Поповнення рахунку "Київстар"

Поповнити рахунок Київстар можна за допомогою кредитної або дебетової карти (Visa, MasterCard або ПРОСТІР ).
 • 1

  введення даних
  платника

 • 2

  введення даних
  карти

 • 3

  підтвердження
  платежу

4 причини зареєструватися на iPay.ua

1
Не вводити номер картки
Додайте свої картки в кабінет, і більше ніколи не вводьте дані вручну
2
Шаблони платежів
Додайте шаблони і робіть регулярні платежі в один клік
3
Бонуси
Отримуйте бонуси за кожен платіж, та отримуйте цінні подарунки
4
Регулярні акції
Приймайте участь у регулярних знижкових акціях і розіграшах

Зареєструйтесь за 1 хвилину
і скористайтеся всіма перевагами сервісу!

Компанія Київстар – це провідний мобільний оператор України, історія якого почалася ще в 1994 році. На сьогодні фірма виступає лідером в сфері надання телекомунікаційних послуг для жителів країни. Вона входить до складу одного з найбільших в світі телекомунікаційних конгломератів VEON зі штаб-квартирою в Нідерландах. Мережа покриває майже всю Україну, послуги роумінгу надаються в 195 країнах світу. Оскільки компанія обслуговує значну кількість абонентів, багато людей цікавляться тим, як оплатити послуги Київстар онлайн. З вирішенням цього питання вам допоможе наш сервіс iPay.ua.

Як поповнити мобільний Київстар з карти?

Якщо ви вирішите поповнити рахунок Київстар з карти без комісії і без підтвердження СМС на нашому сервісі, то зможете істотно заощадити свій час і сили. Для виконання операції вам знадобиться:

 • комп'ютер або телефон з доступом до інтернету;
 • банківська картка.

Більше нічого не потрібно – при цьому ми навіть надаємо можливість виконати всі операції без реєстрації. Просто введіть номер телефону, потрібну суму і дані про карту (16-значний номер, термін дії та CVV-код). Після цього залишиться лише підтвердити транзакцію, а потім гроші практично миттєво опиняться на вашому рахунку.

Якими картами можна поповнити рахунок Київстар?

Сервіс iPay.ua дає можливість поповнити свій мобільний телефон за допомогою практично будь-якої кредитної або дебетової картки, незалежно від того, на якій платіжній системі вона працює. В тому числі, мова йде про картки Visa, MasterCard та ПРОСТІР. У нас партнерські відносини з більшістю банків України, тому фінансова установа, яка видала карту, не має ніякого значення. Окрім того, iPay.ua дає можливість поповнити телефон навіть за допомогою карток, виданих в інших країнах. Виконати операцію можуть як самі власники мобільного номера, так і будь-які інші абоненти, які хочуть перевести кошти. Ніяких зайвих даних вам не знадобиться – лише відомості про карту і номер мобільного телефону.

Якою буде комісія, і чому вона така велика?

На превеликий жаль, наш ресурс не дає можливості поповнити свій мобільний телефон безкоштовно. У той же час, наші комісії будуть мінімальним. Тут потрібно також враховувати, що додаткові платежі діляться між iPay.ua, банком-еквайром компанії Київстар та платіжними системами. Таким чином, власне наша комісія буде мінімальною, решта - це обов'язкові виплати, які ви знайдете і на будь-яких інших ресурсах. При цьому ми гарантуємо прозорі тарифи і відсутність прихованих комісій. Таким чином, iPay.ua стане вигідним рішенням для всіх!

Чому слід поповнити рахунок Київстар з карти через iPay.ua

Якщо ви вирішите поповнити мобільний телефон з банківської карти за допомогою нашого ресурсу, то це принесе вам кілька переваг:

 • економія часу. Весь процес займе не більше кількох хвилин, йти нікуди не треба, все можна виконати за допомогою смартфона або комп'ютера;
 • гарантія безпеки. Співпраця з нами забезпечує захищеність ваших персональних даних. Наш сервіс високо цінує безпеку клієнтів, при цьому всі протоколи відповідають міжнародним стандартам PCI DSS;
 • максимальний комфорт. Платіть в зручний для вас час – таким чином, несподіване закінчення коштів на рахунку нашим клієнтам не загрожує;
 • оперативність зарахування коштів. Ми гарантуємо практично миттєві транзакції, тому кошти будуть на вашому рахунку через мінімальний проміжок часу.

iPay.ua – ваш кращий вибір, якщо потрібне швидке поповнення вашого або будь-якого іншого мобільного телефону Київстар. З нами гроші потраплять до абонента вже через декілька хвилин!

На сайті iPay Ви можете також поповнити рахунок таких операторів мобільного зв'язку

Подробнее...
Скрыть