Переказ між картками

З картки

Номер картки відправника

Термін дії :

/
Невірно вказані дані

CVV Код

Ваш номер телефону

+380 (00) 000 00 00

Якщо щось піде не так, ми Вам зателефонуємо

На картку

Номер картки одержувача

Вартість відправки SMS складає 1 грн

Email

Коментар

Сума (грн)

Комісія 1% + 5 грн.

До сплати:

Безпека
переказів

Ліміти та обмеження

Перекази з картки на картку по Україні

25 256 ₴

Максимальна сума (грн) перекладу з комісією

25

Максимальна кількість всіх переказів на добу

100

Максимальна кількість всіх переказів за місяць

110 000 ₴

Максимальна сума (грн) усіх переказів за добу

220 000 ₴

Максимальна сума (грн) усіх переказів за місяць

Переказ з картки на картку Траст-Капітал Банк

На сайті ви можете скористатися послугами переказу з картки на картку банку Траст-Капітал. Все відбувається практично миттєво, виконати операцію можна за допомогою комп'ютера або смартфона, економить ваш час і сили, адже відпадає необхідність відвідування найближчого відділення.

Як виконати переказ з картки на картку банку Траст-Капітал

Здійснити подібну транзакцію можна прямо на сайті. Таку операцію можуть здійснити власники будь-яких карт Visa і MasterCard. Варто зазначити, що виконання переказів через інтернет можливе виключно в національній валюті (гривні). Максимальна сума транзакції становить 25 тис. грн., За місяць можна здійснити операцій на 220 тис. грн.

Для того, щоб виконати переказ на рахунок банку Траст-Капітал, необхідно скористатися онлайн-формою. Вам необхідно ввести тільки номер картки, її термін дії та CVV-код, свій мобільний телефон, а також номер картки одержувача, ніякі додаткові відомості не потрібні. Комісія за переказ сягає 5 грн., Також оплачується 1 відсоток від суми угоди.

Швидкий і безпечний переказ з картки на картку банку Траст-Капітал в Україні

Виконання таких операцій гарантує вам зарахування коштів на рахунок одержувача. Як ваші персональні дані, так і персональні дані одержувача нікому не передаються. Для підтвердження операції необхідно ввести код, який прийде вам за допомогою СМС-повідомлення. Сайт надійно захищений від хакерських атак, так що ймовірність втрати коштів у результаті дій зловмисників зводиться до нуля. При цьому можливі перекази не тільки на картки банку Траст-Капітал, але також і на рахунки будь-яких інших фінансових установ.

Швидкість здійснення транзакції

Оперативність виконання таких операцій залежить від правил роботи банку-одержувача коштів. У більшості випадків процедура виконується практично миттєво, так що гроші впадуть на рахунок через кілька хвилин. Ви можете скористатися послугами повідомлення одержувача по електронній пошті або СМС-повідомлення.

Чи можна отримати квитанцію про переказ

Ви можете роздрукувати квитанцію про виконання банківського переказу як відразу після завершення транзакції, так і в будь-яке інший необхідний вам час. Інформація про операції зберігається в архівах протягом тривалого періоду, при цьому ви завжди можете отримати до неї доступ.

Питання щодо переказу?

  • Пн - Пт 8:00 – 22:00
  • Сб - Нд 9:00 – 21:00
To Top