Поповнити рахунок Водафон

Поповнити рахунок Vodafone можна за допомогою кредитної або дебетової карти (Visa, MasterCard або ПРОСТІР ).
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua
1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Vodafone – це найбільший постачальник телекомунікаційних послуг. Наразі компанія обслуговує понад 700 мільйонів абонентів у всьому світі, серед них майже 20 мільйонів – в Україні. Оператор працює в 25 країнах, надаючи можливість мобільного зв'язку та передачі даних за допомогою технологій 3G і 4G. У нашій країні компанія отримала величезну популярність завдяки широкій мережі покриття і відмінному поєднанню ціна/якість. Поповнити рахунок МТС можна за допомогою нашого ресурсу швидко та легко.

Як поповнити рахунок Водафон (МТС) з картки?

Щоб поповнити «Водафон», більше немає необхідності відвідувати центри обслуговування абонентів або шукати термінали. Для виконання операції потрібна лише банківська картка і смартфон (чи комп'ютер) з доступом до інтернету. За допомогою нашого ресурсу транзакцію можна виконати в будь-якому місці і в будь-який час.

Вам слід лише ввести такі дані:

 • номер мобільного телефону, який плануєте поповнити;
 • необхідну суму;
 • номер картки, строк її дії та CVV-код (усе це можна знайти на картці).

Далі знадобиться лише підтвердити операцію – і за 1-2 хвилини гроші вже надійдуть на ваш рахунок. За необхідності ви зможете отримати квитанцію про проведену транзакцію на свою електронну пошту (або ж завантажити її в особистому кабінеті самостійно).

Якими картками можна поповнити мобільний «Водафон»?

Варто відзначити, що поповнити рахунок МТС з банківської картки без комісії можна за допомогою платіжних систем Visa або MasterCard. Наш ресурс має партнерські відносини з усіма популярними банками країни, тому для проведення операцій підійдуть картки, видані будь-якими фінансовими установами.

З нами ви будете впевненими, що операція пройде швидко і безпечно. Захисні протоколи і антифрод нашої системи розроблені світовими платіжними системами. Вони постійно вдосконалюються і модернізуються, що виключає можливість отримання зловмисниками доступу до конфіденційних відомостей. Усі операції через iPay.ua надійно захищені!

Яка комісія за транзакцію?

Ми гарантуємо прозорість усіх тарифів. Комісія стягується відразу ж, тому гроші надійдуть на телефон у повному обсязі. Вартість послуг iPay.ua залежить від суми переказу на вказаний рахунок. Додатково ви можете заощадити, якщо скористаєтеся зниженим промокодом. За кожну операцію нараховуються бонуси, які дозволяють користувачам отримати цінні призи.

Чому слід зареєструватися на iPay.ua?

Реєстрація на нашому сайті відкриває перед клієнтами ряд переваг:

 • доступ до програми лояльності і знижок;
 • можливість взяти участь у різних акціях;
 • автозаповнення більшості полів, що істотно заощаджує час;
 • створення шаблонів для поповнення мобільного, оплати комунальних послуг та інших онлайн-транзакцій в один клік.

Чому слід поповнити рахунок Vodafone Україна через iPay.ua

Наш ресурс відмінне рішення для того, щоб поповнити рахунок «Водафон Україна». Перш за все, наші користувачі можуть розраховувати на безпеку транзакцій. Ми зупиняємо будь-яку діяльність шахраїв, гарантуємо повне і своєчасне зарахування коштів клієнтів за будь-які інтернет-операції. Також наш ресурс відрізняється й іншими вигодами:

 • прозорі тарифи (у нас відсутні приховані платежі);
 • практично миттєве зарахування коштів;
 • просте виконання операцій;
 • мінімальні комісії.

iPay.ua – ваш найкращий помічник у питаннях поповнення мобільного рахунку Vodafone та здійснення будь-яких інших онлайн-транзакцій!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою :

Подробнее...
Скрыть

подарувати добро