ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ (оплата за спожитий газ)

Сплатити ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» онлайн за допомогою банківської карти Visa, MasterCard або ПРОСТІР .

Введення даних платника Введення даних платежу Введення даних картки Підтвердження платежу
1/4
Введення даних платника Далі: Введення даних платежу
Введення даних платника
ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»
0412-55-80-04

Успішних оплат

56 601

Остання оплата: 4 дні тому

Рейтинг послуги
4.90

Оцінили 1 836 користувачів

Згідно із постановою державного регулятора НКРЕКП, з 1 липня 2015 року постачанням природного газу для побутових користувачів у місті Житомир та області займається нове підприємство під назвою ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ». На сьогодні фірма обслуговує понад 360 тисяч сімей, які проживають у регіоні, а також близько 5 тисяч підприємств різного типу. Саме з цією компанією і потрібно розраховуватися за комунальні послуги. Якщо вас цікавить, як оплатити газ у Житомирі, то необов'язково відвідувати поштове відділення чи банк. Можна все зробити набагато простіше, якщо користуватися сервісом iPay.ua.

Як оплатити послуги «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» через інтернет?

Щоб здійснити транзакцію, вам знадобиться:

  • гаджет (мобільний телефон, комп'ютер, ноутбук, планшет тощо), підключений до інтернету;
  • банківська картка систем Visa, MasterCard або ПРОСТІР (підійде платіжний інструмент, виданий будь-яким банком);
  • квитанція за попередній період (або просто зніміть показники на лічильнику).

З нами ви зможете виконати необхідну операцію де завгодно і в будь-який час. Ще ніколи оплатити газ у Житомирі не було так легко. Просто вводите дані і чекаєте зарахування коштів. В якості підтвердження платежу на вашу електронну пошту надійде лист із квитанцією.

Що потрібно для оплати рахунку «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ»?

Вам знадобиться підготувати мінімум даних. Більшість із них уже вказані у платіжці (особовий рахунок, а також відомості про конкретний платіж). Окрім того, необхідно зазначити інформацію про вашу платіжну картку (а саме 16-значний номер, строк дії і 3-значний CVV-код). Після цього підтверджуєте операцію, що забере лише декілька хвилин.

Здійснити транзакцію можуть навіть неавторизовані користувачі, але якщо пройти невелику реєстрацію, цей процес значно прискориться. Авторизовані користувачі можуть створювати шаблони і додавати банківські картки, що при повторних зверненнях зекономить час на оплату газу в «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ».

До якого числа потрібно оплатити?

Варто відзначити, що розрахуватися з «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» за користування природним газом необхідно до 20-го числа наступного місяця. Клієнтам, які прострочили платіж, нараховується пеня. Крім того, тепер комунальним підприємствам набагато простіше відключити абонента від природного газу. Таким чином, ми не радимо вам ризикувати, а краще своєчасно оплачувати послуги «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ».

iPay.ua гарантує, що з нами гроші потраплять на рахунок комунального підприємства максимально швидко. З нашим сервісом ви отримаєте ряд переваг:

  • максимальна оперативність зарахування коштів;
  • прозора політика формування тарифів;
  • відповідність захисту даних світовим стандартам PCI DSS.

iPay.ua – це найкраща можливість оплатити газ у Житомирі, а також виконати будь-які інші банківські платежі онлайн!

Також на iPay.ua ви можете скористатися послугою: