та сили, також ми пропонуємо:

 • прозорі тарифи;
 • відсутність додаткових комісій та прихованих платежів;
 • своєчасне зарахування коштів;
 • максимальну безпеку.

Окрім того, за допомогою нашого ресурсу можна не лише розрахуватись за електроенергію жителям Херсону й області, але й виконати інші онлайн-операції. З нами будь-які перекази стануть набагато простішими й швидшими! Обираючи наш сервіс, ви не лише економите свій час та сили, також ми пропонуємо:

 • прозорі тарифи;
 • відсутність додаткових комісій та прихованих платежів;
 • своєчасне зарахування коштів;
 • максимальну безпеку.

Окрім того, за допомогою нашого ресурсу можна не лише розрахуватись за електроенергію жителям Херсону й області, але й виконати інші онлайн-операції. З нами будь-які перекази стануть набагато простішими й швидшими!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро