Дикий сад (поповнити рахунок)

Icon
Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Переваги входу на iPay.ua

Icon

Архів платежів

Зберігайте всі квитанції про платежі у зручному архіві платежів

Icon

Швидкі шаблони

Створюйте шаблони платежів та забудьте про введення особових рахунків при кожній оплаті

Icon

Доступ до банківської картки в один клік

Прив'яжіть банківську картку у своєму кабінеті та платіть швидше, вибираючи її як метод оплати

Дикий сад
(067) 400-9555
(093) 170-1871
(066) 170-9555
709-227

Успішних оплат

55 901

Остання оплата: 1 годину тому

Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 798 користувачів

Оскільки запити людей з кожним днем ​​ростуть, розширюються і сфери застосування інтернету. Багато хто наддає перевагу фільмам або телепередачам тільки в HD якості, дехто замість супутникового обирає інтерактивне або торрент-телебачення. А якщо в квартирі чи приватному будинку живе велика сім'я з трьох і більше осіб, то часто стандартної швидкості інтернету на всіх не вистачає. У зв'язку з цим виникає необхідність у високошвидкісному і якісному доступі до інтернету.

Компанія «Дикий сад» надає послуги провайдер за технологією Gigabit Ethernet зі швидкістю 1 гігабіт або 123 мегабайт в секунду. Також ви можете підключити додаткові послуги фірми – IP-телебачення і IP-телефонію; обрати і зареєструвати домен для свого сайту; розмістити власний сайт на хостингу компанії. І все це – в межах розумного вартості.

Якщо вам потрібно оплатити певну послугу компанії «Дикий сад» - поповнити інтернет або телебачення – зареєструйтеся на ресурсі онлайн-платежів iPay.ua. Тут ви зможете платити коли і де вам зручно за допомогою лише однієї банківської карти.

Як поповнити «Дикий сад»?

Для проведення швидкої транзакції на ресурсі iPay знадобиться:

  • Знайти у вкладці «Інтернет» компанію «Дикий сад»;
  • Вказати платіжні дані (ваш абонентський номер);
  • Заповнити інформацію про ваш платіжний інструмент (термін дії, тризначний код і номер);
  • Ввести суму поповнення і оплатити.

Після підтвердження операції гроші миттєво надійдуть на ваш баланс.

Які карти можна використовувати для оплати?

Щоб оплатити інтернет за допомогою платіжного сервісу iPay, вам необхідно мати картку систем «Мастеркард», «Віза» або ПРОСТІР. У разі поповнення через наш платіжний ресурс ви можете розраховувати на максимальну безпеку транзакції.

Чи можу я отримати квитанцію про переказ?

Так, відразу після відправлення коштів на рахунок компанії ви отримаєте повідомлення про оплату, яке надійде на вашу електронну пошту. Квитанція може зберігатися як у вас на пошті, так і в вашому архіві операцій.

Чому слід зареєструватися на iPay?

Реєстрація на сервісі позбавить вас від необхідності постійно вводити одні і ті самі дані для проведення платежу. Ви можете створювати шаблони на найбільш затребувані платежі. Зареєструвавшись, користувач отримує бонуси за кожну транзакцію. Крім того, наш ресурс регулярно проводить акції та розіграші.

Також відзначимо, що всі грошові операції і персональні дані користувачів надійно захищені протоколами у відповідності із світовими стандартами. Ми припиняємо будь-які махінації або підступи з крадіжкою персональних даних.

iPay – це ваша гарантія впевненості і комфорту!