Поповнити рахунок Київстар

Icon
Швидке зарахування

Сума

icon-mastercard icon-visa icon-prostir icon-apple-pay icon-google-pay
Постачальник послуги
Київстар
460
0 800 300 460
Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 106 282 користувачів

Компанія «Київстар» – це провідний мобільний оператор України, історія якого почалася ще в 1994 році. На сьогодні фірма виступає лідером у сфері надання телекомунікаційних послуг для жителів країни. Вона входить до складу одного з найбільших у світі телекомунікаційних конгломератів VEON зі штаб-квартирою в Нідерландах. Мережа покриває майже всю Україну, послуги роумінгу надаються в 195 країнах світу. Оскільки компанія обслуговує значну кількість абонентів, багато людей цікавляться тим, як оплатити послуги «Київстар» онлайн. З вирішенням цього питання вам допоможе наш сервіс iPay.ua.

Як поповнити Київстар з банківської картки?

Перерахувати гроші на мобільний рахунок Київстару зручно на сайті iPay.ua. Потрібні тільки картка Visa, MasterCard, Простір та смартфон або інший прилад з виходом в мережу. Поповнення доступне для абонентів передплати та контракту:

  1. Введіть номер телефону, який поповнюєте.
  2. Зробіть вибір суми із запропонованих або впишіть свою. Натисніть «Продовжити».
  3. Сплатіть, використовуючи Google Pay, Apple Pay, MasterPass (на вибір), чи вкажіть реквізити своєї картки.
  4. Завершіть платіж.

Кошти надходять практично миттєво. Ви можете завантажити квитанцію або відправити її собі на e-mail.

Якою буде комісія?

При оплаті нараховується комісія у 2,3% + 125 копійок. Це оплата послуг платіжної системи, банку-еквайру та самого сервісу. Оскільки на iPay.ua не передбачена абонентська плата, кожний платіж має свої комісійні стягнення.

Чому слід поповнити рахунок «Київстар» з картки через iPay.ua

Якщо ви вирішите поповнити мобільний телефон з банківської картки за допомогою нашого ресурсу, то це принесе вам безліч переваг:

  • економія часу. Весь процес займе не більше кількох хвилин, йти нікуди не треба, все можна зробити за допомогою смартфона чи комп'ютера;
  • гарантія безпеки. Співпраця з нами забезпечує захищеність ваших персональних даних. Наш сервіс високо цінує безпеку клієнтів, а всі протоколи відповідають міжнародним стандартам PCI DSS;
  • максимальний комфорт. Платіть у зручний для вас час – так вам не загрожуватиме несподіване закінчення коштів на рахунку;
  • оперативність зарахування грошей. Ми гарантуємо практично миттєві транзакції, тому кошти будуть на вашому рахунку через мінімальний проміжок часу.

iPay.ua – кращий вибір, якщо потрібне швидке поповнення вашого або будь-якого іншого мобільного телефону «Київстар». З нами гроші потрапляють до абонента вже за декілька хвилин!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: