Поповнити рахунок Vodafone

Icon
Швидке зарахування

Сума

icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Vodafone
800 400 111
111
Рейтинг послуги
4.80

Оцінили 85 445 користувачів

Vodafone – це найбільший постачальник телекомунікаційних послуг. Наразі компанія обслуговує понад 700 мільйонів абонентів у всьому світі, серед них майже 20 мільйонів – в Україні. Оператор працює в 25 країнах, надаючи можливість мобільного зв'язку та передачі даних за допомогою технологій 3G і 4G. У нашій країні компанія отримала величезну популярність завдяки широкій мережі покриття і відмінному поєднанню ціна/якість. Поповнити рахунок можна за допомогою нашого ресурсу швидко та легко.

Як поповнити рахунок Vodafone з картки?

Щоб поповнити «Vodafone», більше немає необхідності відвідувати центри обслуговування абонентів або шукати термінали. Для виконання операції потрібна лише банківська картка і смартфон (чи комп'ютер) з доступом до інтернету. За допомогою нашого ресурсу транзакцію можна виконати в будь-якому місці і в будь-який час.

Вам слід лише ввести такі дані:

 • номер мобільного телефону, який плануєте поповнити;
 • необхідну суму;
 • номер картки, строк її дії та CVV-код (усе це можна знайти на картці).

Далі знадобиться лише підтвердити операцію – і за 1-2 хвилини гроші вже надійдуть на ваш рахунок. За необхідності ви зможете отримати квитанцію про проведену транзакцію на свою електронну пошту (або ж завантажити її в особистому кабінеті самостійно).

Яка комісія за транзакцію?

При поповненні рахунку Vodafone стягується комісія 2,3% + 125 коп. Це плата фінансовим установам, які беруть участь в проведенні грошей: платіжній системі, банку-еквайру, сервісу iPay.ua. Загальна сума розраховується автоматично. Її видно на етапі введення карткових даних у вкладенні «Деталі платежу».

Чому слід зареєструватися на iPay.ua?

Реєстрація на нашому сайті відкриває перед клієнтами ряд переваг:

 • доступ до програми лояльності і знижок;
 • можливість взяти участь у різних акціях;
 • автозаповнення більшості полів, що істотно заощаджує час;
 • створення шаблонів для поповнення мобільного, оплати комунальних послуг та інших онлайн-транзакцій в один клік.

Чому слід поповнити рахунок Vodafone Україна через iPay.ua

Наш ресурс відмінне рішення для того, щоб поповнити рахунок Vodafone Україна. Перш за все, наші користувачі можуть розраховувати на безпеку транзакцій. Ми зупиняємо будь-яку діяльність шахраїв, гарантуємо повне і своєчасне зарахування коштів клієнтів за будь-які інтернет-операції. Також наш ресурс відрізняється й іншими вигодами:

 • прозорі тарифи (у нас відсутні приховані платежі);
 • практично миттєве зарахування коштів;
 • просте виконання операцій;
 • мінімальні комісії.

iPay.ua – ваш найкращий помічник у питаннях поповнення мобільного рахунку Vodafone та здійснення будь-яких інших онлайн-транзакцій!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: