Купити автоцивілку
(ОСЦПВ) онлайн

Їзда на будь-якому транспортному засобі завжди пов'язана з різними ризиками, особливо ймовірністю зіткнення з дорогим автомобілем. Саме для таких випадків і потрібна страховка авто ОСЦПВ. Вона дозволить уникнути фінансових витрат при виникненні непередбачуваних ситуацій.

Оформити ОСЦПВ
Image

Що таке Автоцивілка (ОСЦПВ)?

Страховка на машину ОСЦПВ є формою державного захисту людей, які постраждали в результаті дорожньо-транспортних пригод. Фактично, вона являє собою обов'язкове страхування цивільно-правової відповідальності власників транспорту. З її допомогою компенсується збиток особам, які зазнали збитків під час ДТП. ОСЦПВ покриває витрати, які виникнуть у винуватця аварії.

Страховик оплачує:

 • Ремонт постраждалої машини;
 • Лікування водія і пасажирів;
 • Відновлення пошкодженого майна третіх осіб (паркан, стіна будинку та інша нерухомість).

Більшість людей поліс ОСЦПВ називають автоцивілки. Необхідно ще раз підкреслити, що такий різновид страхування є обов'язковою. Без страхового полісу сідати за кермо автомобіля заборонено. Крім того, з її допомогою можна отримати відшкодування навіть у тому випадку, якщо в результаті ДТП ви зазнали збитків, а у винуватця ОСАЦВ немає. Діє страховка протягом періоду від 15 днів до 1 року.

Image

Які автоцивілки бувають?

Онлайн-поліс

Страховка авто онлайн - це найбільш оптимальний спосіб захистити себе від серйозних матеріальних витрат при виникненні дорожньо-транспортної пригоди. Документ має точно таку ж юридичну силу, як і звичайна страховка. Після оплати всієї вартості поліс вишлють вам на e-mail в форматі PDF. Він буде зафіксований в базі МТСБУ і перевіряється поліцією. Перевірити дійсність поліса можна за номерним знаком авто або номеру страховки на сайті МТСБУ.

Звичайна (паперова) страховка

Це традиційний варіант, коли ви відвідуєте офіс. Його перевага полягає в тому, що співробітник страхової компанії зможе максимально докладно розповісти про особливості поліса. Водночас, менеджери зацікавлені в тому, щоб продати вам товар з націнкою, запропонувати додаткові послуги. Крім того, сама процедура може відняти досить багато часу (особливо, якщо поблизу немає відповідного офісу).

Переваги онлайн-поліса перед звичайним

Icon

Економія часу

Вам не потрібно відвідувати відділення підходящої страхової компанії, після чого чекати, поки підготують поліс. Вся процедура займає лише кілька хвилин, документ у форматі PDF відправлять на пошту відразу ж після оплати

Icon

Доступна вартість

За допомогою онлайн-ресурсів ви не тільки не будете оплачувати вартість доставки, а ще й економите на самій ціні поліса до 10%

Icon

Гарантія справжності

Підробити електронну страховку неможливо. Крім того, втратити такий поліс неможливо - він завжди буде на вашому комп'ютері, планшеті або телефоні

Онлайн поліс від iPay.ua. Які переваги?

Зовсім недавно ресурс для онлайн-переказів iPay.ua, а також СК «Арсенал Страхування» запустили послугу покупки ОСЦПВ через інтернет. Головна перевага такої пропозиції - це максимальна оперативність отримання поліса. Ви отримаєте необхідний документ відразу ж після оплати. При цьому для власника автомобіля немає потреби готувати ніякі папери. Електронне страхування можливо для власників будь-яких транспортних засобів, включаючи мотобайк, легкові та вантажні автомобілі, автобуси, причепи. Є різні страхові продукти для машин з будь-яким обсягом двигуна. iPay.ua - це перший в нашій країні онлайн-ресурс, що дозволяє оформити ОСЦПВ і розрахувати страховку онлайн, сидячи перед монітором комп'ютера або екрану смартфона!

Як оформити ОСЦПВ онлайн?

Головною перевагою онлайн-страхування є той факт, що процедура вимагає від власника автотранспорту мінімум сил і часу. Для оформлення поліса власникові не потрібно готувати ніяких паперових документів. Достатньо лише відвідати сайт iPay.ua, вибрати категорію Страхування-ОСЦПВ, після чого ввести наступну інформацію:

 • Тип транспортного засобу;
 • Об'єм двигуна;
 • Наявність пільгової категорії;
 • Місце реєстрації авто;
 • Розмір франшизи (розмір коштів, які покриваються за рахунок власника автомобіля);
 • Початок і період дії поліса.

Після цього онлайн-калькулятор розрахує вартість послуги, а вам залишиться лише ввести відомості про себе та авто, після чого сплатити поліс. Через пару хвилин на ваш e-mail прийде лист з електронним документом, який можна використовувати в разі виникнення непередбачених ситуацій.

Image

Які документи потрібні для того, щоб оформити ОСАГО онлайн

Image

Свідоцтво про реєстрацію
ТЗ (техпаспорт)

Image

Водійське
посвідчення

Image

Паспорт та ІПН
(Ідентифікаційний код)

Image

Для пільговиків інформація,
що підтверджує статус

Image

Від чого залежить вартість страхування?

 • Місце, де зареєстрований автомобіль;
 • Потужність силового агрегату авто (об'єм двигуна);
 • Водійський стаж;
 • Період дії страховки;
 • Розмір франшизи (чим менше, тим більша буде кінцева вартість);
 • Пенсіонерам, учасникам війни та чорнобильцям надається 50-відсоткова знижка
Image

Що робити при ДТП?

У разі виникнення страхового випадку (ДТП), необхідно, перш за все, діяти відповідно до правил дорожнього руху. Якщо немає постраждалих, потрібно відразу ж зателефонувати оператору страхової компанії - він буде координувати ваші дії. Також слід викликати співробітників Нацполіціі або оформити подію через Європротокол. Подати заяву про відшкодування збитку в СК необхідно протягом трьох робочих днів після ДТП.

Крім того, варто дотримуватися і ряду загальних рекомендацій:

 • Запишіть контактні дані всіх учасників страхового випадку;
 • Прийміть необхідні заходи з метою зниження збитків;
 • Зробіть фото- або відеозйомку місця аварії;
 • Не займайтеся ремонтом авто до того, як його огляне представник СК.

Як відшкодовують збитки?

СК повинна відшкодувати збиток, який був нанесений потерпілій особі в результаті ДТП. При цьому потерпілим вважається не тільки водій, але і всі пасажири. Також відшкодовуються збитки, завдані майну потерпілих (перш за все, мова йде про транспортний засіб). Максимальний розмір страхової суми становить 100 тис. Грн. за шкоду здоров'ю та 50 тис. грн. за пошкоджене майно на кожного потерпілого в результаті ДТП. Страховик повинен виплатити суму в період від 15 до 90 днів після подачі документів. У разі прострочення може нараховуватися пеня.

Як користуватися електронним полісом ОСЦПВ?

Електронний поліс являє собою повністю законний документ, який дозволяє розраховувати на такі ж права, як і при наявності звичайного паперового варіанту. Поліція не має права штрафувати власників, які оформили страховку онлайн. Роздруковувати документ не обов'язково - достатньо показати його на екрані свого планшета або смартфона. Ніяких складнощів з його перевіркою у правоохоронних органів виникнути не повинно - вся інформація про нього є в базі МТСБУ.

Оформити ОСЦПВ

Онлайн-поліс ОСЦПВ - кращий вибір для всіх автовласників

Оформляти страховку цивільної відповідальності потрібно всім автовласникам в обов'язковому порядку. Але зараз немає потреби йти до відділення СК, краще виконати всі онлайн. Це швидше, зручніше і дешевше. При цьому юридична сила у такого поліса точно така, як і у паперовій версії. Оформити ОСАГО через інтернет ви можете на сайті iPay.ua.