Сплатити комунальні послуги в ЖК Комфорт-Таун

Сплатити комунальні послуги «Комфорт-Таун» через інтернет (Visa or MasterCard).

Введення даних платника Введення даних картки Підтвердження платежу
1/3
Введення даних платника Далее: Ввод данных карты
Введення даних платника

Рейтинг послуги

4.50

Оцінили 1 460 користувачів

Надавач послуги

+38 044 353-35-51

Успішних оплат "Комфорт-Таун"

8 861

Остання оплата: 28 хв. тому

Як сплатити послуги «Комфорт-Таун» на сайті iPay.ua

Всеукраїнська мережа iPay.ua дозволяє мешканцям «Комфорт-Таун» сплатити комунальні послуги через інтернет за допомогою банківської карти. Для цього будь-якому абоненту потрібно лише мати банківську картку Visa або MasterCard та знати номер свого особового рахунку.

Для того, щоб вчасно поповнити рахунок:

 • введіть ваш номер особового рахунку в «Комфорт-Таун»;
 • введіть суму на яку хочете поповнити особовий рахунок;
 • натисніть кнопку "Продовжити".

Далі введіть дані вашої карти:

 • номер картки Visa або MasterCard - 16 цифр;
 • кінцевий термін дії картки (місяць і рік);
 • CVV - код (число з 3 цифр на звороті карти).

Перш ніж поповнити рахунок «Комфорт-Таун» - перевірте введену Вами інформацію. Після натискання кнопки "Сплатити " зазначена сума буде відправлена з вашої банківської картки на Ваш особовий рахунок. Ось чому сплатити комунальні послуги Комфорт-Таун через інтернет зручніше чим будь-яким іншим способом.

У 2011 році компанія «К.А.Н. Девелопмент» розпочала продаж квартир в новому унікальному житловому комплексі «Комфорт Таун», аналогів якого немає на всій території України. Це житловий комплекс європейського зразка в якого комунальні послуги оплатити можливо в інтернет.

«Комфорт Таун» розташований у Дніпровському районі столиці, по вул. Регенераторній, 4. Комплекс займає територію 27,93 га. «Комфорт Таун» - максимально комфортне житлове середовище. Це пов'язано з тим, що будинки тут невеликої поверховості, є простора прогулянкова й паркові зони, а також широкий спектр інфраструктури. Оплата комунальних послуг житлового комплекса можлива через інтернет.

Для того, щоб сплатити Комфорт-Таун онлайн за комунальні послуги можна скористатися послугами нашого сайту.

Територія комплексу «Комфорт-Тауна» включає в себе:

 • спеціально обладнані паркові, прогулянкові та рекреаційні зони, що створюють сприятливу атмосферу і затишок на території комплексу;
 • стадіон та фітнес-центр для шанувальників активного та здорового способу життя;
 • торгівельний центр з супермаркетом та об'єктами соціально-побутового обслуговування (аптеками, відділеннями банків, салоном краси, хімчисткою та ін.);
 • дитячий садок та спеціалізовану школу мистецтв для виявлення та розвитку талантів ваших дітей;
 • великий вибір квартир (більше 60 різних варіантів), оптимальні метражі і зручні планування. Своєчасна оплата комунальних послуг Комфорт-Таун через Інтернет дозволяє комфортно отримувати комунальне обслуговування і надалі.

Оплата Комфорт-Таун онлайн – це дуже просто. Вам потрібна лише Ваша банківська карта та доступ до мережі Інтернет.

Внутрішньо простір «Комфорт-Тауна» було спроектовано таким чином, щоб створити максимально комфортні умови для мешканців і гостей комплексу. Незважаючи на те, що рівень життя в «Комфорт-Тауні» практично відповідає європейському, ціни за електроенергію, опалення та інші комунальні послуги абсолютно не завищені, та цілком порівнянні з середніми київськими.

Щоб заплатити за Комфорт-Таун в Києві, не потрібно нікуди ходити, - оплата послуг цієї компанії доступна на нашому сайті.