Переказ між картками

З картки

Номер картки відправника

Термін дії :

/
Невірно вказані дані

CVV Код

Ваш номер телефону

+380 (00) 000 00 00

Якщо щось піде не так, ми Вам зателефонуємо

На картку

Номер картки одержувача

Сума (грн)

Комісія 1% + 5 грн.

До сплати:

Безпека
переказів

Ліміти та обмеження

Перекази з картки на картку по Україні

25 000 ₴

Максимальна сума (грн) переказу

25

Максимальна кількість всіх переказів на добу

100

Максимальна кількість всіх переказів за місяць

110 000 ₴

Максимальна сума (грн) усіх переказів за добу

220 000 ₴

Максимальна сума (грн) усіх переказів за місяць

Переказ з картки на картку будь-яких українських банків та фінансових установ

На сайті АТ «БАНК ТРАСТ-КАПІТАЛ» власник ЕПЗ (електронного платіжного засобу) МПС Visa, Mastercard може скористатися послугами переказу з картки на картку українських банків та фінансових установ в Україні. Все відбувається практично миттєво. Виконати операцію можна за допомогою комп'ютера або смартфона, що економить ваш час і сили, адже відпадає необхідність відвідування найближчого відділення банку або установи.

Варто зазначити, що виконання переказів через Internet можливе виключно в національній валюті (гривні). Максимальна сума транзакції становить 25 000.00 грн. За місяць можна здійснити операцій на загальну суму в розмірі 220 000.00 грн.

Для того, щоб виконати переказ, необхідно скористатися Online-формою: згідно правил, вводиться тільки номер картки відправника, її термін дії та CVV-код, мобільний телефон відправника, а також номер картки одержувача. Ніякі додаткові відомості не потрібні. Комісія за переказ сягає 1% + 5.00 грн.

Швидкий і безпечний переказ з картки на картку

Виконання таких операцій гарантує вам зарахування коштів на рахунок одержувача. Як ваші персональні дані, так і персональні дані одержувача нікому не передаються. Для підтвердження операції, необхідно ввести код, який надійде вам за допомогою SMS-повідомлення. Сайт надійно захищений від хакерських атак, тому, ймовірність втрати коштів у результаті дій зловмисників, зводиться до нуля.

Швидкість здійснення транзакції

Оперативність виконання таких операцій залежить від правил роботи банку-одержувача коштів. У більшості випадків процедура виконується практично миттєво, тому гроші впадуть на рахунок отримувача через кілька хвилин. Ви можете скористатися послугами повідомлення одержувача по електронній пошті або SMS-повідомлення.

Чи можна отримати квитанцію про переказ

Квитанцію про виконання банківського переказу можливо роздрукувати як відразу після завершення транзакції, так - і в будь-який інший необхідний для вас час. Інформація про операції зберігається в архівах протягом тривалого періоду, при цьому завжди можна отримати до неї доступ.

Питання щодо переказу?

  • Пн - Пт 8:00 – 22:00
  • Сб - Нд 9:00 – 21:00
To Top