Поповнити рахунок Київстар

Поповнити рахунок Київстар можна за допомогою кредитної або дебетової карти (Visa, MasterCard або ПРОСТІР ).

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далі: Введення даних картки
Введення даних платника

Надавач послуги

Київстар
460
0 800 300 460

Рейтинг послуги

4.90

Оцінили 106 289 користувачів

Компанія «Київстар» – це провідний мобільний оператор України, історія якого почалася ще в 1994 році. На сьогодні фірма виступає лідером у сфері надання телекомунікаційних послуг для жителів країни. Вона входить до складу одного з найбільших у світі телекомунікаційних конгломератів VEON зі штаб-квартирою в Нідерландах. Мережа покриває майже всю Україну, послуги роумінгу надаються в 195 країнах світу. Оскільки компанія обслуговує значну кількість абонентів, багато людей цікавляться тим, як оплатити послуги «Київстар» онлайн. З вирішенням цього питання вам допоможе наш сервіс iPay.ua.

Як поповнити Київстар з картки?

Якщо ви вирішите поповнити рахунок «Київстар» з банківської картки без комісії і без підтвердження СМС на нашому сервісі, то зможете істотно заощадити свій час і сили. Для виконання операції вам знадобиться:

  • комп'ютер або телефон з доступом до інтернету;
  • банківська картка.

Більше нічого не потрібно – ми навіть надаємо можливість виконати всі операції без реєстрації. Просто введіть номер телефону, потрібну суму і дані про картку (16-значний номер, строк дії та CVV-код). Після цього залишиться лише підтвердити транзакцію, а потім гроші практично миттєво опиняться на вашому рахунку.

Якими картками можна поповнити рахунок «Київстар»?

Сервіс iPay.ua дає можливість поповнити свій мобільний телефон за допомогою практично будь-якої кредитної або дебетової картки, незалежно від того, на якій платіжній платформі вона працює. Зокрема, мова йде про картки Visa, MasterCard та ПРОСТІР. У нас встановлені партнерські відносини з більшістю банків України, тому не важливо, яка фінансова установа видала картку. Окрім того, iPay.ua пропонує поповнити телефон навіть за допомогою карток, виданих в інших країнах. Виконати операцію можуть як самі власники мобільного номера, так і будь-які інші абоненти, які хочуть переказати кошти. Жодні зайві дані вам не знадобиться – лише відомості про картку і номер мобільного телефону.

Якою буде комісія, і чому вона така велика?

На превеликий жаль, наш ресурс не надає можливості поповнити свій мобільний телефон безкоштовно. Водночас наші комісії мінімальні. Потрібно також враховувати, що додаткові платежі діляться між iPay.ua, банком-еквайром компанії «Київстар» та платіжними системами. Таким чином, власне наша комісія буде мінімальною, решта – це обов'язкові виплати, які ви знайдете і на будь-яких інших платіжних ресурсах. При цьому ми гарантуємо прозорі тарифи і відсутність прихованих платежів. Тож, iPay.ua стане вигідним рішенням для всіх!

Чому слід поповнити рахунок «Київстар» з картки через iPay.ua

Якщо ви вирішите поповнити мобільний телефон з банківської картки за допомогою нашого ресурсу, то це принесе вам безліч переваг:

  • економія часу. Весь процес займе не більше кількох хвилин, йти нікуди не треба, все можна зробити за допомогою смартфона чи комп'ютера;
  • гарантія безпеки. Співпраця з нами забезпечує захищеність ваших персональних даних. Наш сервіс високо цінує безпеку клієнтів, а всі протоколи відповідають міжнародним стандартам PCI DSS;
  • максимальний комфорт. Платіть у зручний для вас час – так вам не загрожуватиме несподіване закінчення коштів на рахунку;
  • оперативність зарахування грошей. Ми гарантуємо практично миттєві транзакції, тому кошти будуть на вашому рахунку через мінімальний проміжок часу.

iPay.ua – кращий вибір, якщо потрібне швидке поповнення вашого або будь-якого іншого мобільного телефону «Київстар». З нами гроші потрапляють до абонента вже за декілька хвилин!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: